Nova demokratska Jugoslavija

Deki43

Zainteresovan član
Poruka
164
Pozdrav svima.Danas sam na You Tube-u gledao klip Nova Jugoslavija uskoro....Sta mislite da li bi mogla ponovo da se oformi Jugoslavija,kao konfederacija drzava?Iz dana u dan,sve vise i vise raste nostalgija za tom Jugoslavijom,drzavom kada smo svi bili slozni i veoma jaka evropska sila....Naravno,ni nemislim da ce se ona oformiti sutra,sa ovim retardiranim politicarima,vec nekada,kada dodju normalni,mladi ljudi na vlast.......sta vi mislite?Hvala na odgovorima.
 
Pozdrav svima.Danas sam na You Tube-u gledao klip Nova Jugoslavija uskoro....Sta mislite da li bi mogla ponovo da se oformi Jugoslavija,kao konfederacija drzava?Iz dana u dan,sve vise i vise raste nostalgija za tom Jugoslavijom,drzavom kada smo svi bili slozni i veoma jaka evropska sila....Naravno,ni nemislim da ce se ona oformiti sutra,sa ovim retardiranim politicarima,vec nekada,kada dodju normalni,mladi ljudi na vlast.......sta vi mislite?Hvala na odgovorima.

mislis da je ideja losa
 
Voleo bih da mi obrazlozis zasto bi bilo lose po Srbiju?Ja mnogo volim svoju zemlju i narod,ali mi je zao sto se raspala onako jaka drzava.....zahvaljujuci Americi....Mislim da je za Srbiju dobro(mada je to misljenje povrsno) da se oformi nova Juga jer bi tako mogli da sachuvamo R.Srpsku od pritisaka,a mozda bi nam i pomoglo da sacuvamo Kosovo i Vojvodinu.Udruzivanjem vojske u JNA,mozda bi se Amerika malo uplasila nas....hehe
Sve najbolje!
 
Voleo bih da mi obrazlozis zasto bi bilo lose po Srbiju?Ja mnogo volim svoju zemlju i narod,ali mi je zao sto se raspala onako jaka drzava.....zahvaljujuci Americi....Mislim da je za Srbiju dobro(mada je to misljenje povrsno) da se oformi nova Juga jer bi tako mogli da sachuvamo R.Srpsku od pritisaka,a mozda bi nam i pomoglo da sacuvamo Kosovo i Vojvodinu.Udruzivanjem vojske u JNA,mozda bi se Amerika malo uplasila nas....hehe
Sve najbolje!

Koja gomila gluposti.
Pa evo imao si vec dve Jugoslavije tj 3 i sta su Srbi profitirali od toga??????
Srbiju su urnisali u Jugoslaviji kao i srpski narod i to ko ne vidi taj ili je strasno glup ili corav.
 
Pozdrav svima.Danas sam na You Tube-u gledao klip Nova Jugoslavija uskoro....Sta mislite da li bi mogla ponovo da se oformi Jugoslavija,kao konfederacija drzava?Iz dana u dan,sve vise i vise raste nostalgija za tom Jugoslavijom,drzavom kada smo svi bili slozni i veoma jaka evropska sila....Naravno,ni nemislim da ce se ona oformiti sutra,sa ovim retardiranim politicarima,vec nekada,kada dodju normalni,mladi ljudi na vlast.......sta vi mislite?Hvala na odgovorima.

Па види овако, ако су остали спремни да се извину Србима за злодела која су према Србима починили до данас, и ако су спремни да Србији учине територијалне уступке и пристану на то да је Србија највећа и најзначајнија чланица заједнице,м Српски и Ћирилица службени, Бели орао и Српска тробојка и "Боже" правде државни симболи...

Све друго ниеј прихватљиво.
Једноставно не може Словенија Грватска и остале да кажу "Па изашли смо из Југославије, узроковали грђански рат, видели да смо се зајебали и сад<а хоћемо назад, али да будемо једнаки са Србима..."

Србиај је економски у будућности далеко јача и од Словеније и Хрватске,
Сада ми смо добили одличне уговоре сса Русима а Сло-Хр-ЦГ-БиХ-МК нису па да ми сада наше добре уговоре преносимо на њих?
Дакле то значи да смо добили 50% јефтинији гас од Руса, па да сада и Хрвати имају то?

Ма да... како да не...

То би било као када би Европску унију сачињавали Немачка, Луксембург и Сан Марино, и сви били једнаки... како да не...

