not another teen problem...? :)

jao bre koji ste skotovi:lol: :lol: :lol: :lol:


dakle, devojcice..tesko neko preko neta moze da ti objasni kako da zadovoljis svog dragog....dok ste u akciji, zamoli ga da ti prica..sad, tu..tako..sad jace..stisnii...brze..jos brze...heheheh..mislim, to je jedini nacin..jednom kad skontas koji pritisak i brzina, sve super ...:wink:
kad jednom naucis da pricas u sexu, sve postaje moguce...ima li ista tuznije od posmatranja voljene osobe kako nespretno petlja po nasim polnim organima?:rolleyes: i ja sam nekad bila mlada, secam se:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
ovako, hvala svima(ukljucujuci i vlasnike nepotrebnih i zajedljivih komentara :mrgreen: ), problem je rijesen... :)
upravo je otisao iz mog stana, i svi srecni i zadovoljni.. :)

@svi oni koji zaje*baju na racun naseg (ne)spavanja zajedno
valjda postoji razlog sto jos nismo spavali zajedno, samo mislim da je bilo nepotrebno da ga navodim na ovoj temi. :wink:
u svakom slucaju, volimo se, i extra nam je zajedno, posebno sad kad smo rijesili i ovaj problem. :)

hvala na saradnji. :wink:
 
naravno, bas sam kreten. :)

nista, dosao je kod mene jutros, malo smo pricali, mazili se, a prije nego sto smo se uopste poceli dodirivati potrudila sam se da se zagrije dobro. :)
onda, stavila njegovu ruku na svoju, pa u akciju.
tako, vidim sta mu godi, nastavim sama, malo se sjetim kraljice heheheheh, i sve se dobro svrsi i zavrsi. :P
 
valeria88:
naravno, al trebalo je prvo ovo rijesit pa onda dalje :p
zanimljivije je kad ne probas sve odma'. zar ne? :wink:


da, naravno... Znas kako legendarna Desanka kaze (naravno metaforicno, da me ne shvatis pogresno):

"Ne, nemoj mi prici! Hocu izdaleka
da volim i zelim oka tvoja dva.
Jer sreca je lepa samo dok se ceka,
dok od sebe samo nagovestaj da.

Ne, nemoj mi prici! Ima vise drazi
ova slatka strepnja, cekanje i stra'.
Sve je mnogo lepse donde dok se trazi,
o cemu se samo tek po slutnji zna.

Ne, nemoj mi prici! Nasto to, i cemu?
Izdaleka samo sve k'o zvezda sja;
izdaleka samo divimo se svemu.
Ne, nek' mi ne pridju oka tvoja dva"
 
AntunTun:
pa pazi o tome se nagadja...jedni kazhu jeste...jedni nije...te jeste znam ima resu...te nije ima sike...u sushtini niko sem samog rejndoga ne zna...a i on ponekad sumnja...nekakvo bipolarno bitje shta ja znam...kolaju priche kako je neko i video dotichnog...al kao nije prezhiveo da pricha o tome...

rejndog je perin klon (:


:lol:
ondaK smo tune ko stvoreni jedan za drugi :lol:
 
da mi lezbejke moramo biti zajedno jer okolish je neugodan...solidarnost na delu...nek vrisak tisutju zhenskih grla zapara nebo...nek se probude muze davno mrtvih pesnika...o hvaljen nek je trenutak ovaj...kada se zhena obratila zheni ko zhena zheni (:
 
e mislim se neshto...ala sam te preshisho s postovima...josh malo pa duplo...mi zhene smo prichljive (:
ma i u q s temom kad je vako nishta posebna...daj chaj i kolutitje pa da chavrljnemo...chula sam da tje dieselova kolekcija za proletje leto biti pravi bum (: jaaaoj kakvo je onaj dove sranje mislim shta sve netje uvaljivati ljudima chudo 1no...razboleo mi se spathiphylum shta mi valja chiniti (:
 
valeria88:
kao prvo, zamolila bih, bez za*jebancije na ovu temu, jer mi trebaju iskreni odgovori.ako ih ne mozete dati, zakljucajte temu. :wink:
eh, sad.
vec dugo sam s deckom, i nismo jos spavali zajedno, ali smo se medjusobno zadovoljavali rukom.ocigledno nesto pogresno radim jer on ne moze da svrsi i vec me pocinje umarati ta situacija.
znaci, pitanje je, kako da ga 'pravilno' (nisam se mogla izrazit drugacije) stimulisem rukom?

huh.ovo je bilo tesko. :P:P


A sto to ne radis usnama, jezikom... bice mu lepse...
 

Back
Top