pater.familias
Gost
- Poruka
- 13.228
nostalgija...žal za nekim predjašnjim (kujcem)
pa se setite al' je bijo leeep
kako bih ga držala u ruci 
pa se setite al' je bijo leeep
kako bih ga držala u ruci 
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
kako bih ga držala u ruci 



.a ja bzvz se nalozio da mi samo guta





nostalgija...žal za nekim predjašnjim (kujcem)
pa se setite al' je bijo leeepkako bih ga držala u ruci
![]()




nostalgija...žal za nekim predjašnjim (kujcem)
pa se setite al' je bijo leeepkako bih ga držala u ruci
![]()



Setim se.. i ne bih ga baš držala u ruci, već negde drugde![]()
ne
moj bivsi je imo 18
sto i nije nesto, nemam za cim da zalim

Samo da dopunim, žal može da bude i za jajima, ali samo ako su veeelika.
nostalgija...žal za nekim predjašnjim (kujcem)
pa se setite al' je bijo leeepkako bih ga držala u ruci
![]()