Nov način borbe za ekonomske interese radnog naroda-sedenje kući i gledanje u monitor

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
U Srbiji se pojavio nov način borbe za ekonomske interese i prava radnog i neradnog naroda-sedenje kod kuće i gledanje u monitor bilo da je u pitanju TV ili kompjuter! :super: Ovo je jedinstven primer tj. način borbe u svetu pa da pojasnimo malo mentalni sklop takvih ljudi i ovaj način borbe i otpora:

Ne mogu oni mene toliko da j**u u zdrav mozak koliko ja mogu da sedim kod kuće i gledam u monitor! (ovo se ne odnosi na one koji nemaju mozak)! :hahaha:

Ne mogu oni mene toliko da pljačkaju koliko ja mogu da ćutim i trpim! :super:

Ako mi dignu akcize za još 20%, poreze za 30% a cene za 67%, ja ću u znak protesta da gledam u 2 monitora u isto vreme! :super:

Nećemo da idemo na miting zato što ga organizuju zli Toma i još gori Vućko. Mi ćemo da sačekamo da se narod sam organizuje! :super:

Ako se narod sam od sebe ne organizuje, nešto će valjda da se promeni, onako samo od sebe, strpljivi smo mi, čekaćemo! :super:

Ne mogu oni mene da j**u u glavu toliko koliko ja mogu da čekam da se nešto promeni! :super:

Ne mogu oni mene da kradu i lažu toliko koliko ja mogu da ne preduzimam ništa da mi bude bolje! :super:

A ako nastave da me kradu i lažu, ja ću u znak protesta umesto u fotelju da sednem na krevet! A tad su ga na**bali! :super:

A ako Vlada i preCednik i dalje nastave da me kradu i lažu, ja ću u znak oštrog protesta da legnem bre! A onda im nema spasa! :super:

A ako oni, kojim slučajem, opet nastave da me kradu, ja ću u znak najoštrijeg protesta i bunta da isključim 1 monitor i da uključim drugi! Ma ima bre da isključim kompjuter i da uključim oba televizora u znak protesta i borbe, i onaj u kujni, i onaj u sobi! Pa ne znaju oni ko sam ja! :super:

A ako se sistematska pljačka i propadanje države bude nastavilo, ja ću da nastavim da čekam! Pa da im ja pokažem koga će oni da pljačkaju! :super:

:hahaha:
 
U Srbiji se pojavio nov način borbe za ekonomske interese i prava radnog i neradnog naroda-sedenje kod kuće i gledanje u monitor bilo da je u pitanju TV ili kompjuter! :super: Ovo je jedinstven primer tj. način borbe u svetu pa da pojasnimo malo mentalni sklop takvih ljudi i ovaj način borbe i otpora:

Ne mogu oni mene toliko da j**u u zdrav mozak koliko ja mogu da sedim kod kuće i gledam u monitor! (ovo se ne odnosi na one koji nemaju mozak)! :hahaha:

Ne mogu oni mene toliko da pljačkaju koliko ja mogu da ćutim i trpim! :super:

Ako mi dignu akcize za još 20%, poreze za 30% a cene za 67%, ja ću u znak protesta da gledam u 2 monitora u isto vreme! :super:

Nećemo da idemo na miting zato što ga organizuju zli Toma i još gori Vućko. Mi ćemo da sačekamo da se narod sam organizuje! :super:

Ako se narod sam od sebe ne organizuje, nešto će valjda da se promeni, onako samo od sebe, strpljivi smo mi, čekaćemo! :super:

Ne mogu oni mene da j**u u glavu toliko koliko ja mogu da čekam da se nešto promeni! :super:

Ne mogu oni mene da kradu i lažu toliko koliko ja mogu da ne preduzimam ništa da mi bude bolje! :super:

A ako nastave da me kradu i lažu, ja ću u znak protesta umesto u fotelju da sednem na krevet! A tad su ga na**bali! :super:

A ako Vlada i preCednik i dalje nastave da me kradu i lažu, ja ću u znak oštrog protesta da legnem bre! A onda im nema spasa! :super:

