Ne postoje tamo neki čobani seljaci koji su sa bilo kim samo zbog straha od samoće. Postoje samo oni koji nikako da raskrste sa sobom da osoba sa kojom su nije bilo ko već neko sa kim im se pružila prilika da budu, prilika koju su odlučili da iskoriste. Možda bi, da to mogu razumeti, našli načina da se bolje osećaju u toj zajednici, ili makar da se ne osećaju samima kad su već sa nekim. Tako da bi tamo neki čoban seljak kojeg poznajem (a nisam ja, ma kakvi) verovatno bio sa nekim samo da ne bude sam, samo što dobro zna (mslm, ja ga savetujem i tako) da ta ideja može biti samo povod da se prilagode neki drugi kriterijumi koje poseduje u vezi partnera, kao i postupci prema njemu (tj osobama koje se nalaze na audiciji za tu ulogu). Ovo sve naravno samo meni i sada istina, za druge kjako im volja a možda i sam nekad promenim mišljenje, kao što nije oduvek bilo ovakvo.