Нова.рс: Да ли је на помолу коалиција Народне странке и Двери са Заветницима, Покс-ом и Новим ДСС

Зато што кад неко тако оштро ктитикује опорбу у Србији, морамо да знамо да ли је СНС бот или заиста има критичко мишљење.


Ево, ја их мало искритиквао, нашалио се на њихов рачун, али главна мета је Вучић.

Зато увек према политичарима морамо имати различите аршине према томе да ли су на власти или не.

На једну критику опозицији, морамо да напишемо 10 критика власти, како бисмо опрали душу пред Богом и народом.
Bilo je nekoliko momenata u istorjii kad je foliranje "trećeg puta" bilo nemoguće

Jedan od takvih primera je početak 2008. kad se odlučivalo da li je predsednik Nikolić (SRS) ili Tadić (DS).


Svako je navijao za jedan od ta dva ishoda, i tad se profilisao kao vučtard ili ne
 
Зато што кад неко тако оштро ктитикује опорбу у Србији, морамо да знамо да ли је СНС бот или заиста има критичко мишљење.


Ево, ја их мало искритиквао, нашалио се на њихов рачун, али главна мета је Вучић.

Зато увек према политичарима морамо имати различите аршине према томе да ли су на власти или не.

На једну критику опозицији, морамо да напишемо 10 критика власти, како бисмо опрали душу пред Богом и народом.
Ja bih te molio da mi ne držiš predavanje o tome ko je kolika opozicija.

Koliko vidim, ovde su uglavnom prisutni botove te "prave, neoliberalne" oporbe koju jednako ne volim kao što Vučićа ne volim.

Šetajte svi od mene koji biste me ubeđivali u nešto drugo.
 
Poslednja izmena:
Ja bih te molio da mi ne držiš predavanje o tome ko je kolika opozicija.

Koliko vidim, ovde su uglavnom prisutni botove te "prave, neoliberalne" oporbe koju jednako ne volim kao Vučić.

Šetajte svi od mene koji biste me ubeđivali u nešto drugo.
Ето видиш, знали смо да си Лажњак.
 
Nemoj da si smešan , ne zavisi to samo od nas.

U svakom slučaju zato možeš da glasaš za koga ti hoćeš.
Recimo nekima je bitan samo LGBT+ program stranke pa zato glasju za SNS kao Jaguar itd.


A i kako si Jeremića povezao sa izgubljenim ratovima inflacijom i nemaštinom to samo ti znaš, a i DSS i Dveri takođe.
Od patriota se očekuje da rade šta je najbolje za Srbiju a ne samo da slepo sprovode USA ili Ruske interese,
ako se negde prekolope super ali treba reći neki put i ne.
Opasno je ići protiv njih ako su se nameračili oko nečeg kao oko Kosova.
Svašta može da bude...
 
Sad ćemo linkovati tvoje postove iz mladosti gde si sramno podržavao SNS
Pogledajte prilog 1233593

Kao što vidiš, zaklela se zemlja raju da se svi naprednjaci znaju.

Срамота.

Боље имати ћерку кyрву или сина десетара, него подржавати СНС и Вучића.
 
Зато што кад неко тако оштро ктитикује опорбу у Србији, морамо да знамо да ли је СНС бот или заиста има критичко мишљење.


Ево, ја их мало искритиквао, нашалио се на њихов рачун, али главна мета је Вучић.

Зато увек према политичарима морамо имати различите аршине према томе да ли су на власти или не.

На једну критику опозицији, морамо да напишемо 10 критика власти, како бисмо опрали душу пред Богом и народом.
Пошто је и Јеремија ту, да није можда случај да се Вучићу измиче ова десна тепих опција испод ногу? :think:
Да је и ДБ десница добила сигнал за перестројку?
 
Bilo je nekoliko momenata u istorjii kad je foliranje "trećeg puta" bilo nemoguće

Jedan od takvih primera je početak 2008. kad se odlučivalo da li je predsednik Nikolić (SRS) ili Tadić (DS).


Svako je navijao za jedan od ta dva ishoda, i tad se profilisao kao vučtard ili ne
Obojica su uradili isto. Ništa...

Verovatno bi bilo malo manje idiotizma na političkoj sceni da su 2012. tkzv demokrate zadržale vlast. Ali bi bilo isto...
 
Obojica su uradili isto. Ništa...