A ako oni, kojim slučajem, opet nastave da me kradu, ja ću u znak najoštrijeg protesta i bunta da isključim 1 monitor i da uključim drugi! Ma ima bre da isključim kompjuter i da uključim oba televizora u znak protesta i borbe, i onaj u kujni, i onaj u sobi! Pa ne znaju oni ko sam ja! :super:

A ako se sistematska pljačka i propadanje države bude nastavilo, ja ću da nastavim da čekam! Pa da im ja pokažem koga će oni da pljačkaju! :super:

:hahaha:

Ово ти је у ствари ПРИКРИВЕНИ ПОЗИВ НА ТОМИН МИТИНГ - који је више него комичан - и такав ће и остати јер знам КО ГА РЕЖИРА...

Народ више није блесав - добро се опекао 05.октобра - сви знамо како нам је данас захваљујући инсталирању овог неокомунистичког олоша на власт.

Тома унд Аца не обећавају БИЛО ШТА ДРУГО ШТО ВЕЋ НЕМАМО... њихова аргументација за смену жутих лопова је: ХОЋЕМО И МИ ДА КРАДЕМО...

Тома хоће да замени БоТу,
Карић хоће да замени Мишка,
Вулин хоће да замени гљИвицу...

а народу и даље "****" - И КАКВЕ СУ ТО ПРОМЕНЕ... никакве, СЈАХО КУРТА ДА УЗЈАШЕ МУРТА......
 
Poslednja izmena:
Ово ти је у ствари ПРИКРИВЕНИ ПОЗИВ НА ТОМИН МИТИНГ - који је више него комичан - и такав ће и остати јер знам КО ГА РЕЖИРА...

Народ више није блесав - добро се опекао 05.октобра - сви знамо како нам је данас захваљујући инсталирању овог неокомунистичког олоша на власт.

Тома унд Аца не обећавају БИЛО ШТА ДРУГО ШТО ВЕЋ НЕМАМО... њихова аргументација за смену жутих лопова је: ХОЋЕМО И МИ ДА КРАДЕМО...

Тома хоће да замени БоТу,
Карић хоће да замени Мишка,
Вулин хоће да замени гљИвицу...

а народу и даље "****" - И КАКВЕ СУ ТО ПРОМЕНЕ... никакве, СЈАХО КУРТА ДА УЗЈАШЕ МУРТА......

а то народу даје привид да се нешто мења и наравно наду, али узалуд
 
Ово ти је у ствари ПРИКРИВЕНИ ПОЗИВ НА ТОМИН МИТИНГ - који је више него комичан - и такав ће и остати јер знам КО ГА РЕЖИРА...

Народ више није блесав - добро се опекао 05.октобра - сви знамо како нам је данас захваљујући инсталирању овог неокомунистичког олоша на власт.

Тома унд Аца не обећавају БИЛО ШТА ДРУГО ШТО ВЕЋ НЕМАМО... њихова аргументација за смену жутих лопова је: ХОЋЕМО И МИ ДА КРАДЕМО...

Тома хоће да замени БоТу,
Карић хоће да замени Мишка,
Вулин хоће да замени гљИвицу...

а народу и даље "****" - И КАКВЕ СУ ТО ПРОМЕНЕ... никакве, СЈАХО КУРТА ДА УЗЈАШЕ МУРТА......

A šta ti preduzimaš da promeniš stanje u zemlji? Ja se ovim protestima borim za PRINCIP SMENJIVOSTI VLASTI! Ako treba na ulici, na ulici! Dakle, ako naprednjaci ne budu valjali, i njih da menjamo! Ako neka sledeća vlast ne bude valjala i njhu da menjamo i tako sve dok ne izglasamo neku normalnu vlast! Sedenjem kući i gledanjem u monitor ništa ne postižeš!
 
