• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Nova knjiga Marijane Mateus

pura moca

Zaslužan član
Poruka
130.807
1661967416850.png

Mišljenja?

pura moca

Zaslužan član
Poruka
130.807
Vremenske prilike nikad nisu uticale na mene, s osmehom na licu dočekujem i kišu i sunce. Naučila sam da uživam u svakom trenutku ponaosob - ne misleći o onome od juče i šta će biti sutra. Samo tako čovek može da upije svaki tren koji mu je podaren. Shvatila sam da sreća ne leži ni u dužini broda ni u broju sedišta u avionu. Sreća nije ni sat ni minut, već - sekunda. Jer, život nema reprizu.
Marijana Mateus

♥♥♥

pikax

Elita
Moderator
Poruka
15.688
Vremenske prilike nikad nisu uticale na mene, s osmehom na licu dočekujem i kišu i sunce. Naučila sam da uživam u svakom trenutku ponaosob - ne misleći o onome od juče i šta će biti sutra. Samo tako čovek može da upije svaki tren koji mu je podaren. Shvatila sam da sreća ne leži ni u dužini broda ni u broju sedišta u avionu. Sreća nije ni sat ni minut, već - sekunda. Jer, život nema reprizu.
Marijana Mateus

♥♥♥
Motiku u ruke pa u plastenik mila moja , da vidiš šta je sreća!

gost 437708

Aktivan član
Poruka
1.066
U ovom delu, Marijanu zanima skoro pa isključivo praktična filozofija, zapravo, korišćenje filozofije i filozofskih tehnika u svrsi rešavanja svakodnevnih problema. Ona se pita šta to tačno čovek treba da čini kako bi dao smisao svom postojanju i vodio ispunjen život. Ceo svet i sve što je okružuje posmatra kao predstavu i time se dovodi do refleksivne apstraktne svesti. dakle, spoznaje novu životnu istinu koja je se već nalazila u njenim skeptičnim razmatranjima...

šalim se...

Baudrillard

Zaslužan član
Moderator
Poruka
123.370
U ovom delu, Marijanu zanima skoro pa isključivo praktična filozofija, zapravo, korišćenje filozofije i filozofskih tehnika u svrsi rešavanja svakodnevnih problema. Ona se pita šta to tačno čovek treba da čini kako bi dao smisao svom postojanju i vodio ispunjen život. Ceo svet i sve što je okružuje posmatra kao predstavu i time se dovodi do refleksivne apstraktne svesti. dakle, spoznaje novu životnu istinu koja je se već nalazila u njenim skeptičnim razmatranjima...

šalim se...
Ovo da skoro poželim da pročitam knjigu. :D

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.