Quantcast

Novak Djokovic

Poruka
4.172
Neznam kako to drugi ljudi ne primecuju ovo sto cu da elaboriram, ali je to fakat.

Svi znamo kako je Djokovic na australijanopenu 2019 godine razneo Nadala. Igrao je bukvalno 5 nivoa iznad njega koji je jedan od najboljih igraca tenisa svih vremena. U tom duelu je odnos snaga i znanja i vestine teniske bilo kao kad bi Federer igrao ne sa 50-tim igracem na svetu vec sa 150 igracem na svetu.

Sta hocu da kazem? Pa to da Djokovic ili ne zeli ili mu ne daju da igra taj nivo tenisa uvek. Evo sad ga gledam preko nekog spanskog TV kanala kako igra sa Agutom. Prosto nije ni 5-ti deo onoga kako je igrao protiv nadala te 2019 godijne. Kao da je to na terenu drugi teniser a ne Djokovic. Ja razumem da teniser moze imati oscilacija ali da oscilujes kao Djokovic prosto je to nemoguce, ali BUKVALNO NEMOGUCE.

Stvarno sta je to po sredi zasto samo Djokovic od svih tenisera na svetu pravi tolike nenormalne i nelogicne i van pameti oscilacije u ogri je prosto neshvatljivo. Da li to igra za kladionice ili on sa njegovim nekim timom igra na kladionice pa stavljaju velike pare na to da izgubi pa planski izgubi neznam ali ocigledno ima neki razlog zasto pravi te oscilacije. Licno mislim da ga zato i mrzi ceo svet jer se na terenu ponasa totalni nesportski. Za mene je nesportski kad igras jednom sa 100% snage tenis a onda na sledecem mecu igras sa 10%. Veceras je protiv Aguta igrao bukvalno sa 10% svojih znanja i umeca.

Poruka
6.186
Stvarno sta je to po sredi zasto samo Djokovic od svih tenisera na svetu pravi tolike nenormalne i nelogicne i van pameti oscilacije u ogri je prosto neshvatljivo. Da li to igra za kladionice ili on sa njegovim nekim timom igra na kladionice pa stavljaju velike pare na to da izgubi pa planski izgubi neznam ali ocigledno ima neki razlog zasto pravi te oscilacije.
Nije kladionica u pitanju, on je.
Balkanac je.

georgejune

Starosedelac
Poruka
159.711
Novak nikad nije imao neku stabilnost i kontinuitet koji ostavlja utisak rutinskog igranja,neki stalozeni igraci se ne nerviraju toliko ,nego hladne glave nekako pogrese i ne primeti se ta oscilacija,dok on bum tras baca nas na plafon pa na dno cesto

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.