A šta ti preduzimaš da promeniš stanje u zemlji? Ja se ovim protestima borim za PRINCIP SMENJIVOSTI VLASTI! Ako treba na ulici, na ulici! Dakle, ako naprednjaci ne budu valjali, i njih da menjamo! Ako neka sledeća vlast ne bude valjala i njhu da menjamo i tako sve dok ne izglasamo neku normalnu vlast! Sedenjem kući i gledanjem u monitor ništa ne postižeš!

Ти овим протестима не добијаш ништа ... И када то схватиш, исто ћеш причати као и ја. Принцип смењивости власти? То је фраза ДС.
 
A šta ti preduzimaš da promeniš stanje u zemlji? Ja se ovim protestima borim za PRINCIP SMENJIVOSTI VLASTI! Ako treba na ulici, na ulici! Dakle, ako naprednjaci ne budu valjali, i njih da menjamo! Ako neka sledeća vlast ne bude valjala i njhu da menjamo i tako sve dok ne izglasamo neku normalnu vlast! Sedenjem kući i gledanjem u monitor ništa ne postižeš!

Како не разумеш да ИЗБОРИ НИСУ РЕШЕЊЕ... јер док се тома шеткао по свету о трошку државе и док је седео на канабету код амбасадорке САД - ЖУТИ СУ ОЗАКОНИЛИ СВУ ПЉАЧКУ И СВЕ КРАЂЕ - И БОЛИ ИХ УВО... ВИШЕ НИКО НЕ МОЖЕ ДА ИХ ГОНИ ... ЗАШТО ОНДА ТОМА НИЈЕ ПРАВИО ПРОТЕСТЕ... него хоће изборе сада када цени да би Шешељ могао да се врати... којешта... знаш ли ти уопште колико коштају избори... значи, ем ће народ опет да ПЛАТИ - И ОПЕТ НЕЋЕ ДОБИТИ НИШТА... зар се ниси упитао КО ПЛАЋА СВЕ ТЕ АУТОБУСЕ ДА ДОВЕЗЕ НАРОД, КО ПЛАЋА УЧЕСНИКЕ, КО ПЛАЋА ПОДИЗАЊЕ ОНОЛИКЕ ТРИБИНЕ, ОЗВУЧЕЊЕ...:dash::dash::dash:

Ево једине фотке коју сам нашао да приказује стварно стање на терену данас:





Strani mediji: Više desetina hiljada ljudi na mitingu SNS-a

Strani mediji u izveštajima s današnjeg mitinga opozicije okupljene oko Srpske napredne stranke navode da se više desetina hiljada ljudi, nezadovoljnih ekonomskom situacijom i korupcijom, okupilo u Beogradu tražeći prevremene izbore.

Agencija AP prenosi da se više desetina hiljada pristalica nacionalista okupilo u Beogradu zahtevajući raspisivanje prevremenih izbora, dok je lider Srpske napredne stranke (SNS) Tomislav Nikllić počeo štrajk glađu dok se taj zahtev ne ispunu.

AP navodi da opozicija optužuje prozapadnu vladu za produbljivanje ekonomske krize i korupciju.

Britanska agencija Rojters navodi da je lider opozicije rekao pred najmanje 50.000 demonstranata da će štrajkovati glađu dok vlada ne pristane na prevremene izbore.

Ta agencija dodaje da je u Srbiji na vlasti koalicija pod vođstvom predsednika Borisa Tadića koja se zalaže za ulazak u Evropsku uniju, ali da su mnogi gradani Srbije nezadovoljni i frustrirani ekonomskim problemima i sporim evropskim integracijama.

Agencija AFP navodi da je broj demonstranata danas bio znatno manji u odnosu na miting iste opozicione koalicije 5. februara kada se okupilo oko 70.000 ljudi.

SNS želi da privuče sve ljude nezadovoljne sadašnjom ekonomskom situacijom u zemlji, pošto je Srbija bila veoma pogođena krizom, ocenjuje AFP.

Nemačka agencija DPA navodi da se više desetina hiljada ljudi okupilo na mitingu SNS-a, kao i da su procene organizatora 120.000, dok je policija procenila da je na skupu bilo 40.000 ljudi. Deo okupljenih se razišao posle zvaničnog kraja mitinga, dok su mnogi ostali, navodi se u izveštaju.

