NOVA IRACIONALNA POLITIKA

Šta mislite o "novoj" politici koju je predstavio Vojislav Koštunica?

• Odlično, samo napred! :worth:

• Samo još jedno prodavanje magle. :thumbdown:

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
kostunica_kasno_na_kosovo_dodje.jpg

"Mladost i snaga su neophodni da bi bili uspešni u našoj borbi za Srbiju, a Omladini DSS pripada da najodlučnije i najistrajnije predvodi u zalaganju za ostvarivanje naših načela nacionalne politike", poručio je Koštunica.

Да ли Вас изненађује што поједини политички кругови поново злоупотребљавају име трагично преминулог премијера Зорана Ђинђића, у борби против Војислава Коштунице и ДСС-а?

Ту је реч о замени теза. Када би се заиста открила позадина убиства Ђинђића све би било јасно и тада би могло да се види коме је све одговарало да се убије премијер. Прича да бивши амерички амбасадор Вилијем Монтгомери има неке везе са Коштуницом је смешна. То причају они који су били стални гости страних амбасада. Ако говоримо о политичкој позадини убиства Зорана Ђинђића, онда морам да цитирам речи једног човека: „Врло је интересантно да они нападају човека који је читао Шилера, а не нападају оне који су ишли у Шилерову и дружили се са криминалцима“. Неки од њих причају да нису имали Владу, већ да је о свему одлучивао ужи круг људи. Неки су ишли мало до Шилерове, а мало посећивали криминалце по затворима, то јест вође „земунског клана“. И ником ништа. Па, да су ти људи остали у затвору не би био убијен премијер Зоран Ђинђић. Сетимо се само да су неки тадашњи представници ДОС-ове власти ургирали да се из затвора пусте Душан Спасојевић и његови сарадници, који су водили јак криминални клан и који су претходно отели бизнисмена Мирослава Мишковића. Они сада намерно праве замену теза. То је исто као да прогласе кривим Исуса Христа што се појавио Јуда. Они не желе да се утврди права позадина убиства Зорана Ђинђића.

која је поента извлачења неких бајтих вести старих 6 месеци.
ајд да је монотоно, па да разумем. има толико актуелних и врућих тема.
ово ми се чини ко скретање пажње са њих другим методама, ко да је оркестрирано из филијала неке странке не би ли се скренуо поглед са њих.
јуче се триванка код оље обрукала за медаљу (и мене би срамота да је гледам и слушам).

која је поента извлачења неких бајтих вести старих 6 месеци.
ајд да је монотоно, па да разумем. има толико актуелних и врућих тема.
ово ми се чини ко скретање пажње са њих другим методама, ко да је оркестрирано из филијала неке странке не би ли се скренуо поглед са њих.
јуче се триванка код оље обрукала за медаљу (и мене би срамота да је гледам и слушам).

imas video?nisam gledala

Back