Nov auto bez kamate?

mario80

Buduća legenda
Poruka
38.841
Pa ti sam spamuješ. Ostavi se pušenja? Čega da se ostavim kad ne pušim? Pa nisam toliko lud da doslovno palim novce. A siguran sam da i masa ljudi ne puši. Pa tko normalan mjesečno daje 200€ za cigarete, a ima plaću 455€? Jedino netko tko živi sa roditeljima. Ako živiš sam ili imaš obitelj to ne možeš.
Crni sine pa ti radiš za čavle :lol:

igi192

Elita
Poruka
22.038
E sad probaj da zamisliš dvoje koji imaju po 2500 ili 3000 evra plate, žive u iznajmljenom stanu za 1000 evra i kupuju nov auto sa ratom kredita od 200 evra mesečno. Luksuzno zar ne?
Evo zamisljam 🤣🤣.. iznenadio bi se kad bi video koliko nasih ima kuce vrednosti od 400-500k € a voze neke stare kante od +10g .. Kuca je pametna invedtcija kakav nov auto..Sta će mi nov auto to su gluposti

Marko_smt

Primećen član
Poruka
981
Da ne spominjem koliko zarađujem i sa koliko novca svi u kući raspolažu ali imam sve uslove za nov auto na kredit.
Ali jednostavno nemam potrebu za tim, vozim auto star 19 godina i zadovoljan sam, ne razmišljam da li će upaliti ujutru ili da li će stati kad upadnem u beogradsku ili novosadsku gužvu na +40 stepeni.
Da volim automobile je blag izraz ali bitnije su mi neke druge stvari.
Ko može da kupi nov auto i ako misli da je tako najbolje svaka mu čast, apsolutno podržavam.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.368
Potpuno nov auto na kredit bez kamate. Evo ja ubeđujem ženu da ostavi pušenje i za te pare kupi potpuno novog klia. Dakle mesečno daje 200 evra na cigare (najskuplje) a za 195 evra ima NOV AUTO. Klišu na tng.

https://www.hitauto.rs/akcija-i-pop...-0-posto-kamate-na-5-godina-za-renault-vozila

004086e24c.webp

Ostavite pušenje ikupite NOV auto za iste pare!
Razumem te, malo si rasejan..
Bolji dil je novi auto na CTG, i onda ce zena sigurno da ostavi pusenje, posto sa CTG, ima mnogo vise sanse da poleti za kosmos ako pusi...

mario80

Buduća legenda
Poruka
38.841
Jesi video neke bogate udavace na sajmu, ovo ono , auto i to...
Nisam bijo 20 godina na sajmu iskren da budem. Nov auto kada mi je trebao pogledao sam tehničke spec, par videa prezentacije na yt i poslao mejl za ponudu pa uplatio. Uopšte me nije zanimalo da idem do salona i gledam. To je bilo to probijaju se na tržište, silna lova utucana u novi motor, 4 cilindra, 16 ventila kupljeno!

linch

Ističe se
Poruka
2.757
Kažete nov auto jeftiniji ako platiš sa kešom? Ja 24.12.2008 popodne uđem u salon Ford, sa namerom, da razgledam novi Ranger. Imali jedan krasan kao testni. Ja se oduševim, počnemo razgovarati o ceni. Hoću da ga platim kešem, kad oni ne žele. Oni nude leasing, pa leasing. Zašto? Jer dobivaju prodavci kintu direktno u đep od Leasing kuće. Sredili mi nižu cenu, nego ako bi ga platio kešem, sredili leasing i registraciju u roku sat vremena, ja preuzeo auto u 6 popodne!! A drugi dan Božić :lol: ako im je cilj prodati, sve je moguće.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.368
Kažete nov auto jeftiniji ako platiš sa kešom? Ja 24.12.2008 popodne uđem u salon Ford, sa namerom, da razgledam novi Ranger. Imali jedan krasan kao testni. Ja se oduševim, počnemo razgovarati o ceni. Hoću da ga platim kešem, kad oni ne žele. Oni nude leasing, pa leasing. Zašto? Jer dobivaju prodavci kintu direktno u đep od Leasing kuće. Sredili mi nižu cenu, nego ako bi ga platio kešem, sredili leasing i registraciju u roku sat vremena, ja preuzeo auto u 6 popodne!! A drugi dan Božić :lol: ako im je cilj prodati, sve je moguće.
Hm....zanimljivo....

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.