Нова геј парада у Београду и ево шта сада траже?

Poruka
20.103
Геј лезбијски инфо центар саопштио је данас да ће 5. парада "Понос Србије" бити одржана 29. јуна у Београду под слоганом "Борба још увек траје - Придружи се"!

images

Повод је обележавања 50 година од Стонволске побуне, када се 1969. године ЛГБТ заједница у Њујорку побунила против полицијске тортуре.

ЛГБТ особе и њихови пријатељи, каже се у саопштењу, на паради у центру Београда прошетаће улицама града, инсистирајући на хитном правном регулисању истополних партнерстава и повећању буџетских давања за рад ЛГБТ организација цивилног друштва. Захтева се и системска депатологизација транс идентитета и повећање доступности хормонске терапије, као и сензибилизација запослених у јавним институцијама за рад са ЛГБТ особама.

****************************
Ове "параде" су за мене постале као неки вид епидемије. ИМА ЛИ ЛЕКА? Питам лекаре:ceka:

.
 
Ko da im da vise novca, gradjani preko poreza koji rade za neku crkavicu i koji se trude da prehrane sebe i svoje porodice?

Даће им Ана оно што је отела од народа. А тек које законе ће им поклонити :eek: А народ ћути и трпи. ДОКЛЕ бре:?:
 
Мени уопште није јасна ова наша ПОЛИЦИЈА. Да ли су они из Србије и да ли су свесни кога они штите? Подржавају ли они овакве настраности по улицама Београда. Ове године мени не гине хапшење, јер мирно више не могу да прихватим да ме неко спутава да слободно ходам мојим градом и да дозволим да се `болест` котрља улицама. :ne:

ПОГЛЕДАЈТЕ САМО ОВУ ПОЛИЦИЈУ. КО СУ ТИ МОМЦИ?


 
Геј лезбијски инфо центар саопштио је данас да ће 5. парада "Понос Србије" бити одржана 29. јуна у Београду под слоганом "Борба још увек траје - Придружи се"!

images

Повод је обележавања 50 година од Стонволске побуне, када се 1969. године ЛГБТ заједница у Њујорку побунила против полицијске тортуре.

ЛГБТ особе и њихови пријатељи, каже се у саопштењу, на паради у центру Београда прошетаће улицама града, инсистирајући на хитном правном регулисању истополних партнерстава и повећању буџетских давања за рад ЛГБТ организација цивилног друштва. Захтева се и системска депатологизација транс идентитета и повећање доступности хормонске терапије, као и сензибилизација запослених у јавним институцијама за рад са ЛГБТ особама.
.
1.Na sta oni trose pare, na koje aktivnosti?
2. Kako u istoj receninci zahtevaju "depatologizaciju" i hormonsku terapiju?
 
Геј лезбијски инфо центар саопштио је данас да ће 5. парада "Понос Србије" бити одржана 29. јуна у Београду под слоганом ...

****************************
Ове "параде" су за мене постале као неки вид епидемије. ИМА ЛИ ЛЕКА? Питам лекаре:ceka:
ИМА ЛЕКА, не требају лекари!
Довољна је гумарска индустрија. :) Набавити чизме и шутнути у дупе СНС КУГУ!
 
Геј лезбијски инфо центар саопштио је данас да ће 5. парада "Понос Србије" бити одржана 29. јуна у Београду под слоганом "Борба још увек траје - Придружи се"!

images

Повод је обележавања 50 година од Стонволске побуне, када се 1969. године ЛГБТ заједница у Њујорку побунила против полицијске тортуре.

ЛГБТ особе и њихови пријатељи, каже се у саопштењу, на паради у центру Београда прошетаће улицама града, инсистирајући на хитном правном регулисању истополних партнерстава и повећању буџетских давања за рад ЛГБТ организација цивилног друштва. Захтева се и системска депатологизација транс идентитета и повећање доступности хормонске терапије, као и сензибилизација запослених у јавним институцијама за рад са ЛГБТ особама.

****************************
Ове "параде" су за мене постале као неки вид епидемије. ИМА ЛИ ЛЕКА? Питам лекаре:ceka:

.
Bezobrazluku nikad kraja, paradu treba zabraniti. Ne svako radi šta hoće i sa kim hoće ali u svojoj spavaćoj sobi a ne da moram deci da objašnjavam nešto što ni ja ne mogu da shvatim. Ispadne da manjina teroriše većinu.
 
Мени уопште није јасна ова наша ПОЛИЦИЈА. Да ли су они из Србије и да ли су свесни кога они штите? Подржавају ли они овакве настраности по улицама Београда. Ове године мени не гине хапшење, јер мирно више не могу да прихватим да ме неко спутава да слободно ходам мојим градом и да дозволим да се `болест` котрља улицама. :ne:

ПОГЛЕДАЈТЕ САМО ОВУ ПОЛИЦИЈУ. КО СУ ТИ МОМЦИ?


to je Milova policija. Posudjuje je Vucicu kad god ovom zatreba. Prislusni samo dijalekt kojim govore pa ce ti biti jasno odakle su i ciji su.
Ni meni ne gine corka ove godine............da bismo se otresli ove bruke i sramote moramo se prvo otresti onih koji cuvaju tu sramotu..........
Daklem, Srbija bez crnogoraca ili corka.
 
ГЛЕ, ГЛЕ КОЈУ ПЕСМУ су узели као ХИМНУ заједнице :udriglavu: :udriglavu: :udriglavu: :udriglavu: :udriglavu: :udriglavu: :udriglavu: :udriglavu:

и који је ПОВОД овог окупљања:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:???




