Quantcast

Nova vlada Srbije krece u velika zaduzivanja kod MMF-a

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.884
Tanjug

BEOGRAD - Ministar finansija i privrede Mlađan Dinkić izjavio je danas da je u toku ugovaranje sredstava za Srbiju u ukupnom iznosu od oko dve milijardi evra i najavio skori dolazak delegacije Međunarodnog monetarnog fonda, sa kojom će se pregovarati o potpuno novom aranžmanu.

"Na putu smo da ugovorimo likvidna sredstva koja će obezbediti redovnu isplatu plata i penzija", rekao je Dinkić, ali nije želeo da navede detalje, osim da je reč o sredstvima iz inostranih izvora.

http://www.tanjug.rs/novosti/54342/u-toku-ugovaranje-dve-milijarde-evra-za-srbiju.htm

Ovo je veoma veliki kredit, redovno pod najnepovoljnije mogucim uslovima!

Uz to, uvek je pracen POLITICKOM UCENAMA!

Nova vlada JAKO LEPO POCINJE mandat! :klap:

Gde su sada oni koji su ovde pricali kako ce nova vlkada dizati kredite po svetu, od Rusije i drugih drzava, a ne od zloglasnog MMF-a ?

Poslednja izmena od moderatora:

GeorgeV

Elita
Poruka
23.958
Pa cim je dinkic u vladi stari sluzbenik mmfa jasno je da se sa ekonomske strane nece nista bitno menjati u odnosu na tadica.

Tako je to uvek kad ti amerikanac sastavlja vladu i kada sluzis zapadu.

Da smo sa Rusijom druga bi se pesma pevala.

Pa što ga ne izbacu iz vlade?

Ne može tako...ranije za Dinkića bio kriv Tadić...a sada za Dinkića nije kriv Nikolić...

kojeimedadam

Buduća legenda
Poruka
27.251
Tanjug

BEOGRAD - Ministar finansija i privrede Mlađan Dinkić izjavio je danas da je u toku ugovaranje sredstava za Srbiju u ukupnom iznosu od oko dve milijardi evra i najavio skori dolazak delegacije Međunarodnog monetarnog fonda, sa kojom će se pregovarati o potpuno novom aranžmanu.

"Na putu smo da ugovorimo likvidna sredstva koja će obezbediti redovnu isplatu plata i penzija", rekao je Dinkić, ali nije želeo da navede detalje, osim da je reč o sredstvima iz inostranih izvora.

Ovo je veoma veliki kredit, redovno pod najnepovoljnije mogucim uslovima!

Uz to, uvek je pracen POLITICKOM UCENAMA!

Nova vlada JAKO LEPO POCINJE mandat! :klap:

Gde su sada oni koji su ovde pricali kako ce nova vlkada dizati kredite po svetu, od Rusije i drugih drzava, a ne od zloglasnog MMF-a ?
SVE TI VERUJEM...ali...LINK....

GeorgeV

Elita
Poruka
23.958
Zato sto SNS kontrolise CIA i Vucic i Nikolic rade kako CIA kaze. A ona je rekla da DSS ne sme u vladu vec mora URS. Zato nam je kako nam je.
Pa dobro Tihi, bem mu miša, kada već moram da psujem...do juče su ovde na forumu slavili pobedu Rusije na izborima u Srbiji, kroz SNS i ostale, a šta sada?

Pa i ti si zagovarao glasanje za iste?

Koliko sam pratio ruski kanal 24 sata vesti dok sam bio na odmoru, veći su rusofili bili Tadić i Jeremić nego što će ovi sada biti ikada...

Parun

Poznat
Poruka
7.760
Bilo kakvo novo nekontrolisano zaduzivanje samo produzava agoniju Srbije, posebno ako se koristi za isplacivanje penzija, umesto ulaganja u nove profitabilne projekte. Definitivno se to nece moci vratiti uzevsi u obzir interes koji treba platiti na pozajmljeni iznos. Sve su to ekseri u mrtvacki sanduk zvani Srbija a pitanje je ko ce zakucati - poslednji....

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.162
Zato sto SNS kontrolise CIA i Vucic i Nikolic rade kako CIA kaze. A ona je rekla da DSS ne sme u vladu vec mora URS. Zato nam je kako nam je.
Neki su glasali za SNS jer su ovi rekli da su bolji od DSa... Mada neki od nas znaju da nije tako i cekaju da se i ostali uvere.

A sto se teme tice... Hteli ste Dinkica - izvol'te sada... da se i ostali uvere na sta ta pirana lici.

Protector

Elita
Poruka
15.085
У филму "Тежина ланаца" је лепо објашњено шта је уствари Г17+... Група међународних "економиста" са циљем да улазе у власт у државама, да уништавају економију и да се онда задужују код ММФ-а. О томе говори и чињеница да је Г17+ увек држао министарство економије или финансија иако никад није био нека јака странка...

Крагуј

Poznat
Poruka
7.628
A sta te ocekivali,glasaci Tome?
ja sam glasač tomin........iako nisam za tomu glasao sam protiv tadića.......i on je moja očekivanja ispunio.......odhebo je onog dođoša tadića u tri lepe što se tiče izbora za presednika........odhebo je dođoša tadića u četri lepe što se tiče premijerske pozicije........i još da pohapsi i popleni imovinu lopovske ds udruge i mirna bačka.......za ostalo ćemo lako.......

Party Boy

Iskusan
Poruka
5.353
ja sam glasač tomin........iako nisam za tomu glasao sam protiv tadića.......i on je moja očekivanja ispunio.......odhebo je onog dođoša tadića u tri lepe što se tiče izbora za presednika........odhebo je dođoša tadića u četri lepe što se tiče premijerske pozicije........i još da pohapsi i popleni imovinu lopovske ds udruge i mirna bačka.......za ostalo ćemo lako.......
ostalo cete lako.....bankrotirati...!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.