Norton Internet Security 2012 beta

acafacaa

Primećen član
Poruka
600
Izasla je nova verzija Nortona 2012,i mnogo je unapredjena,i ima mnogo novina:
http://community.norton.com/t5/Nort...-in-Norton-Internet-Security-2012/ba-p/433160

-Sonar 4.0 - jos napredniji behaviour blocker
-Norton Power Eraser je sada deo Norton-a
-Takodje i neki napredni alati za ciscenje rootkita su sada deo Nortona
-Toolbar SAFEWEB od sada i u google chrome-u,a ne samo u IE i Mozili
-Cuvenje password-a i drugih vaznih informacija na oblaku sto omogucava vecu zastitu identiteta i naravno novca :D
-Unapredjen Download Insight-od sada koristi i Application Stability Ratings
-Bandwidth Metering
-Norton autofix
-Poboljsane jos vise performanse,manja instalacija,manji update,brzi startup i shutdown,brzi sken... :super:
 
Probao sam Avast 5.0 IS Beta,kad je završio instalaciju upalio se plavi ekran i restart. Morao sam da ga obrišem iz safe moda ali posle tog više nikad nisam mogao da instaliram ni jednu stabilnu verziju Avasta kad je izašla.Samo free verzija je radila a Pro ili IS čim instaliram odma sve plavo.
 

Back
Top