Novak o koroni: Mediji šire strah i paniku, ne čuje se glas stručnjaka koji drugačije razmišljaju

Poruka
24.380
:cool:


NOLE PROTIV NWO SEKTAŠA!


Novak o koroni: Mediji šire strah i paniku, ne čuje se glas stručnjaka koji drugačije razmišljaju
https://www.telegraf.rs/sport/tenis...vije&utm_campaign=timeline&utm_content=ostalo
- Čitao sam jedan članak nedavno u kojem su upoređivane Engleska i Švedska, tačnije mere koje su preduzete u obe zemlje. Švedska je jedna o retkih zemalja koja nije uvela mere striktnog karantina, koji je svuda po Evropi. Autor je upoređivao procentualno koliko je ljudi zaraženo, i ispostavilo se da Švedska ima mnogo manji broj zaraženih i onih koji su umrli, a nemaju karantin. Ok, imaju određene regulative na snazi, blago strogi režim, ali suštinski škole rade, trgovina radi, industrija... - počeo je izlaganje Novak, pa se nadovezao na još jedno stanovište struke koje ga je zainteresovalo.
- Takođe sam slušao intervju američkog doktora koji je bio profesor na "Rotšild univerzitetu", u pitanju je virusolog i epidemilog, govorio je da su škole izuzetno bitne,zapravo da su glavno rešenje da se neutrališe viurs. Koronu je uporedio sa ostalim respiratornim bolestima, po njegovom mišljenju bitno je da škole budu otvorene pošto su deca najbrži prenosioci, i kroz tu interakciju na neki način umanjila bi se jačina virusa, pa bi se kroz dve do četiri nedelje neutralisao.


Ne bih da me neko primorava na vakcinu da bih putovao: Nole otkrio veliki problem tenisera
https://www.telegraf.rs/sport/tenis...tm_campaign=nove_povezane_vesti&utm_content=1
- Evo ja sam prvi u neizvesnosti zbog putovanja. Ja nisam za vakcine lično i ne bih voleo da me neko obavezuje i primorava da se vakcinišem da bih putovao. Ja prvi. U neizvesnosti sam znači da li će to biti pravilo ili zakon šta će onda biti. Moram da odlučim da li ću da se podvrgnem ili ne. Imam svoj stav i razmišljanje i stojim pri njemu, da li će se to promeniti ne znam, ali to direktno utiče na moj posao i tenis. Na činjenicu da li ću da putujem ili neću - objasnio je Novak.


...
 
Poslednja izmena:
Novak će sad bankrotirati usled kvarantina

Too bad so sad

break-2.jpg
 
Daje daje 11 maja, ti nemoj da uzimaš ili preusmeri nekom odavde
Šte će ti Vučićevo?
Nemoj si jeftinoća...
Oklen mu pare?Jesu njegove pa on daje?Mrš.Krade naše pa mali delić deli radi sticanja poena pred izbore da bi mogao još jedan mandat da krade..Upotrebi tu bosansku tikvu..
 
ima snimak kad srdjo trazio kintu od sponzori i obecavo vratit stoduplo
Pa sta, svako ko trazi kredit da vrati sa kamatom je slepac ? Ne razumem...
Srdjo je mogao da te kupi dok je picu prodavao na Kopu ... zato ne razumem sta pokusavas sa ovom pricom ovde ... pesho nipodastava NDj na Krstarici :lol:
 
Ala vrtimo ploču...

Slušaj, ne radi se tako...
Sad si dokazao da si sisetina lažovska propagandno agitatorska

Pravi anti-forumaš to radi na sledeći način:

do 10 maja ispisuje kako to nisu Vučićeve već tvoje pare, kako neće ni deliti...
11. maja prvi stane pre otvaranja pošte da podigne
12. maja dodje na forum sa novim nickom i otvori temu "jel da da je Boškič superiška?"

Sad si se zajebo sa istim nickom

Jel išao bar Boško na pričest?
Ima li kakav video snimak kako prkosi prkos? :lol:
Sa kim se ja raspravljam..baš sam budala..:dash:
 

Back
Top