Nova kafana, ili stara sa novim imenom

Digresija. Moram reći da sam se ja vrlo često na LjiSu, pa i danas, osećala kao da sam u društvu onih dvojice deda iz Mapet Šoua
neki negativizam
slabo ko koga lajkuje, svi su kao preko qurca
jbg
morala sam to jednom napisati :mrgreen:

a opet, naziv foruma je baš kul.
Zato je meni bilo bolje kod knjiskog moljca, prijatni ljudi, moz se zezati.
Nek se sutaju u guzicu posle kad ostanu 3 korisnika
 
„Kod tri goluba“.
Imamo vec jednog, samo jos dva da nabavimo.
Salim se.
Svejedno mi je kako ce se zvati, nisam za neko vulgarno ime, ali moze da ima veze sa ljubavlju ili seksom.

Cafe Rene je simpa. :)

Nemam inspiraciju, pa neka „Love birds“ bude moj predlog.
Kad ispunimo onu kvotu postova, kada se tema zatvara, tada mozemo opet ime da promenimo, da bude raznoliko.
 
A to koliko me briga za naziv svedoci da sam svojevremeno odlazila u lokal koji se zvao Rupa :D
Svaki grad je imao po jednu 'Rupu' izgleda, i obicno su to bila super mesta za provod. Sedeo sam u kafe- restoranu koji se zove 'Draga, nazvacu te kasnije', i uvek je bio pun vikendom, i provod sjajan.
„Kod tri goluba“.
Imamo vec jednog, samo jos dva da nabavimo.
Salim se.
Svejedno mi je kako ce se zvati, nisam za neko vulgarno ime, ali moze da ima veze sa ljubavlju ili seksom.

Cafe Rene je simpa. :)

Nemam inspiraciju, pa neka „Love birds“ bude moj predlog.
Kad ispunimo onu kvotu postova, kada se tema zatvara, tada mozemo opet ime da promenimo, da bude raznoliko.
Mozemo mi da menjamo ime kad god pozelimo, ali ja volim konsenzus )))
Meni Rene nije pao na pamet, sjajna ideja, i odgovara LJiSu kao forumu)))
 
Zato je meni bilo bolje kod knjiskog moljca, prijatni ljudi, moz se zezati.
Nek se sutaju u guzicu posle kad ostanu 3 korisnika
pa ja sam tamo bila mesecima, pa i moderator, samo ne u poslednje vreme. I uvek se videla razlika lajkovanja. Međutim, ukoliko sadržaji muvanja, prenaglašenog zezanja koje prema forumu prevazilaze granice foruma Književnost, onda se može i drugde napraviti isto ili slično... Stvar je u ljudima koji ipak imaju malo više duha.. od smorenih ljudi teško se kakva pozitivna energija može očekivati he...
 
23709128.jpg
 
„Kod tri goluba“.
Imamo vec jednog, samo jos dva da nabavimo.
Salim se.
Svejedno mi je kako ce se zvati, nisam za neko vulgarno ime, ali moze da ima veze sa ljubavlju ili seksom.

Cafe Rene je simpa. :)

Nemam inspiraciju, pa neka „Love birds“ bude moj predlog.
Kad ispunimo onu kvotu postova, kada se tema zatvara, tada mozemo opet ime da promenimo, da bude raznoliko.
Viđi, ja sam vrijedim ka trojica! :smeker:
 

Back
Top