Quantcast

NOSIM PROTEZU!!!

Rozalina

Obećava
Poruka
72
kozlovack:
snake:
hehe:
I ja bih trebala da nosim protezu,ali se bojim kako ce mi stajati,ali cu se zasto u buducnosti kajati,ne znam sta da radim!?

Obavezno brate ( ili sestro :wink: ). Cuo/la si sta vecina misli. Proteza postoji da bi ti pomogla, ispravila zube. Nosis jedan period, opusteno, i kako je ZR rekao bitno je da je ti prihvatis, da znas zasto nosis a onda ce je i drugi prihvatiti.

Zar nije veci BLAM da imas krive zube do KRAJA ZIVOTA nego da nosis 2-3 godine protezu?

Mislis da me drugi nece zezati???
naravno da neche....nemoj da se tripujesh...proteze su ok... :)

kalliope

Aktivan član
Poruka
1.152
LPhoklica:
Slazem se, proteze jesu ok.
Zelis li da celog zivota imas ruzne i krive zube?
Naravno da ne, pa nosi protezu par meseci, a to ce ti se itekako isplatiti... :wink:

ja nisam nosila par meseci, vec pet godina, ali nije bilo frke jer je bila ona sto se nosi samo u kuci
i sad imam divne zube, da ne poverujes da sam izgledala k'o veverica
sto se tice fiksnih, meni su bas slatke

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.161
kozlovack:
snake:
hehe:
I ja bih trebala da nosim protezu,ali se bojim kako ce mi stajati,ali cu se zasto u buducnosti kajati,ne znam sta da radim!?

Obavezno brate ( ili sestro :wink: ). Cuo/la si sta vecina misli. Proteza postoji da bi ti pomogla, ispravila zube. Nosis jedan period, opusteno, i kako je ZR rekao bitno je da je ti prihvatis, da znas zasto nosis a onda ce je i drugi prihvatiti.

Zar nije veci BLAM da imas krive zube do KRAJA ZIVOTA nego da nosis 2-3 godine protezu?

Mislis da me drugi nece zezati???

decko,skroz si bez samopouzdanja!!!ako krenu,kolutaj ocima i reci im da su oni idi*oti sto je nemaju, 8) uzmi crne kockice :wink: i ovaj,budi nedostizan...uzivaj u protezi

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.