Britanski Bi-Bi-Si na svojoj internet strani navodi da se u Beogradu okupilo više destina hiljada ljudi usled sve većeg nezadovoljstva ekonomskom situacijom i korupcijom.

Bi-bi-si ocenjuje da štrajk glađu može otežati vlastima da ignorišu pozive za izborima, kao i da se Nikolićevi naprednjaci smatraju najvećim izazovom za vladajuću Demokratsku stranku.

Juronjuz javlja da su se na antivladinom protestu okupile hiljade ljudi i da se najuticajnija opoziciona partija nada da će isposlovati prevremene izbore dok raste nezadovoljstvo zbog ekonomskih mera štednje.

Glas Rusije na svom sajtu na engleskom pod naslovom „Srbi hoće prevremene izbore” javlja da se više od 50.000 ljudi okupilo na ulicama Beograda.
Beta
objavljeno: 16.02.2011.
 
Poslednja izmena:
Како не разумеш да ИЗБОРИ НИСУ РЕШЕЊЕ... јер док се тома шеткао по свету о трошку државе и док је седео на канабету код амбасадорке САД - ЖУТИ СУ ОЗАКОНИЛИ СВУ ПЉАЧКУ И СВЕ КРАЂЕ - И БОЛИ ИХ УВО... ВИШЕ НИКО НЕ МОЖЕ ДА ИХ ГОНИ ... ЗАШТО ОНДА ТОМА НИЈЕ ПРАВИО ПРОТЕСТЕ... него хоће изборе... којешта... знаш ли ти уопште колико коштају избори... значи ем ће народ опет да ПЛАТИ - И ОПЕТ НЕЋЕ ДОБИТИ НИШТА...

Мито, значи и ти си за војну диктатуру?
 
Како не разумеш да ИЗБОРИ НИСУ РЕШЕЊЕ... јер док се тома шеткао по свету о трошку државе и док је седео на канабету код амбасадорке САД - ЖУТИ СУ ОЗАКОНИЛИ СВУ ПЉАЧКУ И СВЕ КРАЂЕ - И БОЛИ ИХ УВО... ВИШЕ НИКО НЕ МОЖЕ ДА ИХ ГОНИ ... ЗАШТО ОНДА ТОМА НИЈЕ ПРАВИО ПРОТЕСТЕ... него хоће изборе... којешта... знаш ли ти уопште колико коштају избори... значи ем ће народ опет да ПЛАТИ - И ОПЕТ НЕЋЕ ДОБИТИ НИШТА...

Gledaj ga ovaj isto to spominje opet - pa nije BITNO KOLIKO KOSTAJU IZBORI NEGO STO NEMAMO ZA KOG DA GLASAMO!

:dash:

Nekim ljudima ne vredi ponavljati ni po 50 puta!
 
Gledaj ga ovaj isto to spominje opet - pa nije BITNO KOLIKO KOSTAJU IZBORI NEGO STO NEMAMO ZA KOG DA GLASAMO!

Па и нема ... Дакле, војна диктатура .... Нека се суди свим политичарима за корупцију, крађу, обљубу, убиства... па кад се прочешља оно што ваља, тек онда правити изборе.
 
Gledaj ga ovaj isto to spominje opet - pa nije BITNO KOLIKO KOSTAJU IZBORI NEGO STO NEMAMO ZA KOG DA GLASAMO!

:dash:

Nekim ljudima ne vredi ponavljati ni po 50 puta!

А то да НЕМАМО ЗА КОГА ДА ГЛАСАМО до сада сам написао већ 100 х - мрзи ме да понављам...
 
Па и нема ... Дакле, војна диктатура .... Нека се суди свим политичарима за корупцију, крађу, обљубу, убиства... па кад се прочешља оно што ваља, тек онда правити изборе.

Ma kakva voljna diktatura, koju vojsku imamo?

