Nova pravila za Tviteraše: Pazite šta pišete

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.344
Jel na tweeter dolaze ljudi da bi procitali ono sa cim se slazu.....koliko sam ja shvatio...
Kako ce znati sta je za slaganje ako ne vidi sve....?
Nek uvedu podesavanje vidljivosti u odnosu na like prema koeficijentu value koji svaki korisnik dodeljuje svojim pratiocima..

Ja stavim na 0 i imam bez cenzure
Ti stavis na 80 i samo oni sto prelaze 80 prolazi kao predlog pa posle algoritam sortira...
Stavis 150 i samo prijatelje citas..

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
46.194
Za sve godine članstva na Twitter-u još nijednom nisam twitt-ovala. :rotf:
Jesam li jedina?
ja nisam ni instagramisao, malo zdraviji sistem

čak ni Google store ne može da sakrije razliku u omraženosti twittera

socijalni inženjering nije dao očekivane rezultate

Jel na tweeter dolaze ljudi da bi procitali ono sa cim se slazu.....koliko sam ja shvatio...
Kako ce znati sta je za slaganje ako ne vidi sve....?
Nek uvedu podesavanje vidljivosti u odnosu na like prema koeficijentu value koji svaki korisnik dodeljuje svojim pratiocima..

Ja stavim na 0 i imam bez cenzure
Ti stavis na 80 i samo oni sto prelaze 80 prolazi kao predlog pa posle algoritam sortira...
Stavis 150 i samo prijatelje citas..
CIA se pravi naivna devojčica :kafa:

opala im globalna popularnost
u Rusiji trenutno zabranjen američki servis

p.s. i Amerika je zabranila Kaspersky antivirus zbog tehničkih pitanja o Windowsu i daljinskom nedokumentovanom pristupanju istom.

4thman

Iskusan
Poruka
5.819
šta nam rade ti gušteri mislim da ćemo tek kasnije razumeti. jedino što možda postoje 3 ili 4 grupe guštera?
Gušteri?

Cisto sumnjam - ja mislim da ce biti za sve sto im ne odgovara
Zapadnjacki sistem pocinje da hara i drustvenim mrezama
Ne nego umesto da imamo svoje koristimo njihove mreže....

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.425
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.