Ношење дресова у Београду и Загребу

Lepo čuti da nismo više u devedesetim godinama.
Tako su neki oduševljeno govili 60-ih, kako nismo više u 40-im godinama pa su na kraju Srbi ili ubijeni ili proterani.
Ali lako je to govoriti ako si iz Šumadije ili istočne Srbije, na primer. Mada takvi do 90-ih i nisu znali da u SR Hrvatskoj ima Srba koji su tamo bili narod.
 
Tako su neki oduševljeno govili 60-ih, kako nismo više u 40-im godinama pa su na kraju Srbi ili ubijeni ili proterani.
Ali lako je to govoriti ako si iz Šumadije ili istočne Srbije, na primer. Mada takvi do 90-ih i nisu znali da u SR Hrvatskoj ima Srba koji su tamo bili narod.
Pitanje je. Kakvo je to prezime Tesla recimo, da li si ikad čuo za Srbijanca ili Beograđanina koji se zove Tesla.

"E ko ide na splav večeras?" -"Idemo Bulaja, Mare i Tesla."
 
Najveći zločinac danas je onaj koji ubija ukrajinsku i rusku decu, a sedi u Kremlju.

Ime mu počinje na V a prezime na P.
jos jednom: svako ko saradjuje sa NATO-zlocincima i sam je zlocinac.......a ubiti zlocinca nije zlocin vec spasa za covecanstvo...........danas su ti zlocinci ukrajinci a sutra................da ne nabrajam.
 
jos jednom: svako ko saradjuje sa NATO-zlocincima i sam je zlocinac.......a ubiti zlocinca nije zlocin vec spasa za covecanstvo...........danas su ti zlocinci ukrajinci a sutra................da ne nabrajam.
Putin je napao susednu zemlju, članicu Ujedinjenih nacija. Podlo, s leđa.

Kao kad bi nas sad napali Mađari sa severa, mi bismo isto morali da se branimo.
 
Putin je napao susednu zemlju, članicu Ujedinjenih nacija. Podlo, s leđa.

Kao kad bi nas sad napali Mađari sa severa, mi bismo isto morali da se branimo.
ne, Putin je napao americke trupe u Ukrajini, buduci da je glavnokomandujuci ukrajinskom vojskom americki presednik JOS OD 2014 godine.
Drugo, dali je isto tako zlocinac i amerika koja je bombardovala Srbiju, clanicu Ujedinjenih nacija, da li je zlocinac i amerika posto je bombardovala vijetnam, libiju, siriju, irak, avganistan, DONBAS.............?
 
To si ti izmislio da bi opravdao Putinove zločine.

Ukrajinski predsednik je rođeni Ukrajinac.
ne begaj od istinu. Zabole ukrajinskog presednika za ukrajinu. ON JE JEVREJ i zna se za cije interese radi.
Al mi nisi dao odgovor dal je amerika zlocinac, buduci da bombarduje nezavisne UN-drzave.........ko i Rusija ?
 
ne begaj od istinu. Zabole ukrajinskog presednika za ukrajinu. ON JE JEVREJ i zna se za cije interese radi.
Teorije zavere su na drugom podforumu. (Vrati se u browseru jedan korak unazad, imaš sekciju "Teorije zavere" u "Zabava" sekciji)

Trenutni zločinac je Putin. Pre su bili Hitler, Staljin, Klinton... danas je Putin. Svako vreme ima svoje zločine.
 
ne, Putin je napao americke trupe u Ukrajini, buduci da je glavnokomandujuci ukrajinskom vojskom americki presednik JOS OD 2014 godine.
Drugo, dali je isto tako zlocinac i amerika koja je bombardovala Srbiju, clanicu Ujedinjenih nacija, da li je zlocinac i amerika posto je bombardovala vijetnam, libiju, siriju, irak, avganistan, DONBAS.............?
ali Amerika ima to pravo da bombarduje, jer je svetski policajac i uči nas demokratiji, da nas prosvetli da ne budemo zatucani više..
 

Back
Top