Quantcast

Нова српска демократија Црне Горе : Кампања за попис биће јавна

Reckless

Buduća legenda
Poruka
25.396
A milo ce da deli besplatno brasno,secer i ulje za crnogorce:lol:

Jos malo pa ce biti-"ausvajs bite".

Nemas pojma koliko ce ljudi da se izjasni Crnogorcem za 100 eura. A sto je najgore, takvi se najvise busaju u grudi kako su cestiti, posteni itd. a mi koji ne mijenjamo nacionalnost u skladu sa intreseima smo izrodi, izdajnici roda svoga itd.

Da naprave reklamu pod sloganom: "Budi Crnogorac, evo ti 100 eura" imali bi ogroman odziv.

I takvi meni pricaju o obrazu. Zanimljivo kako ljudi mogu nisko da panu, a kad ih slusas rekao bi moralisti veliki.

Poslednja izmena:

Wtf Dule

Iskusan
Poruka
5.222
Nemas pojma koliko ce ljudi da se izjasni Crnogorcem za 100 eura. A sto je najgore, takvi se najvise busaju u grudi kako su cestiti, posteni itd. a mi koji ne mijenjamo nacionalnost u skladu sa intreseima smo izrodi, izdajnici roda svoga itd.

Da naprave reklamu pod sloganom: "Budi Crnogorac, evo ti 100 eura" imali bi ogroman odziv.

I takvi meni pricaju o obrazu. Zanimljivo kako ljudi mogu nisko da panu, a kad ih slusas rekao bi moralisti veliki.

E u pravu svaka cast! 100 puta vishe cenim vas koji ste makar dosledni Crnogorci i ne prodajete se, kao i Srbe iz Cg koji se ponashaju kao i vi. Ovi shto su cas jedno,a cas drugo mi se gade.

AZTEC

Buduća legenda
Poruka
27.335

:cepanje:

Pa kapirajju ljudi-isti narod,jedni se izjasnjavaju kao Srbi a drugi kao crnogorci,prvi kazu da mogu biti crnogorci po geografskoj odrednici drugi priznaju da su mozda nekad bili Srbi,ovi ove opstuzuju za izdaju proslosti a ovi za izdaju sadasnjosti,i obrnuto to jest nije obrnuto,ovaj isto ali ipak nije isto.

I zbunjeni covek veli u sebi-ma da ja uzmem 100 evra kad se ne zna ko koga jebee izgubicu se lako ja u masi,ako me pak neko optuzi za ono prvo ja cu njega za ono drugo,i tako.

gost 226460

Iskusan
Poruka
5.050
Kao da su izbori, nema pomamilo se sve, samo bi jos falilo, toga na srecu jos nije bilo, da zvone na vrata da ubjedjuju me aktivisti da sam Srbin :lol: Bilo je pokusaja pred izbore telefonom, ali sam samo spustio slucalicu :lol:

No jedna dobra, mozda i nije, ali mislim da je dobra stvar, je to da ce popis biti javan, znace se za svakoga kako se izjasnio.

Sad nema MIla ,ko ce sad placati racune od 100-200din ,za glas na izborima .z:mrgreen: Itekako i ovi drugi vrse kampanje ....

zike

Elita
Poruka
21.673
Moguce.
Pa tako lepo posto su crnogoski koreni zapravo Srpski koreni iz Crne Gore a to za koga se ko borio nema velike veze sa tim.
Pa to i jeste poenta,neko ko nije bio vernik a nije ni sada odjednom hoce da razdvaja crkvu i da uci sve zive kako treba iako ni dalje ne namerava da bude vernik i iako blage veze o pravilima i obicajima u istoj neam.
Pa ovde je bilo i crnogoraca koji vece gluposti od njega pisu,mada opet ko zna jesu li oni crnogorci.

A i to nema bas veze sa sektom,sekta je samo nepriznata crkva.

:mrgreen:

Ne znam, lično ne volim da ulazim u istorijske rasprave, prije svega zato što istoriju nikad nijesam volio i zato što nemam baš neko znanje iz istorije kojim bih mogao da branim neke tvrdnje, a onda i zbog toga što istoriji uopšte ne vjerujem, čak mislim da ne bi trebala da se naziva naukom...

zike

Elita
Poruka
21.673
Kao da su izbori, nema pomamilo se sve, samo bi jos falilo, toga na srecu jos nije bilo, da zvone na vrata da ubjedjuju me aktivisti da sam Srbin :lol: Bilo je pokusaja pred izbore telefonom, ali sam samo spustio slucalicu :lol:

No jedna dobra, mozda i nije, ali mislim da je dobra stvar, je to da ce popis biti javan, znace se za svakoga kako se izjasnio.

Nemoj da se čudiš i toga ako bude, ili da rade kampanju od vrata do vrata :mrgreen::hahaha: I naši i njihovi...
A dođe mi taman da se izjasnim ka Albanac...:evil:

zike

Elita
Poruka
21.673
:cepanje:

Pa kapirajju ljudi-isti narod,jedni se izjasnjavaju kao Srbi a drugi kao crnogorci,prvi kazu da mogu biti crnogorci po geografskoj odrednici drugi priznaju da su mozda nekad bili Srbi,ovi ove opstuzuju za izdaju proslosti a ovi za izdaju sadasnjosti,i obrnuto to jest nije obrnuto,ovaj isto ali ipak nije isto.

I zbunjeni covek veli u sebi-ma da ja uzmem 100 evra kad se ne zna ko koga jebee izgubicu se lako ja u masi,ako me pak neko optuzi za ono prvo ja cu njega za ono drugo,i tako.

Moram da ti kažem, sasvim iskreno, da si potrefio suštinu :lol:

menjam.se

Iskusan
Banovan
Poruka
5.943
Од поноса српског народа, постадоше најгора српска срамота и брука.

Наравно да је кампања потребна. У нормалним условима су у ЦГ појмови Србин и Црногорац неодвојиви, јер је сваки Србин у ЦГ Црногорац и сваки Црногорац на свету Србин.

Црногорски Срби, попут Шомија, на пример, којима којекакви Песови, Керови и Гњиде нису успели да огаде црногорско име, њима је Црногорац и Србин исто, и сасвим им је нормално да се упишу као нпр. Црногорац, јер то и јесу.

А после ће неки изродски и проклети Песови да њихово изјашњавање помињу као несрпско. У томе је ствар.

Сваки Србин у ЦГ је Црногорац и око тога нема спора. То му нико не ускраћује и он се никада тога неће одрећи. Треба само да буде свестан да је овај референдум једина или-или прилика у 10 година да каже је ли Србин или је проклети Дукљанин. То је једино што је битно. Да ми Срби из Србије, Српске и других крајева видимо колико имамо својих сународника и нашег света у ЦГ, а колико припадника неких других јужнословенских народа.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.