Nova fejsbuk grupa

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.622
Da li ste majka i usamljena uprkos tome što ste u braku? Da li želite da napustite svoj zlatni kavez i konačno budete srećni odvojeni od svog muža?

Upravo za žene poput vas, osnovala sam besplatnu Facebook™ grupu „Razdvajanje olakšano nesretno udatim majkama“. Ona je sada postala jedna od najvrednijih grupa kada je u pitanju početak slobodnog i srećnog života kao nesrećno udata majka.

SVAKE SEDMICE sa našim članovima dijelim:

Kako sam prevazišla svoju anksioznost zbog razdvajanja i kako se i ti možeš odvojiti od svog muža bez osjećaja krivice.

Kako možete podržati svoju djecu kroz razdvajanje da ne budu traumatizirana do kraja života.

Moje tajne kako sam se oslobodila finansijske zavisnosti od bivšeg muža i izgradila finansijski nezavisan život.

Kliknite ovdje da odmah primite svoju grupnu pozivnicu:
(Izbrisala link)

Grupa je 100% besplatna. Došli ste na pravo mjesto ako ste nesretno udata majka i, kao i većina drugih žena u mojoj grupi, više niste voljne da dovedete svoj brak do gorkog kraja po svaku cijenu i na račun vašeg fizičkog i mentalno zdravlje.

Vaš zahtjev za pridruživanje će moj tim potvrditi što je prije moguće i odmah ćemo početi.

Vidimo se u grupi!

Radujem se vama!

—————

Ovo je dakle postavila osoba koja je kreirala tu grupu

Šta mislite o ovakvim grupama ❓ da li je ovo korisno i može biti od pomoći ili je ovo kako se ovde često čita još jedan pokušaj razaranja porodice ❓

da li je ovo korisno i može biti od pomoći ili je ovo kako se ovde često čita još jedan pokušaj razaranja porodice

Ako je u pitanju brak u kome ima i dece, jedini pravi saveti mogu da se dobiju uživo od psihiloga. Ti saveti ne mogu da se dobiju na internetu, posebno u ovakvim grupama ( ako postoji još neka slična ).

Mislim da je ovo još jedan pokušaj razdvajanja - razaranja porodice.

Stabilnu porodicu nikakva fb grupa ne može rasturiti. Kad je nekom potrebna pomoć on je traži gdje god stigne i gdje mu je dostupno.
Nije kriva fb grupa što neko ima loš život i sigurno neće rasturiti porodicu jer niko iz stabilne porodice neće tu traziti pomoć.

Da li ste majka i usamljena uprkos tome što ste u braku?Da li želite da napustite svoj zlatni kavez i konačno budete srećni odvojeni od svog muža ?
Horor od teksta :roll:
Kao uvod nekog trgovačkog putnika za prodaju nečeg beskorisnog
Upravo za žene poput vas, osnovala sam besplatnu Facebook™ grupu
Besplatnu ! :roll:
grupu „Razdvajanje olakšano nesretno udatim majkama“.
veća bi posećenost bila na grupi " Olakšano spajanje bla bla bla..." :mrgreen:
Ona je sada postala jedna od najvrednijih grupa kada je u pitanju početak slobodnog i srećnog života kao nesrećno udata majka.
Ajoooj ... :roll:
SVAKE SEDMICE sa našim članovima dijelim:
Kako sam prevazišla svoju anksioznost zbog razdvajanja i kako se i ti možeš odvojiti od svog muža bez osjećaja krivice.
Ok.
Ovo je dakle postavila osoba koja je kreirala tu grupu

Šta mislite o ovakvim grupama ❓ da li je ovo korisno i može biti od pomoći ili je ovo kako se ovde često čita još jedan pokušaj razaranja porodice ❓
Svako razuman iz svega može da izvuče neku pouku, ali osobe već psihički izmrcvarene od loše sredine mogu lako da budu zavedene itd . Lično nisam u fazonu ovakvih nastupa i grupa

Back