.​

pa to ne znaju ni oni koji se okupljaju. U CIA-depesi samo stoji: " uzmite LGTB zastave i mars na ulicu.............isplata dnevnica u zgradi americke ambasade u Cetvrtak posle 10 casova......"
 
Zahtevi i prohtevi neće nikada prestati jer radi se o jednoj vrsti komunističkog socijal-libelarizma koji se krije pod maskom ugroženih ljudi, uprkos činjenici da je premijer(ka) otvoreno gej što i te kako naglašava da ne postoji ta vrsta homofobije za koju se ''oni bore''.

Dalje, zahtevi i prohtevi već počinju da zstranjuju u onaj novoamerički nalet ''socijalne pravde'' iliti ''justice warrior'' sindroma gde se zahtevaju veća prava no za sve druge ljude po osnovi toga što su manjina.

Ovo u demokratiji ne može da prođe, niti može da prođe u socijal-demokratiji. Ovo može da prođe samo u odnosu elitizma i feudalizma, praktično, gde grupa ljudi skuplja beneficije od naroda za svoje uvrnute potrebe. Za ovakve stvari su u Francuskoj letele glave do obližnje korpe pre samo 300 godina kada se ljudima smučilo, a danas može da se potura bilo koji stav ili predlog za zakon od strane malih i bednih plaćenika koji pokušavaju da zarade neku crkavicu makar i slušajući to kako se na zapadu radi nešto.

U našoj zemlji ljudi više ideološki ne podnose ameriku pre nego li pedere, lezbejke i ostalo što ide između, kako god da se to definiše. Takvi ljudi nikada nikome nisu bili problem dokle god se ne promovišu kao norma društva. O normi se ne radi niti bi smela da se potura ljudima kao norma, jer će debelo da se uzvrati.

Uprkos tome šta bilo ko misli, ja mislim da bi baš bila fora da LGBT organizacija počne da podržava porodice u Srbiji tako što se aktiviraju da rade na tome da se natalitet Srbije poveća. To bi u prvi plan stavilo koliko je nekim ljudima bitnije da govore o problemima gej zajednice u društvu, koja će naravno uvek da traži više i bolje jer je to cela poenta parade, dok s druge strane kada su realniji problemi u pitanju, poput lošeg nataliteta, zaposlenosti i sl- ljudi ćute.

Tako neka razmisle da li će da žive o državnoj kasi kao ostale manjine koje svakodnevno krše zakone, kradu od ljudi i devojaka u prevozu, ili će da se udostoje i pomognu Srbiju od koje traže silne stvari!

A ovako kada koriste Njujork kao definiciju nekih svojih prava, zemlje koja nas je agresorski i protivno UN načelima bombardovala i načinila nepovratnu štetu Srbiji, mogu samo u paketu da se tornjaju u taj isti Njujork pa neka tamo traže više prava pod uslovom da ih neko ne upuca na ulici reda radi. Tamo, realno, ima manje trpeljivosti nego što će u Srbiji ikad imati. Najobičnija škola može da postane bojno polje.
 
Dok su bile dosmanlije, ovo nije moglo. Čim je došao SNS, niko više nema ništa protiv gejeva. Mnogi bi se naprednjak i sam preokrenuo da zadrži radno mesto u JP.

Inače, meni je baš žao kad saznam da je neka lepa žena lezbejka. Recimo, ona Brnabićkina partnerka... Baš šteta.
Znači istina je da se marinac ošurio u plinaru ? :eek: :think::sad2::eek:
 
Dok su bile dosmanlije, ovo nije moglo. Čim je došao SNS, niko više nema ništa protiv gejeva. Mnogi bi se naprednjak i sam preokrenuo da zadrži radno mesto u JP.

Inače, meni je baš žao kad saznam da je neka lepa žena lezbejka. Recimo, ona Brnabićkina partnerka... Baš šteta.

Напредњаци су знатно унапредили положај педера и лезбејки од када су дошли на власт.Сад педер парада има неколико пута годишње,у више градова,плус имају неку своју радњу у центру Београда
 
Геј лезбијски инфо центар саопштио је данас да ће 5. парада "Понос Србије" бити одржана 29. јуна у Београду под слоганом "Борба још увек траје - Придружи се"!

images

Повод је обележавања 50 година од Стонволске побуне, када се 1969. године ЛГБТ заједница у Њујорку побунила против полицијске тортуре.

ЛГБТ особе и њихови пријатељи, каже се у саопштењу, на паради у центру Београда прошетаће улицама града, инсистирајући на хитном правном регулисању истополних партнерстава и повећању буџетских давања за рад ЛГБТ организација цивилног друштва. Захтева се и системска депатологизација транс идентитета и повећање доступности хормонске терапије, као и сензибилизација запослених у јавним институцијама за рад са ЛГБТ особама.

****************************
Ове "параде" су за мене постале као неки вид епидемије. ИМА ЛИ ЛЕКА? Питам лекаре:ceka:

.
jel ih predvodi premijer
 
Mozda niste znali ali ovaj jadni narod placa tu paradu a mnogi borci sa Kosara nemaju ni za lek.
Плаћамо и педерску параду и велика средства за издржавање тзв.НВО ЛГБТ и још траже повећање лове .......
жалосно - али истинито........
 
Znači istina je da se marinac ošurio u plinaru ? :eek: :think::sad2::eek:

Mislim da oni to ne računaju tako.

Skoro je bio neki predlog na Utisku nedelje gde je Moma Trajković otišao kod nekog člana Srpske liste i pitao ga što ga je nazivao lopovom i fašistom, a ovaj se pravdao da je samo radio po naređenju stranke.

Tako isto i ovo. Ako ti stranka naredi, to je samo posao. Nothing personal, just a business :)
 

Back
Top