У осталом Словенци су у "Великој срећној европској породици где су сви једнаки"

Вероватно су мислили да могу да сисају Француску као што су сисали Србију и да "Горење" сра*а уваљују Парижанима.... како да не....
 
Pa dobro....mozda za 30 godina.....kada budemo jake drzave i bude nesto od toga....

Проблем је у томе што "Ми" нећемо да будемо јаке државе него ће Србиај да буде јака држава, која је себи обезбедила источно тржиште и поваштен енергетски статус, док ће они да буду под америчком чизмом, па би да с еопет уједињују пошто им је још једна "Аустро-Уграска" потонула, па сада опет причају о Југославији.
Никаква Југославија, само Србија. Па ако воле да Загребачка област буде аутономна покрајина Србије, може.
 
Pozdrav svima.Danas sam na You Tube-u gledao klip Nova Jugoslavija uskoro....Sta mislite da li bi mogla ponovo da se oformi Jugoslavija,kao konfederacija drzava?Iz dana u dan,sve vise i vise raste nostalgija za tom Jugoslavijom,drzavom kada smo svi bili slozni i veoma jaka evropska sila....Naravno,ni nemislim da ce se ona oformiti sutra,sa ovim retardiranim politicarima,vec nekada,kada dodju normalni,mladi ljudi na vlast.......sta vi mislite?Hvala na odgovorima.


Mozda oce, ali bez Hrvatske i Slovenije, pa nisu ludi da se sa nama ponovo udruze pa da opet mi neradimo, a oni da nas dotiraju.
 
Koja gomila gluposti.
Pa evo imao si vec dve Jugoslavije tj 3 i sta su Srbi profitirali od toga??????
Srbiju su urnisali u Jugoslaviji kao i srpski narod i to ko ne vidi taj ili je strasno glup ili corav.

Objasni ti meni kad su oni imali koristi od nas i nas urnisali, zasto su ti isti ispred nas?

Sad im nije bilo Srba da ih "pljackaju" ili nama nema njih da ih pljackamo....
 
Проблем је у томе што "Ми" нећемо да будемо јаке државе него ће Србиај да буде јака држава, која је себи обезбедила источно тржиште и поваштен енергетски статус, док ће они да буду под америчком чизмом, па би да с еопет уједињују пошто им је још једна "Аустро-Уграска" потонула, па сада опет причају о Југославији.
Никаква Југославија, само Србија. Па ако воле да Загребачка област буде аутономна покрајина Србије, може.

E to je nas problem......Mi hocemo veliku Srbiju,oni hoce veliku Hrvatsku sa Vojvodinom...Kada se sve svede....da to nije opet Jugoslavija?Je*es Slovence,oni su sami otisli,nisu ni ratovali....oni nam ni netrebaju...Velika Srbija ili Hrvartska moze da prouzrokuje samo ratove,dok Jugoslavija nemoze....Da bi napravili V.S moramo poubijati sve Hrvate i obrnuto da bi bilo sve ok.A ovako bi sacuvali narod a bili bi konfederacija sa podrskom Rusije,Kine i opet bi bili u Pokretu Nesvrstanih.
 
Mozda oce, ali bez Hrvatske i Slovenije, pa nisu ludi da se sa nama ponovo udruze pa da opet mi neradimo, a oni da nas dotiraju.

Ко бре нас да дотира?
Ми сада излазимо из кризе, имамо до 2058-е обезбеђено 50% јефтиније енергенте и стартешког војно-политичко-економског партнера.

За десет година Словенија ће постати бескорисна европска провинција...
 
E to je nas problem......Mi hocemo veliku Srbiju,oni hoce veliku Hrvatsku sa Vojvodinom...Kada se sve svede....da to nije opet Jugoslavija?Je*es Slovence,oni su sami otisli,nisu ni ratovali....oni nam ni netrebaju...Velika Srbija ili Hrvartska moze da prouzrokuje samo ratove,dok Jugoslavija nemoze....Da bi napravili V.S moramo poubijati sve Hrvate i obrnuto da bi bilo sve ok.A ovako bi sacuvali narod a bili bi konfederacija sa podrskom Rusije,Kine i opet bi bili u Pokretu Nesvrstanih.

У колико се настави премештање светског центра моћи на исток, може у наредних 20 година да дође до мирне предаје територија које захтевамо Србији. Лично сматрам да неће бити проблема...
 
