NOVA IRACIONALNA POLITIKA

Šta mislite o "novoj" politici koju je predstavio Vojislav Koštunica?

• Odlično, samo napred! :worth:

• Samo još jedno prodavanje magle. :thumbdown:

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Yebote, sve, sve, ali gde mu nadje ovu fotku, prvi put je vidim.

Voja se odao alkoholu zbog tuge sto nikada vise nece biti premijer :hahaha1:

Ali pazi kad je govorio na sednici Saveta omladine DSS :rotf: Vise nema ko da ga slusa, pa pozove stranku i naredi da se skupe DSS junose da se oglasi da je ziv :hahaha1:
dodje mi ga i zao malo :sad2:

Ma jok :rotf:

Necemo sad da ocenjujemo jedan drugoga cim nam se ne svidja sta drugi pise. Ostavimo to turbo patriotima. Ali kad si vec poceo...Kako si doneo taj zakljucak, daj mi tacan deo teksta.

Da, nasa vlast snosi ogromnu odgovornost. Ali za ljubav je potrebno dvoje. Kapitalisticka Evropa trazi jeftinu radnu snagu. Ne verujem da bi dosli ovde da su postavljeni uslovi za rad kao u EU. Dobar deo italijanskih ulagaca je pobegao iz Rumunije kada je otvoreno nase trziste jer smo mi jeftiniji.

...kazhesh Kapitalistichka Evropa trazhi jefinu radnu snagu, jer je na njenoj teritoriji "Socijalizam" ili shta...

...normalno je da proces kapitalizma trazhi jeftiniju radnu snagu...i normalno je da cce neki oticci iz Rumunije i docci kod nas zbog istog...jer, Rumunija je chlanica EU, ima gomilu usaglashenih zakona o Sindikatu...a ta ista kapitalistichka EU ide ka izjednachavanju radnog sata unutar svojih granica...

...ochito da si mlad, ili nisi mlad, al' si...tj. Polit - Ekonomija ti je josh u glavi, kao i kod veccine neradnika u Srbiji...

...ponavljam, problrm je U NAMA...to ti nisam samo ja na ovoj Temi napisao...;)

...kazhesh Kapitalistichka Evropa trazhi jefinu radnu snagu, jer je na njenoj teritoriji "Socijalizam" ili shta...

...normalno je da proces kapitalizma trazhi jeftiniju radnu snagu...i normalno je da cce neki oticci iz Rumunije i docci kod nas zbog istog...jer, Rumunija je chlanica EU, ima gomilu usaglashenih zakona o Sindikatu...a ta ista kapitalistichka EU ide ka izjednachavanju radnog sata unutar svojih granica...

...ochito da si mlad, ili nisi mlad, al' si...tj. Polit - Ekonomija ti je josh u glavi, kao i kod veccine neradnika u Srbiji...

...ponavljam, problrm je U NAMA...to ti nisam samo ja na ovoj Temi napisao...;)

Evropa jeste kapitalisticka. I ne mislim da je kapitalizam civilizaciski vrhunac. I vidim da imas iluzije kako se kod nas nikada nije radilo. Radilo se bato tri smene i vikendom u vreme zetve. Ti sto prodaju pricu da se nije radilo su i doneli propast ovoj drzavi jer nisu radili pa misle ako oni nisu radili da nije niko. EEEE daleko nam lepa kuca. Problem jesta u nama sto smo dozvoliti da nam drugi radi sta mu je volja.

Evropa jeste kapitalisticka. I ne mislim da je kapitalizam civilizaciski vrhunac. I vidim da imas iluzije kako se kod nas nikada nije radilo. Radilo se bato tri smene i vikendom u vreme zetve. Ti sto prodaju pricu da se nije radilo su i doneli propast ovoj drzavi jer nisu radili pa misle ako oni nisu radili da nije niko. EEEE daleko nam lepa kuca. Problem jesta u nama sto smo dozvoliti da nam drugi radi sta mu je volja.

...sad mi je jasno...nisi srednjoshkolac, ali ti je ekonomska evolucija ostala zacementirana na Polit-Ekonomiji...i fuckin China se odrekla iste...jedino je ostala kod pola Srba i SevernoKorejaca u glavama...sva srecca, shto cce i kod njih uskoro da izumre...znachi, ostaje samo 1/2 SrBije...:mrgreen:

Isto kao sto si i ti veseli Cedinac :)

Jel imate vi stranacki slepci toliko mozga da ukapirate da mozda postoje neki koji uopste nisu stranacki opredeljeni :think:

Jel vi kapirate da su apstinenti najbrojniji na izborima - uvek izmedju 40-45% :kafa:

Apstinirate a ovde drobite o politici,ma nemoj mi reci!

Vi ste samo jedni mali traumaticno otreznjeni bivsi glasaci DS-a,koji se nakon svega kriju iza imena neopredeljeni,apstinenti....itd!

Toliko ste iskompleksirani da ne zelite da priznate da ste ispali glupi,nista manje,nista vise!