А то да НЕМАМО ЗА КОГА ДА ГЛАСАМО до сада сам написао већ 100 х - мрзи ме да понављам...

Pa sto onda istices taj razlog -da kostaju izbori...?
 
Како не разумеш да ИЗБОРИ НИСУ РЕШЕЊЕ... јер док се тома шеткао по свету о трошку државе и док је седео на канабету код амбасадорке САД - ЖУТИ СУ ОЗАКОНИЛИ СВУ ПЉАЧКУ И СВЕ КРАЂЕ - И БОЛИ ИХ УВО... ВИШЕ НИКО НЕ МОЖЕ ДА ИХ ГОНИ ... ЗАШТО ОНДА ТОМА НИЈЕ ПРАВИО ПРОТЕСТЕ... него хоће изборе сада када цени да би Шешељ могао да се врати... којешта... знаш ли ти уопште колико коштају избори... значи, ем ће народ опет да ПЛАТИ - И ОПЕТ НЕЋЕ ДОБИТИ НИШТА... зар се ниси упитао КО ПЛАЋА СВЕ ТЕ АУТОБУСЕ ДА ДОВЕЗЕ НАРОД, КО ПЛАЋА УЧЕСНИКЕ, КО ПЛАЋА ПОДИЗАЊЕ ОНОЛИКЕ ТРИБИНЕ, ОЗВУЧЕЊЕ...:dash::dash::dash:

Ko plaća?
 
Па и нема ... Дакле, војна диктатура .... Нека се суди свим политичарима за корупцију, крађу, обљубу, убиства... па кад се прочешља оно што ваља, тек онда правити изборе.

A, gde nam je vojska?
 
Како не разумеш да ИЗБОРИ НИСУ РЕШЕЊЕ... јер док се тома шеткао по свету о трошку државе и док је седео на канабету код амбасадорке САД - ЖУТИ СУ ОЗАКОНИЛИ СВУ ПЉАЧКУ И СВЕ КРАЂЕ - И БОЛИ ИХ УВО... ВИШЕ НИКО НЕ МОЖЕ ДА ИХ ГОНИ ... ЗАШТО ОНДА ТОМА НИЈЕ ПРАВИО ПРОТЕСТЕ... него хоће изборе сада када цени да би Шешељ могао да се врати... којешта... знаш ли ти уопште колико коштају избори... значи, ем ће народ опет да ПЛАТИ - И ОПЕТ НЕЋЕ ДОБИТИ НИШТА... зар се ниси упитао КО ПЛАЋА СВЕ ТЕ АУТОБУСЕ ДА ДОВЕЗЕ НАРОД, КО ПЛАЋА УЧЕСНИКЕ, КО ПЛАЋА ПОДИЗАЊЕ ОНОЛИКЕ ТРИБИНЕ, ОЗВУЧЕЊЕ...:dash::dash::dash:

Ko plaća?

Британија и Израел ;)
 
Па и нема ... Дакле, војна диктатура .... Нека се суди свим политичарима за корупцију, крађу, обљубу, убиства... па кад се прочешља оно што ваља, тек онда правити изборе.

Kao sto vec jednom rekoh, mnogo smo zapostavili rudarstvo poslednjih godina. Jamskim rudnicima pod hitno treba nova sirova radna snaga i to na duze vreme.
Ako neki od tih vrednih novih rudara "udarnika" bude imao volje da vrati sve pokradene i proneverene pare, onda moze dobiti eventualno premestaj u Zabelu ili neku slicnu ustanovu.
 
A šta ti preduzimaš da promeniš stanje u zemlji? Ja se ovim protestima borim za PRINCIP SMENJIVOSTI VLASTI! Ako treba na ulici, na ulici! Dakle, ako naprednjaci ne budu valjali, i njih da menjamo! Ako neka sledeća vlast ne bude valjala i njhu da menjamo i tako sve dok ne izglasamo neku normalnu vlast! Sedenjem kući i gledanjem u monitor ništa ne postižeš!

