Nova godina na trgu ;)

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Ozbiljno se razmišljam da proslavim novu na trgu... U prvom trenutku mi ideja nije bila privlačna zbog hladnoće... Ali posle razgovora sa jednim drugarom i nekim dodatnim detaljima, sve više sam za tu ideju...

Samo još uvek mozgam: Sunhine ili Luis? :lol: Da... Ne volim narodnjake, ali Luis je likčina... Bio sam na ovogodišnjem Beer Festu... Čovek je napravio odličnu atmosferu. Jedino je Rundek uspeo da napravi bolju...

Dakle... Ideja uključuje Kuvanu rakijicu (domaću šumadijsku - mljac, mljac), nekoliko flaša od 2l piva, kiflice, neke grickalice i nekoliko pakli cigara... Samo se nadam da će biti malo veće društvo.

Ima li istomišljenika? Da li još neko planira Trg?

BTW, Slatkice - thanks for info za Kolarac. Otići ću jedan i proveriti da li je slobodan upad. Dobra varijanta za cooliranje posle Del Arna. ;)
 
iluzionista:
Ozbiljno se razmišljam da proslavim novu na trgu... U prvom trenutku mi ideja nije bila privlačna zbog hladnoće... Ali posle razgovora sa jednim drugarom i nekim dodatnim detaljima, sve više sam za tu ideju...

Samo još uvek mozgam: Sunhine ili Luis? :lol: Da... Ne volim narodnjake, ali Luis je likčina... Bio sam na ovogodišnjem Beer Festu... Čovek je napravio odličnu atmosferu. Jedino je Rundek uspeo da napravi bolju...

Dakle... Ideja uključuje Kuvanu rakijicu (domaću šumadijsku - mljac, mljac), nekoliko flaša od 2l piva, kiflice, neke grickalice i nekoliko pakli cigara... Samo se nadam da će biti malo veće društvo.

Ima li istomišljenika? Da li još neko planira Trg?

BTW, Slatkice - thanks for info za Kolarac. Otići ću jedan i proveriti da li je slobodan upad. Dobra varijanta za cooliranje posle Del Arna. ;)

MA da Luis je postao totalna alternativa...andergraund :)Ja bi isao na Sunshine...s'obzirom da jos uvek nemam nikakvu ideja mozda moze i to da se dogodi...ja sam u princpiu uvek za neke gajba varijante...ali nam fali taj ortak gajba...:)...uvek je lep vatromet...:) ...Sunshine je gde tacno?
 
zoranpetrovic84:
MA da Luis je postao totalna alternativa...andergraund :)Ja bi isao na Sunshine...s'obzirom da jos uvek nemam nikakvu ideja mozda moze i to da se dogodi...ja sam u princpiu uvek za neke gajba varijante...ali nam fali taj ortak gajba...:)...uvek je lep vatromet...:) ...Sunshine je gde tacno?

Sunshine? Ispred savezne skupštine (23h). ;)

BTW, i ja više volim te gajba varijante... Mada to zna da ispadne smor... Po meni bi bila idealna kombinacija trg, a posle -> neka kućna žurkica.
 
Evo ga i kompletan program za N.G. na trgu:

Scena u Knezu:

Tir Na Nog 21.30h - 22.15h
Perpetuum Mobile 22.30h - 23.30h
So Sabi 23.45h - 01.00h
Irish Stew 01.00h - 02.00h
Quintecho 02.00h - 03.00h

Scena na Terazijama:

Vrooom 21.30h - 22.15h
Make UP 2 22.30h - 23.30h
Orthodox Celts 23.45h - 00.45h
Psihomodo Pop 01.00h - 02.00h
Đorđe David & Gang 02.15h - 03.00h
E-Play 03.15h - 04.00h

Scena na Trgu:

Kathy Autrey 22.00h - 22.45h
Louis 23.00h - 00.30h
Cubismo 00.45h - 02.00h
Del Arno Band 02.15h - 03.30h

Scena ispred savezne skupštine:

Van Gogh 22.00h - 23.15h
Sunshine 23.30h - 00.45h
Salomé De Bahia 01.00h - 02.00h
DJ Mellow 02.00h - 03.30h
DJ Vladimir Vujičić 03.30h - 04.30h
 
bas ti hvala na informacijama, upravo sam mislila da pitam kad ce ko da bude..
inace, ja sam prosle nove godine bila na trgu (mada sam samo odslusala vlatka) i ono.....nije bilo lose......jedino su me izludeli oni manijaci sa petardama....al` dobro.......i za divno cudo, nisam se nesto ni smrzla....
 
ja sam oduvek mrzela docheke na trgu... bash mi je bilo onako... bzvz... skroz... :roll: ali ove godine je odlichan program... tako sam se odushevila i najverovatnije idem na trg!!! bitje fazon: klopa i pijanchenje na gajbi kod druga, pa trg pa ponovo gajba, veliko drushtvo, sastajemo se, rastajemo pa ponovo sastajemo.... ma ludnica tje da bude... :rolleyes: :D
 
Ma je trg stvarno gotiva.....Proshlih nekoliko godina sam [a verovatno cu i ove] bila na trgu, tamo dochekala NG a kasnije zapalila na neku zurku ili shta vec......
Ove godine cu da idem na Irish Stew ako ne budu mnogo kasno.....
Mada, kad krenesh samo od Trga do Terazija ti treba minimum pola sata.....guzvanjac....
 