O toj predaji,neverujem da ce ista od toga biti.Pa Americi je cilj da rasturi pravoslavlje,Srbiju da okupira,kakva predaja,kakvi bakraci....Bilo bi dobro da sacuvamo ovo sto imao sada!Napredujemo jer smo sposobna nacija,uprkos svim s*anjima i pritisku mi gradimo i napredujemo.Svaka cast Srbiji i njenom narodu!
 
Molio bih vas da govorite iskreno,bez mrvice nacionalizma,koje su budale pocele da bude 90-tih godina.

Ево разложно:

1. За 20 година енергетска криза ће владати светом
2. Ми смо себе обезбедили
3. Нећумо да дозволимо да нам неко сквотира у споразумима које смо ми потписали
4. Еу ће изгубити политички значај, вероватно постати провинција русије у економском погледу
5. Ми смно независна држава, а ко жели да нам се прикључи, може само као ДЕО СРБИЈЕ.

Једноставно, економски и без национализма.
 
O toj predaji,neverujem da ce ista od toga biti.Pa Americi je cilj da rasturi pravoslavlje,Srbiju da okupira,kakva predaja,kakvi bakraci....Bilo bi dobro da sacuvamo ovo sto imao sada!Napredujemo jer smo sposobna nacija,uprkos svim s*anjima i pritisku mi gradimo i napredujemo.Svaka cast Srbiji i njenom narodu!

Америка је будућа бивша. Не могу себе да обезбеда а камо да униште неког.
 
Шалом,ja nekapiram u kom si fazonu.Sta je tu cudno?Svako ima pravo na svoju politicko opredeljenje!Takvih ljudi ce biti i za 100 godina.Oni koji budu citali knjige i koji se budu obrazovali,znace da postoji i neka druga politika nego ona sto se promovise ona na televiziji.Uvek ce biti i komunista,nacionalista,fashista,liberalista,demokrata itd....Sto se mene tiche vise bi voleo vojnu i ekonosmku jaku Srbiju vise nego bilo koju Jugoslaviju.Bolje Srpska narodna armija nego JNA!Svi smo mi razliciti i nemoj da se izchudjavas jer je svet takav.
 
Па зар нису научили на својој кожи..да идеја југословенства шкоди Србима..могли смо имати Праву Србију, а данас имамо БГ пашалук..због те ђуброславије..и опет неко се ложи на то чудо..
 
Ко бре нас да дотира?
Ми сада излазимо из кризе, имамо до 2058-е обезбеђено 50% јефтиније енергенте и стартешког војно-политичко-економског партнера.

За десет година Словенија ће постати бескорисна европска провинција...

Eto tipicno nase razmisljanje, "samo neka drugom bude gore". Od tog gasa ce svi imati koristi. I pitanje de ce da odu pare od toga svega. Bice odlicno ako odu za drzavu i bolji zivot naroda, ali ako odu kao i sve dosada u privatne dzepove politicara, mi od toga necemo imati nista.

Slovenija pevise toga izvozi da bi bila provincija. Pa jel ti znas da je "Gorenje" vec godinama na ruskom trzistu? Jel ti znas sta to znaci, koje je to trziste??? Vidi samo koliko Slo. proizvoda ima kod nas, A sta je to "pametni" Srboin izvezao??? Osim Jagodinske Sunke i crvenkinom mancmelova. Da ali slovenacki politicar ne krade toliko da bude "glavni u selu" kao nas. Mi smo sami sebi krivi jer smo lopovi i neradnici.
 
Pa sto odma nekazes,da ti smeta Beograd,pa da promenimo temu razgovora.Da je Srbima bilo dobro za vreme kralja,nebi ni bilo revolucije.Da nije bilo Jugoslavije,nebi ni imao krov koji imas nad glavom.A Beograd,ti smeta?Znam da je problem centralizacije Srbije veliki i da treba pokrenuti program decentralizacije,Ja koji sam rodjeni Beogradjanin,i moj otac i moj deda,mrzim sto je moj grad centar svih desavanja u Srbiji.Nemoze od vas bre da se zivi!Svi ste dosli ovamo,menjate nam granice beograda na rupcine i MML gde se gaje kokosi i kojestarije!Alo bre,Beogradom petli nepoje!Ja cu se uvek zalagati da decentralizacija ozivi i da tako Beograd povrati stari smek pre 90-tih.Zato,pasaluk nediraj!
 

Back
Top