Verovatno bi bilo malo manje idiotizma na političkoj sceni da su 2012. tkzv demokrate zadržale vlast. Ali bi bilo isto...
Pa da, SNS bi se 2012. onda raspao jer nije uspeo da osvoji vlast čak ni posle poturčenja.

Onda bi se konačno isprofilisala normalna politička scena, a ne bismo se svađali o glupom kultu ličnosti A. Vučića
 
Zar nije 1999. bila upravo zbog nespremnosti Beograda da sarađuje sa zapadnim silama?
Može i tako da se kaže ,
isto kao što je i Ruska Specijalna Operacija zbog nespremnosti Kijeva i Zelenskog da sarađuju sa istočnim komšijom. :ok:
 
Može i tako da se kaže ,
isto kao što je i Ruska Specijalna Operacija zbog nespremnosti Kijeva i Zelenskog da sarađuju sa istočnim komšijom. :ok:
Samo što Kjiv ima pun penor saveznika, a tvoj Vučić se borio onako sam
 
Проблем са тим непринципијелним коалицијама је што су сувише дивергентне.

То отвара могућност режиму да неком од њих понуди сарадњу, која се онда лако пласира гласачима кроз "па нећемо ваљда са оним издајницима, ипак је наш Ацо..." итд приче.

Тешко је видети око чега се набројане странке уопште слажу осим што желе моћ, а то може јефтиније да им понуди Вучић у кризном моменту.
 
Samo što Kjiv ima pun penor saveznika, a tvoj Vučić se borio onako sam
👆

19329_img-1445777014_ls.jpg
 
Проблем са тим непринципијелним коалицијама је што су сувише дивергентне.

То отвара могућност режиму да неком од њих понуди сарадњу, која се онда лако пласира гласачима кроз "па нећемо ваљда са оним издајницима, ипак је наш Ацо..." итд приче.

Тешко је видети око чега се набројане странке уопште слажу осим што желе моћ, а то може јефтиније да им понуди Вучић у кризном моменту.
Da, Dveri su se ponovo re-poturčile u SNS.

"Mi mislimo da Vučić hoće izdati Kosovo, ali ako ima neki tračak nade da neće mi smo spremni da sednemo za sto."
 
Da, Dveri su se ponovo re-poturčile u SNS.

"Mi mislimo da Vučić hoće izdati Kosovo, ali ako ima neki tračak nade da neće mi smo spremni da sednemo za sto."

Странке попут Двери се ослањају на врло, врло чудна и непријатна гласачка тела. Ја бих пре поверење поклонио Јеремићу, али оно што га мени чини симпатичним је у Србији само хендикеп.

Не разуми ме погрешно, хипер-уважена пријатељице, ја бих био врло задовољан кад би ова путативна коалиција помрсила рачуне Вучићу; само кажем да нисам сигуран да је тако нешто на картама, јер је српско гласачко тело... како бих се изјаснио а да не позледим танкоћутне модераторе?
 
Проблем са тим непринципијелним коалицијама је што су сувише дивергентне.

То отвара могућност режиму да неком од њих понуди сарадњу, која се онда лако пласира гласачима кроз "па нећемо ваљда са оним издајницима, ипак је наш Ацо..." итд приче.

Тешко је видети око чега се набројане странке уопште слажу осим што желе моћ, а то може јефтиније да им понуди Вучић у кризном моменту.
Да, поготову што већина особа са фотографије спада у категорију рент-а-људи.
 
Странке попут Двери се ослањају на врло, врло чудна и непријатна гласачка тела. Ја бих пре поверење поклонио Јеремићу, али оно што га мени чини симпатичним је у Србији само хендикеп.

Не разуми ме погрешно, хипер-уважена пријатељице, ја бих био врло задовољан кад би ова путативна коалиција помрсила рачуне Вучићу; само кажем да нисам сигуран да је тако нешто на картама, јер је српско гласачко тело... како бих се изјаснио а да не позледим танкоћутне модераторе?
Чудно је шта тренутно ради Јеремић у том Вучић брлогу.
Не иде ми баш да је нагло пао у ту категорију.
Могуће да је нешто друго у питању
 
Је л' се они представљају као аналитичари или их новинари увреде па их у новинском чланку представе као аналитичаре?

Ја да сам нека зверка, па да ме зову по телевизијама и новинама, и да ме представе као "аналитичара", морао бих редакцији да напишем деманти и да тражим да објаве у наредном броју.

Мсм...има ли срамотнијег занимања од аналитичара?
 

Back
Top