• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Nova pucnjava u šumi kod Subotice

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
181.489
Ponovo se desila pucnjava u šumi na Makovoj Sedmici kod Subotice. I ovaj put su avganistanski trgovci ljudima otvorili vatru, rekli su novinaru portala "Pannon RTV" ilegalni migranti koji su u grupi pobegli iz šume.
Deo policajaca krenuo je prema granici, dok su ostali obezbeđivali grupu od oko 150 migranata koji su pobegli iz šume.

Migranti su odvezeni, pretpostavlja se u neki od obližnjih prihvatnih centara.

Prema za sada nepotvrđenim informacijama Pannon RTV-a, povređen je jedan migrant.
https://www.021.rs/story/Info/Vojvodina/318552/Nova-pucnjava-u-sumi-kod-Subotice.html

Ovo se ponavlja! Ne znam da li je i u drugim regionima Srbije tako? Nisam čuo. Ne bi mi bilo lakše i da jeste, ali svejedno, lepo piše da su ilegalni. Zašto se onda uopšte drže ovde? Koliko još treba da se desi pucnjava da bi se nešto promenilo? Nemam ništa protiv tih ljudi, ali niko ne želi da bude u opasnosti zbog njih. A jeste.

rz brzotrz 1972

Domaćin
Poruka
3.239
Ponovo se desila pucnjava u šumi na Makovoj Sedmici kod Subotice. I ovaj put su avganistanski trgovci ljudima otvorili vatru, rekli su novinaru portala "Pannon RTV" ilegalni migranti koji su u grupi pobegli iz šume.
Deo policajaca krenuo je prema granici, dok su ostali obezbeđivali grupu od oko 150 migranata koji su pobegli iz šume.

Prema za sada nepotvrđenim informacijama Pannon RTV-a, povređen je jedan migrant.
https://www.021.rs/story/Info/Vojvodina/318552/Nova-pucnjava-u-sumi-kod-Subotice.html

Ovo se ponavlja! Ne znam da li je i u drugim regionima Srbije tako? Nisam čuo. Ne bi mi bilo lakše i da jeste, ali svejedno, lepo piše da su ilegalni. Zašto se onda uopšte drže ovde? Koliko još treba da se desi pucnjava da bi se nešto promenilo? Nemam ništa protiv tih ljudi, ali niko ne želi da bude u opasnosti zbog njih. A jeste.
Ljudi su pozvani u Evropu.Oni se odazvali i krenuli.Nadam se da ce svi doci do Njemacke.

jolemisa

Elita
Poruka
21.709

Previse im je dopusteno i u redu je da se narod plasi njihovih postupaka.Pucnjave nema bas,ali u svakom kampu,malo,malo pa neko nekog izbode medju njima,a sto je najgore,sve slobodnije napadaju i nas narod.

jolemisa

Elita
Poruka
21.709
Ima li nekih rokova, dokle, kako?
Cim im brane da idu dalje,znaci nema rokova.Daj boze da ih ne bude vise.Uterace strah u kosti nasm narodu,a nkome,ako bude pukao film,pa pocne njih da tamani,zao mi je sto ce zaglaviti zatvor.Bice tu jos svacega.Drzava uzima pare od EU,a ne radi nista na zastiti svog naroda.Oni imaju veca prava u okolini gde se nalaze,nego narod sto je tu vekovima.Sramota.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.