Nosila bebu u stomaku 60 godina

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.295
Devedesetdvogodišnja Huang Jijun žena iz Kine, šest decenija je nosila mrtvu bebu u stomaku,što je zbunilo ne samo svetske lekare, nego i Ginisa. Žena je u bolovima primljena u bolnicu i lekari na ultrazvuku nisu mogli da poveruju šta vide na monitoru.

Naime, beba stara pet meseci se još nalazila u stomaku. Starica je rekla da je bila trudna 1948. godine, ali je dete umrlo, a ona nije imala para da plati kiretažu. Otišla je kući i prepustila sve prirodi. Fetus se okamenio (fosilizirao) u stomaku i starica je tako živela godinama bez zdravstvenih problema, prenosi Xenophilia.

Lekari ne mogu da shvate kako nije dobila sepsu i zato će je podvrgnuti ispitivanjima pre operacije.

http://www.kurir-info.rs/nosila-bebu-u-stomaku-60-godina-clanak-305325

Ima ovakvih slucajeva bas dosta,a dosta cesto
sam kojekude cula i citala,da se desava da nosimo
nekog brata ili sestru blizanca u nekom delu tela,
koji je jos kao fetus ne znam kako zalutao u telo
drugog fetusa i tu se fosilizirao ili kako god...
Zvuci kao SF ali ima toga :eek:

Ima ovakvih slucajeva bas dosta,a dosta cesto
sam kojekude cula i citala,da se desava da nosimo
nekog brata ili sestru blizanca u nekom delu tela,
koji je jos kao fetus ne znam kako zalutao u telo
drugog fetusa i tu se fosilizirao ili kako god...
Zvuci kao SF ali ima toga :eek:

ej ćao a meni je starija drugarica Maja iz osmog četri rekla da možeš da zatrudniš ako pipneš dečku dignut penis a ako mu pipneš opušten onda je mogućnost manja, mada sam isto čula da je jedna zatrudnela u tramvaju pošto je bila u miniću a neki manijak se trljao o nju kao ljulja se prevoz... isto je opasno ako ti dečko svrši na najlon čarapu... na plaži ne smeš da spustaš peškir gde je ležao muškarac samo da znaš

ej ćao a meni je starija drugarica Maja iz osmog četri rekla da možeš da zatrudniš ako pipneš dečku dignut penis a ako mu pipneš opušten onda je mogućnost manja, mada sam isto čula da je jedna zatrudnela u tramvaju pošto je bila u miniću a neki manijak se trljao o nju kao ljulja se prevoz... isto je opasno ako ti dečko svrši na najlon čarapu... na plaži ne smeš da sustaš peškir gde je ležao muškarac samo da znaš

I dalje problem s mozgom,a?

Back