Vidim ja opet ce da bude isto sranjeeee

Sad ce da sjebu sve pare na ovo a za srbsku cemo da ga poduvamo

E da nam je sad Vucic gradonacelnik....
Za srbsku bi se vrteli peceni volovi i tocilo besplatno pivo i kuvana rakija
a mozda bi bilo i preko 20 stepeni :)
 
Iluzionisto, hvala na programu! :D
Stvarno je odličan osećaj tog masovnog proslavljanja. Odkako je krenulo i kod nas sa uličnim proslavama, svake novogodišnje noći izlazim bar po ponoći na ulicu. :P Osim zadnje, bilo mnogo lenjo društvo, iako smo bili mal'ne na samoj Slaviji, u Mateje Nenadovića. :(
A za 1.1. sam se već dogovorila (tu sam ja bila lenja :lol: ) da vidim i tu ul.Otvorenog srca, da malo procunjamo, vidimo šta se dešava... Mislim da smo se mnogo, mnogo, kao društvo, uparložili, zaboravili da se radujemo, i sami i sa drugima.
 
Neka me neko podseti da nekima jednostavno ne treba verovati. :x Propade ova ideja, tako da nemam pojma šta ću i kako ću za N.G. Lepo.... :roll: A već je 19...

@absonic: meni je, pravo da ti kažem, muka klubova i kafića i gluposti... To je sve tako fake i bezveze... :x Pre bih otišao na neki private party ili organizavao nešto za dvoje (da imam onu posebnu "nju"), nego se vucarao po zagušljivim prostorijama sa gomilom isfoliranih nepoznatih ljudi...
 
ja kazem - trg je smisljen da onaj ko nema gde da ide moze da se pohvali
gde si bio
cek'o novu godinu na trgu
a sta si u stvari radio? smrzavao se celu noc i gurao se sa gomilom...

inache ni ja nisam za neku kafic varijantu... verovatnu cu da organizujem neko okupljanje za 10-15 najblizih i to je to...
 
absonic:
ja kazem - trg je smisljen da onaj ko nema gde da ide moze da se pohvali
gde si bio
cek'o novu godinu na trgu
a sta si u stvari radio? smrzavao se celu noc i gurao se sa gomilom...

inache ni ja nisam za neku kafic varijantu... verovatnu cu da organizujem neko okupljanje za 10-15 najblizih i to je to...

e pa i ja bih ishla tako neshto da neko od mojih to organizuje...:roll:
 
absonic:
ja kazem - trg je smisljen da onaj ko nema gde da ide moze da se pohvali
gde si bio
cek'o novu godinu na trgu
a sta si u stvari radio? smrzavao se celu noc i gurao se sa gomilom...

inache ni ja nisam za neku kafic varijantu... verovatnu cu da organizujem neko okupljanje za 10-15 najblizih i to je to...

ma da...a kada platis da ides negde,oderu te ko nikog i kada te pitaju posle sta si bio i na sta si dao pare ni sam ne znas :roll: - pa ono bilo je pića do ponoci,hrane jedan sat duze,muzika je bila prosecna kao i svaki drugi dan...i za to das 20,30,40 i plus beskonacno para :roll:
i pre cu ici na trg nego da bacam pare na gluposti.mrzim da tako olako dajem toliko novca za jedno prosecno vece koje veoma lako moze da se pretvori u dosadno vece.ekstremno dosadno vece.
i bitno je sa kim si a ne gde si.ako si okruzen ljudima koji ti prijaju bice ti dobro i napolju na -10 .
 
Banshee:
ma da...a kada platis da ides negde,oderu te ko nikog i kada te pitaju posle sta si bio i na sta si dao pare ni sam ne znas :roll: - pa ono bilo je pića do ponoci,hrane jedan sat duze,muzika je bila prosecna kao i svaki drugi dan...i za to das 20,30,40 i plus beskonacno para :roll:
i pre cu ici na trg nego da bacam pare na gluposti.mrzim da tako olako dajem toliko novca za jedno prosecno vece koje veoma lako moze da se pretvori u dosadno vece.ekstremno dosadno vece.
i bitno je sa kim si a ne gde si.ako si okruzen ljudima koji ti prijaju bice ti dobro i napolju na -10 .

Baš tako i ja razmišljam. :shock: Bravo malecna. ;)
 

Back
Top