NOSIM NAOCARE!!!!!!!!

  • Začetnik teme LITTLE ANGEL
  • Datum pokretanja
LITTLE ANGEL:
:( NOSIM NAOCARE OD TRINAESTE,I BOJIM SE DA ME ZBOG TOGA NIKO NECE NI POGLEDATI,IAKO IMAM 14.MOZETE LI MI POMOCI????? :?: :?: :shock:

Little Angel, nemoj brinuti. Naocare mogu biti jedan vrlo lep detalj. Izaberi lep okvir i uzivaj. Niko ti nece reci ista lose zbog toga. Samo bez kompleksa, molim te jer samo sama sebi mozes utuviti u glavu da te niko nece pogledati zbog naocara.

Pre skoro tri godine sam otisao kod ortaka na svadbu i zatantao se u curu koja je nosila naocare. Izgledala je super!

Znaci, nije vazno nosis li ih ili ne. Bitna si ti kao osoba i tvoje ponasanje.

Pozdrav,
Alex :wink:
 
Alexandro:
LITTLE ANGEL:
:( NOSIM NAOCARE OD TRINAESTE,I BOJIM SE DA ME ZBOG TOGA NIKO NECE NI POGLEDATI,IAKO IMAM 14.MOZETE LI MI POMOCI????? :?: :?: :shock:



ej bre samo bez frke!!!!!!!Ja nosim fixnu protezu i evo,juce me je jedan tip pitao da se smuvamo.....dakle samo KULIRAJ
ps-ima muskaraca koji su stoka,ali ako ti oni kazu nesto nemoj da se uzrujavas....... :wink:
pozdrav od Male_vesele :)
 
:lol: I ja nosim fiksnu protezu i posto nisam bila dovoljno hrabra i pametna da je stavim kad sam imala 13 god. nosicu je jos dve godine. Meni ne smeta, a ni momcima. Niti sam ja proteza, niti si ti naocare. Mnogo je vaznije kakva si osoba.A ako te neko gleda samo kao fizicku pojavu, a ne kao osobu, to je njegova, a ne tvoja glupost. Osmeh na lice! Izaberi ram koji odgovara tvom obliku lica i nista ne brini. Pozdrav!
 
Daj bre sta ti je,samo izaberi lep okvir,ti sama ili sa drugaricama i sve je ok.Ne treba da ti bude frka,zato što što nosiš naočare.Nosim ih i ja od 5 razreda o.š.a sad imam 17 godina...samo okvir koji će ti lepo stajati...i to je to.Pozdrav svima
 
Ja nosim sociva vec DVADESET JEDNU godinu, bez problema, od svoje cetrnaeste. Nisam mogla da zamislim sebe sa naocarima, bez obzira koliko su me ubedjivali da mi lepo stoje, da to nije nista,i sl.
Ako i ti to tako tragicno shvatas, stavi sociva,to je resenje svih problema. Najbolja su gas -propustljiva ili gas - permeabilna kako se jos nazivaju, ako imas astigmatizam, najlakse se navici na njih. Ako zelis one u boji, moras uzeti meka. U svakom slucaju, ne bih mogla da zamislim zivot bez njih...
Pozdrav!
I neka ti to bude i ostane najveci problem u zivotu, devojcice...
 
Ja nosim sociva i naocare naizmenicno, i mogu ti reci da mi dosta ljudi kazu da mi naocare super stoje. Moj decko vise voli kada stavim naocare, cak i insistira da ih nosim. Nemas razloga da se opterecujes time.
 

Back
Top