Ношење дресова у Београду и Загребу

Zar nije torta hladna

Aktivan član
Poruka
1.173
Шта мислите?

Да ли је опасније носити дрес репрезентације Хрватске у Београду или дрес репрезентације Србије у Загребу? Где би успели да сачувате живу главу ако би сте сачували?

Ја лично сматрам да је мање опасније носити дрес Хрватске у Београду.

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
46.316
Zato lepo staviš ovaj bedž i nigde nemaš prolema - ni u Zagrebu ni u Beogradu.

1670140083362.png

DarkMoon

Elita
Poruka
18.894
Шта мислите?

Да ли је опасније носити дрес репрезентације Хрватске у Београду или дрес репрезентације Србије у Загребу? Где би успели да сачувате живу главу ако би сте сачували?

U Hrvatsku je opasnije.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
95.532
Шта мислите?

probaj da nosis dres partizan ili zvezde po beogradu nedelju dana pa ces videti kako ces se provesti :D
huliganima i nasilnicima samo treba izgovor, ne zanima ih ni politika ni nista, samo ih zanima da nekog prebiju, tako da je i pitanje u startu bezveze jer je isto opasno bilo gde da si, nijedna zemlja nije "operisana" od nasilnika... samo je pitanje kad ces naleteti na takve.

DarkMoon

Elita
Poruka
18.894
probaj da nosis dres partizan ili zvezde po beogradu nedelju dana pa ces videti kako ces se provesti :D
huliganima i nasilnicima samo treba izgovor, ne zanima ih ni politika ni nista, samo ih zanima da nekog prebiju, tako da je i pitanje u startu bezveze jer je isto opasno bilo gde da si, nijedna zemlja nije "operisana" od nasilnika... samo je pitanje kad ces naleteti na takve.
Za huligane samo utoka .

Pacho Herrera

Iskusan
Poruka
5.034
Ja nosio atletiko nacional po bg. i niko slovo nije rtekao

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
95.532
Ja nosio atletiko nacional po bg. i niko slovo nije rtekao
naravno i ja nosim strane dresove i obelezja raznih inostranih fudbalskih, kosarkaskih i nfl timova.. to nikad nije bio problem.
imam i origina kobeov dres i nikad nisam imao problema kad sam ga nosio.. to su druge stvari.

Fring

Ističe se
Poruka
2.427
Шта мислите?

Ne trebas ici dalje od foruma
Na ovom forumu imas gomile Hrvata i Muslimana,neki od njih se lazno predstavljaju kao Srbi sto je vjerski obicaj kod muslimana takija koji se propagira u kuranu i islamu da se prevare kajfiri naprimer ovaj komsija
Oni ovde plasiraju njihovu propagandu i narative,vredaju Srbe ,omlovazavaju i demonizuju odbrambeno otadzbinski rat,podrzavaju sve sto je upereno protv Srba itd
Moderacija uopste ne reaguje
E sad probaj otici na neki hrvatski forum naprmer forum hr ili muslmanski klix pa probaj pristojno napisati nesto sto nije u skladu sa njihovim naratvima pa ces vdjet koliko ces brzo biti banovan

Poslednja izmena:

Badabum

Zainteresovan član
Poruka
228
Postoji neka navijačka subkultura i neki navijački kodeks. Ako nosiš dres, identificiraš se kao navijač i moraš biti spreman popiti ali i udijeliti batine. Uvijek je tako bilo, i u svim zemljama u kojima je nogomet strast je tako. Ako neki indijanac koji uopće nije navijač, navuče dres čisto zbog šminke, onda zaslužuje sve što mu se desi.

mario80

Buduća legenda
Poruka
42.934
Шта мислите?

"Srbi i Hrvati su jedan te isti komad kravlje balege koji je točak zaprežnih kola povijesti (istorije) slučajno prerezao na pola."

Miroslav Krleža

doppler

Iskusan
Moderator
Poruka
6.596
Ne trebas ici dalje od foruma
Na ovom forumu imas gomile Hrvata i Muslimana,neki od njih se lazno predstavljaju kao Srbi sto je vjerski obicaj kod muslimana takija koji se propagira u kuranu i islamu da se prevare kajfiri naprimer ovaj komsija
Oni ovde plasiraju njihovu propagandu i narative,vredaju Srbe ,omlovazavaju i demonizuju odbrambeno otadzbinski rat,podrzavaju sve sto je upereno protv Srba itd
Moderacija uopste ne reaguje
E sad probaj otici na neki hrvatski forum naprmer forum hr ili muslmanski klix pa probaj pristojno napisati nesto sto nije u skladu sa njihovim naratvima pa ces vdjet koliko ces brzo biti banovan
Jel se to žališ što su oni zatucani ili što i mi nismo zatucani kao i oni?

Doctor Master

Domaćin
Banovan
Poruka
4.773
Шта мислите?

Ja bih rekao da je obrnuto.

Reefer

Starosedelac
Poruka
164.349
U Splitu sam se najbolje proveo letos.

Pevali srpske hitove pjani sa braćom Hrvatima.

Kad čovek nije baksuz, problema nema.
Znam, tamo svi pevaju Bajine pesme i ljube Srbe. Možda su tebi Hrvati braća, meni nisu. Čak iako imam pravog brata koji je Hrvat (rodila ga srpkinja). Ali eto, ja nisam išao na timbildinge na par dana tamo.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.