Nova era supermodela

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
53.831
Bilo kakvo forsiranje mi je degutantno...pogotovo ako je boja kože ili silueta tela u pitanju...

Sada je kao došlo vreme crnkinja...do sada su dominirali beli modeli...pa će žuti i tako dalje...

Kao da ranije nije postojala Naomi Cambell..ali u to vreme supermodeli su imali kao ličnost, bile su različite svoje...
Čini mi se da je došlo vreme štancanja...

Uglavnom...da li su vama uopšte modeli bitni? U smislu da vam privuku pađnju na neku obuću, odeću, stil, šminku itd?

"VOG" je upravo NAJAVIO NOVU ERU SUPERMODELA: OVAKVA NASLOVNICA je prava mala revolucija, a devet manekenki pokrenulo je talas AFRIČKE LEPOTE posle kog ništa neće biti isto

Britanski "Vog" je februarskom naslovnicom napravio malu revoluciju, pozdravivši novu eru modelinga u kojoj su u centru pažnje manekenke afričkog porekla. Naslovnu stranu kultnog magazina krasi devet afričkih modela, a sve u nastojanju da modna industricija, u kojoj tradicionalno dominiraju beli modeli, postane inkluzivnija i raznovrsnija.

wpOk9kpTURBXy9iZTA1NzVkMzg4ZDc1MzYyZWY5ODM1OGQzZGQzY2FjOS5wbmeRkwLNAp4AgaEwBQ

INSTA_COVERS_FEB_222.jpg

Poruka je automatski spojena:

vogue-arabia-lede.jpg

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
53.831
a istina...navodno i brendovi kozmetike i sminke zanemaruju obojene ljude da se tako izrazim...
naletela sam jos davno na neku zensku na youtube koja je pricala da ima 50 nijansi pudera za belce i tek 3-4 za crnce i a ne moze naci dovoljno tamni puder za svoju kozu...

mislim da je ova bila i da nije taj video...ali nebitno... z:D

Miller

Legenda
Poruka
54.375
Bilo kakvo forsiranje mi je degutantno...pogotovo ako je boja kože ili silueta tela u pitanju...

Sada je kao došlo vreme crnkinja...do sada su dominirali beli modeli...pa će žuti i tako dalje...

Kao da ranije nije postojala Naomi Cambell..ali u to vreme supermodeli su imali kao ličnost, bile su različite svoje...
Čini mi se da je došlo vreme štancanja...

Uglavnom...da li su vama uopšte modeli bitni? U smislu da vam privuku pađnju na neku obuću, odeću, stil, šminku itd?

"VOG" je upravo NAJAVIO NOVU ERU SUPERMODELA: OVAKVA NASLOVNICA je prava mala revolucija, a devet manekenki pokrenulo je talas AFRIČKE LEPOTE posle kog ništa neće biti isto

Britanski "Vog" je februarskom naslovnicom napravio malu revoluciju, pozdravivši novu eru modelinga u kojoj su u centru pažnje manekenke afričkog porekla. Naslovnu stranu kultnog magazina krasi devet afričkih modela, a sve u nastojanju da modna industricija, u kojoj tradicionalno dominiraju beli modeli, postane inkluzivnija i raznovrsnija.

wpOk9kpTURBXy9iZTA1NzVkMzg4ZDc1MzYyZWY5ODM1OGQzZGQzY2FjOS5wbmeRkwLNAp4AgaEwBQ

INSTA_COVERS_FEB_222.jpg

Poruka je automatski spojena:

vogue-arabia-lede.jpg
ova prva je bas lepa u crnom kaputu.ostale su mnooogo crne

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.