Ti sto ce doci sa Tomom su isti kao i ovi ako ne i gori, TO SVI OVDE ZNAJU OSIM TEBE I SOMIJA-SRBENDE a mozda i on zna :per:
Prema tome ne pokusavaj da vrbujes ovde ljude, bolje monitor nego podrska novim talasima pljacke, jedino sto moze da spase Tomu je kesh sa strane ali i to sto se politiko-ekonomska stvarnost u svetu menja i to u korist Srbije.... samo je pitanje koliko ce biti potrebno vremena da se dovoljno promeni da Srbija oseti vidljiv boljitak u svojim nacionanim rezervama kesa kao i u novcanicima svog naroda... i dali ce POTPUNO NEZASLUZENO lovorike zbog toga pobrati Tadic ili Nikolic???
 
A, gde nam je vojska?

Dovoljno bi bilo povecati plate vojsci i zacas bi se napunila, a za to upotrebiti novac koji je iz budzeta isao na finansiranje stranaka, poslanicke i ministarske plate i sve ostale gluposti drzavne aparature, koje narodu osim propasti nista dobro nisu donele poslednjih 20-ak godina.
 
Како не разумеш да ИЗБОРИ НИСУ РЕШЕЊЕ... јер док се тома шеткао по свету о трошку државе и док је седео на канабету код амбасадорке САД - ЖУТИ СУ ОЗАКОНИЛИ СВУ ПЉАЧКУ И СВЕ КРАЂЕ - И БОЛИ ИХ УВО... ВИШЕ НИКО НЕ МОЖЕ ДА ИХ ГОНИ ... ЗАШТО ОНДА ТОМА НИЈЕ ПРАВИО ПРОТЕСТЕ... него хоће изборе сада када цени да би Шешељ могао да се врати... којешта... знаш ли ти уопште колико коштају избори... значи, ем ће народ опет да ПЛАТИ - И ОПЕТ НЕЋЕ ДОБИТИ НИШТА... зар се ниси упитао КО ПЛАЋА СВЕ ТЕ АУТОБУСЕ ДА ДОВЕЗЕ НАРОД, КО ПЛАЋА УЧЕСНИКЕ, КО ПЛАЋА ПОДИЗАЊЕ ОНОЛИКЕ ТРИБИНЕ, ОЗВУЧЕЊЕ...:dash::dash::dash:

Ево једине фотке коју сам нашао да приказује стварно стање на терену данас:





Strani mediji: Više desetina hiljada ljudi na mitingu SNS-a

Strani mediji u izveštajima s današnjeg mitinga opozicije okupljene oko Srpske napredne stranke navode da se više desetina hiljada ljudi, nezadovoljnih ekonomskom situacijom i korupcijom, okupilo u Beogradu tražeći prevremene izbore.

Agencija AP prenosi da se više desetina hiljada pristalica nacionalista okupilo u Beogradu zahtevajući raspisivanje prevremenih izbora, dok je lider Srpske napredne stranke (SNS) Tomislav Nikllić počeo štrajk glađu dok se taj zahtev ne ispunu.

AP navodi da opozicija optužuje prozapadnu vladu za produbljivanje ekonomske krize i korupciju.

Britanska agencija Rojters navodi da je lider opozicije rekao pred najmanje 50.000 demonstranata da će štrajkovati glađu dok vlada ne pristane na prevremene izbore.

Ta agencija dodaje da je u Srbiji na vlasti koalicija pod vođstvom predsednika Borisa Tadića koja se zalaže za ulazak u Evropsku uniju, ali da su mnogi gradani Srbije nezadovoljni i frustrirani ekonomskim problemima i sporim evropskim integracijama.

Agencija AFP navodi da je broj demonstranata danas bio znatno manji u odnosu na miting iste opozicione koalicije 5. februara kada se okupilo oko 70.000 ljudi.

SNS želi da privuče sve ljude nezadovoljne sadašnjom ekonomskom situacijom u zemlji, pošto je Srbija bila veoma pogođena krizom, ocenjuje AFP.

