KOLEGA IVAN
Poznat
- Poruka
- 8.216
U Srbiji se pojavio nov način borbe za ekonomske interese i prava radnog i neradnog naroda-sedenje kod kuće i gledanje u monitor bilo da je u pitanju TV ili kompjuter!
Ovo je jedinstven primer tj. način borbe u svetu pa da pojasnimo malo mentalni sklop takvih ljudi i ovaj način borbe i otpora:
Ne mogu oni mene toliko da j**u u zdrav mozak koliko ja mogu da sedim kod kuće i gledam u monitor! (ovo se ne odnosi na one koji nemaju mozak)!
Ne mogu oni mene toliko da pljačkaju koliko ja mogu da ćutim i trpim!
Ako mi dignu akcize za još 20%, poreze za 30% a cene za 67%, ja ću u znak protesta da gledam u 2 monitora u isto vreme!
Nećemo da idemo na miting zato što ga organizuju zli Toma i još gori Vućko. Mi ćemo da sačekamo da se narod sam organizuje!
Ako se narod sam od sebe ne organizuje, nešto će valjda da se promeni, onako samo od sebe, strpljivi smo mi, čekaćemo!
Ne mogu oni mene da j**u u glavu toliko koliko ja mogu da čekam da se nešto promeni!
Ne mogu oni mene da kradu i lažu toliko koliko ja mogu da ne preduzimam ništa da mi bude bolje!
A ako nastave da me kradu i lažu, ja ću u znak protesta umesto u fotelju da sednem na krevet! A tad su ga na**bali!
A ako Vlada i preCednik i dalje nastave da me kradu i lažu, ja ću u znak oštrog protesta da legnem bre! A onda im nema spasa!
A ako oni, kojim slučajem, opet nastave da me kradu, ja ću u znak najoštrijeg protesta i bunta da isključim 1 monitor i da uključim drugi! Ma ima bre da isključim kompjuter i da uključim oba televizora u znak protesta i borbe, i onaj u kujni, i onaj u sobi! Pa ne znaju oni ko sam ja!
A ako se sistematska pljačka i propadanje države bude nastavilo, ja ću da nastavim da čekam! Pa da im ja pokažem koga će oni da pljačkaju!

Ovo je jedinstven primer tj. način borbe u svetu pa da pojasnimo malo mentalni sklop takvih ljudi i ovaj način borbe i otpora:Ne mogu oni mene toliko da j**u u zdrav mozak koliko ja mogu da sedim kod kuće i gledam u monitor! (ovo se ne odnosi na one koji nemaju mozak)!

Ne mogu oni mene toliko da pljačkaju koliko ja mogu da ćutim i trpim!

Ako mi dignu akcize za još 20%, poreze za 30% a cene za 67%, ja ću u znak protesta da gledam u 2 monitora u isto vreme!

Nećemo da idemo na miting zato što ga organizuju zli Toma i još gori Vućko. Mi ćemo da sačekamo da se narod sam organizuje!

Ako se narod sam od sebe ne organizuje, nešto će valjda da se promeni, onako samo od sebe, strpljivi smo mi, čekaćemo!

Ne mogu oni mene da j**u u glavu toliko koliko ja mogu da čekam da se nešto promeni!

Ne mogu oni mene da kradu i lažu toliko koliko ja mogu da ne preduzimam ništa da mi bude bolje!

A ako nastave da me kradu i lažu, ja ću u znak protesta umesto u fotelju da sednem na krevet! A tad su ga na**bali!

A ako Vlada i preCednik i dalje nastave da me kradu i lažu, ja ću u znak oštrog protesta da legnem bre! A onda im nema spasa!

A ako oni, kojim slučajem, opet nastave da me kradu, ja ću u znak najoštrijeg protesta i bunta da isključim 1 monitor i da uključim drugi! Ma ima bre da isključim kompjuter i da uključim oba televizora u znak protesta i borbe, i onaj u kujni, i onaj u sobi! Pa ne znaju oni ko sam ja!

A ako se sistematska pljačka i propadanje države bude nastavilo, ja ću da nastavim da čekam! Pa da im ja pokažem koga će oni da pljačkaju!