Apstinirate a ovde drobite o politici,ma nemoj mi reci!

Vi ste samo jedni mali traumaticno otreznjeni bivsi glasaci DS-a,koji se nakon svega kriju iza imena neopredeljeni,apstinenti....itd!

Toliko ste iskompleksirani da ne zelite da priznate da ste ispali glupi,nista manje,nista vise!

Da se dopunim, oni koji izadju na izbore i precrtaju listic nisu apstinenti, ali se formalno mogu svrstati u tu grupu.

Klinac, citaj malo vise umesto sto slusas ovu kornjacu i slepo verujes. Onda ces nauciti mozda da je apstiniranje ili ponistavanje listica takodje politicki stav, kao i glasanje za neku stranku.

Argument kojim se sluze svi zaslepljeni partijski vojnici, medju kojima si i ti: `ako ne glasas, ne mozes da iznosis svoj politicki stav` je izraz debilizma koji su vam nametnule vase partijske vodje, upravo zato da biste kao stado glasali.

Ako ja ne glasam, znaci da je moj stav da nema adekvatne politicke opcije i da svaku smatram nesposobnom.

Na kraju, opet mi objasni svoju uvrnutu logiku: otkud ti to da moram da budem samo `razocaran glasac zutih`, otkud znas da nisam apstinent jer sam se razocarao u radikale, ili u SPS.

Pun mi je qratz vas zaludnih stranackih poslusnika koji samo puzite po forumu i upirete prstom u ljude ko najgore i najbednije staljinove komunjare.

:bljak:

grof-kostunica.1201.jpg

"Umesto dosadašnje politike da Evropska unija nema alternativu, kao najviši zajednički cilj političkih snaga u zemlji mora se postaviti unutrašnja obnova Srbije, na najboljim demokratskim i evropskim načelima i standardima", naglasio je Koštunica.

Паралелно са поменутим кампањама против, адвокат Срђа Поповић поднео је кривичну пријаву против председника ДСС-а због учешћа у организовању побуне ЈСО, која је наводно била увод у убиство премијера др Зорана Ђинђића. Какво је Ваше мишљење о поменутој кривичној пријави?

Да имамо државу каква би требала да буде одмах би био покренут кривични поступак против поменутог адвоката, баш на бази онога што је написао у пријави, дакле за лажно пријављивање. Његова кривична пријава представља бруку за правосуђе. Морам да кажем, да осећам мучнину када само и поменем име тог човека – адвоката, који је тражио да се бомбардује наша Србија, као и Београд, његов и мој родни град. Ако где постоји неко кривично дело, постоји у томе што је он потписивао да се без одлуке Савета безбедности УН нелегално бомбардује наша земља. Сама поменута кривична пријава против Војислава Коштунице базира се на службеној белешци Управе војне службе безбедности, која је фалсификат. Сада је свима јасно да је та службена белешка фалсификат, што је признао и сам потписник тог документа, Момир Стојановић. У тој службеној белешци имамо тврдњу на бази које они граде читаву кривичну пријаву против Коштунице. Нећу да коментаришем да је та пријава глупа и смешна, али ко год узме у разматрање ту кривичну пријаву, мора да види и службену белешку у којој пише да су пре побуне „црвених беретки“, новембра 2001. године, код генерала Аце Томића дошли Легија и Спасојевић, да питају да ли ће „кобре“ интервенисати ако дође до протеста ЈСО, а онда је Спасојевић честитао Томићу на хапшењу Џона Нејбора и Момчила Перишића. А то хапшење догодило се марта 2002. године. То значи да је, према тој наводној службеној белешци војне службе, Спасојевић четири месеца раније честитао на нечему што ће се тек догодити. И на основу тих података потпуно је јасно да се ради о фалсификату. Немојте се изненадити што ће бити све више и више фалсификованих службених белешки на основу којих ће се оптуживати политички противници. Очекујем да ћемо сада бити на тапету и кривично одговарати Војислав Коштуница, Раде Булатовић и ја, да смо криви зато што није ухваћен генерал Ратко Младић. Уопште нисам забринут, јер наш мудар народ има изреку: „Ничија није горела до зоре“.

Адвокат Зоран Стојковић

На политичкој сцени Србије не сме да постоји демократска национална опција.
Крајњи циљ је да се уништи Србија као држава и Срби као народ са својим идентитетом, традицијом, језиком и културом. Ко год се у Србији позове на очување традиције и културе свог народа, он се прогласи за конзервативног и антиевропског, а не тако ретко буде етикетиран и као клерофашиста.

У том смислу главна сметња представницима владајућег режима и њиховим менторима са Запада јесте Војислав Коштуница и ДСС, који на политичкој сцени баштине идеју очувања наше државе и идентитета српског народа.
Намера је да се са политичке сцене избришу не само ДСС и Коштуница, већ и сама идеја очувања Србије као државе српског народа са својом традицијом, идентитетом и културом.

Back