Нова.рс: Да ли је на помолу коалиција Народне странке и Двери са Заветницима, Покс-ом и Новим ДСС

комшија

Stara legenda
Poruka
83.612
Чудно је шта тренутно ради Јеремић у том Вучић брлогу.
Не иде ми баш да је нагло пао у ту категорију.
Могуће да је нешто друго у питању
Одавно је он пао у тај брлог. Само је неким сплетом околности испало овако, као шатро опозиционар, а не да је већ етабилирани напредњак као многи бивши жути. Још док је радио у УН слизао се са Првим Потпредседником. Жути су пукли, под истрагама, а он је своју "допломатију" желео да настави. Па је дошао из Њујорка да гласа за буџет, јер је био посланик са листе жутих. И његов глас "из опозиције" је био пресудан да тада не падне влада Првог Потпредседника, а са којим је у то време Поздерац преговарао за место министра ино-послова. То је 2013ћа и још увек је то ровит тријумвират Тома Диплома - будући председник СНС-а - премијер Дачке. Први Потпредседник би радо ставио Поздераца за министра ино послова; иовако је Поздерац већ био избачен из ДС-а јер није хтео да странци да на располагање посланички мандат пошто је стално у Њујорку и не присуствује седницама, осим тој на којој је гласао за буџет и спасио владу Првог потпредседника. Међутим коалициони партнер СПС је на изборима добио преко очекивања председника СНС-а па је овај морао да министарство ино-послова да Дачкету (као што ће сада опет морати да му да из истих разлога). И Поздерац онда шта ће ´ајд у "опозицију" и купује Народну странку од Парошког [Парошки до појаве Милошевића најперспективнији млади комуниста у Војводини, појавом Милошевића и јогурт-револуције промптно постаје екстремни националиста, и одмах креће на "Митинге истине" са Мирком Јовићем, приватним кафеџијом из Нове Пазове; данас је чак симпа у односе на друге старкеље са Балкан Инфа]. То је деведесетих била његова странка, са којом је он излазио на изборе, био посланик. Касније ју је уредно пререгистровао, и како се више одавно активно не бави политиком, продао ју је Поздерцу за 50 000 евра.

Tvin Konza

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.977
Одавно је он пао у тај брлог. Само је неким сплетом околности испало овако, као шатро опозиционар, а не да је већ етабилирани напредњак као многи бивши жути. Још док је радио у УН слизао се са Првим Потпредседником. Жути су пукли, под истрагама, а он је своју "допломатију" желео да настави. Па је дошао из Њујорка да гласа за буџет, јер је био посланик са листе жутих. И његов глас "из опозиције" је био пресудан да тада не падне влада Првог Потпредседника, а са којим је у то време Поздерац преговарао за место министра ино-послова. То је 2013ћа и још увек је то ровит тријумвират Тома Диплома - будући председник СНС-а - премијер Дачке. Први Потпредседник би радо ставио Поздераца за министра ино послова; иовако је Поздерац већ био избачен из ДС-а јер није хтео да странци да на располагање посланички мандат пошто је стално у Њујорку и не присуствује седницама, осим тој на којој је гласао за буџет и спасио владу Првог потпредседника. Међутим коалициони партнер СПС је на изборима добио преко очекивања председника СНС-а па је овај морао да министарство ино-послова да Дачкету (као што ће сада опет морати да му да из истих разлога). И Поздерац онда шта ће ´ајд у "опозицију" и купује Народну странку од Парошког [Парошки до појаве Милошевића најперспективнији млади комуниста у Војводини, појавом Милошевића и јогурт-револуције промптно постаје екстремни националиста, и одмах креће на "Митинге истине" са Мирком Јовићем, приватним кафеџијом из Нове Пазове; данас је чак симпа у односе на друге старкеље са Балкан Инфа]. То је деведесетих била његова странка, са којом је он излазио на изборе, био посланик. Касније ју је уредно пререгистровао, и како се више одавно активно не бави политиком, продао ју је Поздерцу за 50 000 евра.
Mirko Jović je vlasnik NS? Zar njegova nije bila SNO (narodna obnova)

stugots

Čovek
Poruka
36.118

Zar nije Jeremić kupio stranku od Mikija Aleksića?

Tvin Konza

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.977
Šta je uopšte analitičmar? Koja je to šifra delatnosti?

Ko Dragomiru daje platu?
Sećamo se one rasprave između Imperatora Georgijeva i SNS Dragomira

"Ma ko vas plaća?"
-"Ma ko vas plaća?"
"Ma ko vas plaća?"

комшија

Stara legenda
Poruka
83.612
Zar nije Jeremić kupio stranku od Mikija Aleksića?
Народну странку је основао Парошки још 1991, па ју је 2011 пререгистровао оно са 10 000 судски оверених потписа што је морало да се приложи да ти не угасе странку. А Народна странка под тим именом може бити само једна. Ја сам тако и чуо, да му је Парошки продао Народну странку за 50 000. Можда ју је Парошки формално продао Алексићу, а заправо кеширао Поздерац.

stugots

Čovek
Poruka
36.118

stugots

Čovek
Poruka
36.118
Народну странку је основао Парошки још 1991, па ју је 2011 пререгистровао оно са 10 000 судски оверених потписа што је морало да се приложи да ти не угасе странку. А Народна странка под тим именом може бити само једна. Ја сам тако и чуо, да му је Парошки продао Народну странку за 50 000. Можда ју је Парошки формално продао Алексићу, а заправо кеширао Поздерац.

