Ordinary Player
Iskusan
- Poruka
- 6.038
Verovatno moze samo neznam kako,da se u notepadu odradi par linija koda i sacuva kao .bin ili .exe izvrsni fajl,a "program" bi trebalo da odradi samo ovo,da pogasi nekoliko programa koji su pokrenuti
Komp kada se gasi mora da ugasi i everest,malwarebytes,incredimail,mcshield....itd. ,dok on to sve pogasi ja osedim,3x brze se pali nego sto se gasi,a da pre gasenja win-a svaki program zatvaram ,mnogo je to klikanja,ovako kada bih isao samo dvoklik na tako neki fajl i da on njih sve zatvori bilo bi ekstra
jel zna neko kako bi izgledao kod,ili mozda postoji neki drugi nacin za ovo sto mi treba a da je jos laksi,zahvaljujem

Komp kada se gasi mora da ugasi i everest,malwarebytes,incredimail,mcshield....itd. ,dok on to sve pogasi ja osedim,3x brze se pali nego sto se gasi,a da pre gasenja win-a svaki program zatvaram ,mnogo je to klikanja,ovako kada bih isao samo dvoklik na tako neki fajl i da on njih sve zatvori bilo bi ekstra
jel zna neko kako bi izgledao kod,ili mozda postoji neki drugi nacin za ovo sto mi treba a da je jos laksi,zahvaljujem


