Notepad programiranje :)

Ordinary Player

Iskusan
Poruka
6.038
Verovatno moze samo neznam kako,da se u notepadu odradi par linija koda i sacuva kao .bin ili .exe izvrsni fajl,a "program" bi trebalo da odradi samo ovo,da pogasi nekoliko programa koji su pokrenuti

Komp kada se gasi mora da ugasi i everest,malwarebytes,incredimail,mcshield....itd. ,dok on to sve pogasi ja osedim,3x brze se pali nego sto se gasi,a da pre gasenja win-a svaki program zatvaram ,mnogo je to klikanja,ovako kada bih isao samo dvoklik na tako neki fajl i da on njih sve zatvori bilo bi ekstra

jel zna neko kako bi izgledao kod,ili mozda postoji neki drugi nacin za ovo sto mi treba a da je jos laksi,zahvaljujem
:think:
 
net stop wuauserv <---komanda za gasenje Automatic Update

net start wuauserv <---komanda za paljenje Automatic Update

Otvori Notepad i upisi > net stop (ime servisa koji zelis uasiti) < i sacuvaj kao > Neko ime bat. < na desktopu.

:D
 
Poslednja izmena:
nece ,evo sta izbacuje,isao sam printscreen ,brzo nestane

swg6tv.jpg



edit:

sad sam video ,ti si napisao da unesem ime servisa a ja sam unosio naziv procesa,problem je sto ne mogu npr. everest da nadjem u servisima,ukucavanje imena procesa ili njegove putanje je lakse,moze li nekako tako
 
Poslednja izmena:
Everest servis mozes pronaci tako sto :

Otvori Task Manager i namesti Tab < Image Name >

Pokreni Everest i gledaj proces koji se novi pojavi u Task-u

Ugasi Everest i gledaj koji proces nestaje u Task-u

Ponavljaj te postupke ..sve dok ne ukapiras koji je Everest od njih :lol:

Lako ;)
 

Back
Top