Ma nije, proverio sam sad, Narodna stranka je formalno pravno preregistrovani Aleksićev Narodni pokret Srbije. U registru stranaka stoji godina osnivanja 2016.

Paroški nije skupio 10k potpisa za preregistraciju, pa se ujedinio sa drugom partijom, Srpska monarhistička stranka "Srpska Sloga", osnivač neki Simić Ljubomir.

zemunski kej

Elita
Poruka
19.012
Ako se Vuk Jeremić stvarno poturčio u radikale, onda barem nećemo gledati više one smarajuće tvitove: "DETEKTOR LAŽI! JEREMIĆ PRIZIVA NATO BOMBE!" i slično.
Jel poludeo ,pa rahmetli dede mu se prevrcu u grobu Kakve crne Dveri ,Zavetnici najcrnja desnica posle fasista radikala. Pozderci su bili antifasisti i komunisti. Seronja ako to uradi.Valjda nece. Svi su se pogubili zbog Rusa.

комшија

Stara legenda
Poruka
83.612
Ma nije, proverio sam sad, Narodna stranka je formalno pravno preregistrovani Aleksićev Narodni pokret Srbije. U registru stranaka stoji godina osnivanja 2016.

Paroški nije skupio 10k potpisa za preregistraciju, pa se ujedinio sa drugom partijom, Srpska monarhistička stranka "Srpska Sloga", osnivač neki Simić Ljubomir.
А добро.

Значи практично је ушао у Алексићеву странку. Иначе не знам како Алексић гледа на ово очијукање Поздерца са руском агентуром, јер Алексић је про-ЕУ оријентисан.

P

pasuljsko rebarce

Gost
to se zove intelektualno poigravanje sa zapadnim dilejama...dosli im bili u goste zuti otpadnici kao jel jedina validna srpska opozicija :lol: i klimaju na sve sto kazu osmi sluzbenici da treba da se uradi u srbiji, a onda se odjednom stvori preko noci druga jos jaca prava opozicija, koja ce za dan da ponisti sve sto je zuta grupacija uradila misleci da je jako pametna.

kao po obicaju opet su ispali volovi... jos ako ovi drugi malo turisticki u rusiju ima dementni bajden opet da psuje :hahaha:

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
81.615
Чудно је шта тренутно ради Јеремић у том Вучић брлогу.
Не иде ми баш да је нагло пао у ту категорију.
Могуће да је нешто друго у питању

Јеремић, ја макар мислим, нуди један стајлинг који је врхунски непопуларан. Не баш као ЛДП ономад, али ту негде по омражености.

Покушао је да створи странку која ће надоместити тај хендикеп, почевши од самог имена странке па до коалиција са некаквим анти-НСП башибозуком. Мој утисак је да су то узалудна посла.

Tvin Konza

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.977
to se zove intelektualno poigravanje sa zapadnim dilejama...dosli im bili u goste zuti otpadnici kao jel jedina validna srpska opozicija :lol: i klimaju na sve sto kazu osmi sluzbenici da treba da se uradi u srbiji, a onda se odjednom stvori preko noci druga jos jaca prava opozicija, koja ce za dan da ponisti sve sto je zuta grupacija uradila misleci da je jako pametna.

kao po obicaju opet su ispali volovi... jos ako ovi drugi malo turisticki u rusiju ima dementni bajden opet da psuje :hahaha:
Ti si pisao da je Vučić baš car, a sad kažeš da je i Dragomir Anđelković top model.

I ne povezuješ to u svojoj pasulj-laced glavi da je to upravo dokaz da ste lažna opozicija.

Tvin Konza

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.977
Свакако да Поздерац припада горе окупљеним артистима.
Sad uviđam da ovo i nije nikakva koalicija, nego je Đorđe SNS Vukadinović uzeo njihovu sliku s nekog koktela i to izmislio

Tvin Konza

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.977
Ja sam ranije mislio da je Djordje Vla' normalan, ali on je totalni debil.

Plus je i analiticar.
Da, meni je od vajkada bilo jasno da je on naprednjak.

Uglavnom, olakšanje je što Vuk Jeremić u stvari nije izdao svetlu ideju opozicionarstva

stugots

Čovek
Poruka
36.118
Da, meni je od vajkada bilo jasno da je on naprednjak.

Uglavnom, olakšanje je što Vuk Jeremić u stvari nije izdao svetlu ideju opozicionarstva

Da, ali ipak je posle ruske agresije doživeo čimp aut.

Respektovao sam ga zbog suprotstavljanja radikalima, ali ovo simpatisanje Putlera je :thumbdown:

Tvin Konza

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.977
Da, ali ipak je posle ruske agresije doživeo čimp aut.

Respektovao sam ga zbog suprotstavljanja radikalima, ali ovo simpatisanje Putlera je :thumbdown:
Da, Vuk Jeremić ne prezire rusku književnost.

Međutim, meni je prioritet smena Aleksandra Vučića.

Da li tu smenu izvodi lista Ujedinjeni za rusiju ili lista Hoćemo gejparadu, mi je svejedno.

Plan je da tek u Stadijumu 2 (post-vučićizmu) sprovedemo ______ rusofona.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.