Nemačka agencija DPA navodi da se više desetina hiljada ljudi okupilo na mitingu SNS-a, kao i da su procene organizatora 120.000, dok je policija procenila da je na skupu bilo 40.000 ljudi. Deo okupljenih se razišao posle zvaničnog kraja mitinga, dok su mnogi ostali, navodi se u izveštaju.

Britanski Bi-Bi-Si na svojoj internet strani navodi da se u Beogradu okupilo više destina hiljada ljudi usled sve većeg nezadovoljstva ekonomskom situacijom i korupcijom.

Bi-bi-si ocenjuje da štrajk glađu može otežati vlastima da ignorišu pozive za izborima, kao i da se Nikolićevi naprednjaci smatraju najvećim izazovom za vladajuću Demokratsku stranku.

Juronjuz javlja da su se na antivladinom protestu okupile hiljade ljudi i da se najuticajnija opoziciona partija nada da će isposlovati prevremene izbore dok raste nezadovoljstvo zbog ekonomskih mera štednje.

Glas Rusije na svom sajtu na engleskom pod naslovom „Srbi hoće prevremene izbore” javlja da se više od 50.000 ljudi okupilo na ulicama Beograda.
Beta
objavljeno: 16.02.2011.

Pa u svakom slučaju te redovne troškove neko mora da plati. Toga je uvek bilo i biće. A to da izbori koštaju to je tipičan argument DS-a. Pa mnogo više nas košta ova lopovska vlast!

A u špicu mitinga je bilo između 100 i 120 000 ljudi. Bio, video. A mislim da se na ovoj slici ne vidi Pionirski park a i tamo je bila masa ljudi. Dakle, sve zavisi od toga šta se snima/slika, koliko je krupan i raširen kadar i koji deo dana je uzet u obzir. Jer se tokom dana slika menjala.

Dobro, a šta ti predlažeš? Da palimo vladu i predsedništvo? Ti sediš kod kuće, ne izlaziš na protest a onda se buniš što neko drugi ne preduzima nešto više od protesta. To je licemerno.
 
Da stavimo ovaj miting po strani...ali ljudi, bilo je toliko protesta i strajkova raznih organizacija i udruzenja...i sva okupljanja su bila sramotno malo posecena...ako ljudi vec ne vole stranke, zasto se ne prikljuce nekoj organizaciji koja protestvuje...stvarno od sedenja kuci nema nista...ja licno bih se ljudima koji nista ne preduzimaju popeo na glavu i odsedlao bi ih...jer za bolje i nisu...to su obicne domace zivotinje....

Ovo mislim za one kojima je stvarno tesko...koji ne maju za potrosacku korpu...ne za budale, huligane i fensere.
 
Da stavimo ovaj miting po strani...ali ljudi, bilo je toliko protesta i strajkova raznih organizacija i udruzenja...i sva okupljanja su bila sramotno malo posecena...ako ljudi vec ne vole stranke, zasto se ne prikljuce nekoj organizaciji koja protestvuje...stvarno od sedenja kuci nema nista...ja licno bih se ljudima koji nista ne preduzimaju popeo na glavu i odsedlao bi ih...jer za bolje i nisu...to su obicne domace zivotinje....

Ovo mislim za one kojima je stvarno tesko...koji ne maju za potrosacku korpu...ne za budale, huligane i fensere.

Pa jeste, u pravu si. Kao smeta im što Toma organizuje miting a ti isti ljudi se nisu pojavili kad je SRS pravila tribinu o Libiji, nisu se pojavili na 1. FejZbuk protestu u Srbiji, na kom je bilo samo par stonina ljudi koliko se sećam, nema ih ni na sindikalnim protestima...

Najlakše je sedeti kući, kriviti druge za sve i čekati da ti sve drugi odradi i završi na tacni. To je za takve ljude najlakše! E zbog takvih sam i otvorio ovu temu, nebitno da li su za SRS, SNS, DSS ili neku četvrtu stranku ili nisu politički opredeljeni.
 

Back
Top