Norton Anti virus!

Probaj potraziti Norton Internet Security 2003 preko nekog programa za razmenu P2P kao sto su eMule, WinMx ili Kazaa ++. Jedino tu mozes naci nesto free. Mozes probati i na warez sajtovima... 8)
 
Sa cd-a updejtove mozes normalno ucitavati,kod tebe je problem sto ti Norton nije preko interneta registrovan kod njih i tako da mozes samo da ga koristis ali ne i da ga updejtujes,registracija je besplatna i brzo traje,samo ti treba int. konekcija.I posle toga mozes da ga up-dejtujes.
 
Leka:
Sa cd-a updejtove mozes normalno ucitavati,kod tebe je problem sto ti Norton nije preko interneta registrovan kod njih i tako da mozes samo da ga koristis ali ne i da ga updejtujes,registracija je besplatna i brzo traje,samo ti treba int. konekcija.I posle toga mozes da ga up-dejtujes.

takav mi ne treba a sad nemogu da ga deinstaliram.
preporučite mi neki antivirus bez zaje....... sa njim
hvala uštedio si mi puno puno vremena.otkako imam računar samo instaliram i deinstaliram,ispravljam greške...ništa pametno još na njemu nisam uradio
pozdrav svima dobre volje
 
Hahahahah.... :lol:
Pa sta se zalis i ovako ga koristis besplatno,platio si ga 25 din. i sad bi da te on cuva perfektno a ti samo da ga instaliras i nista vise.Eeee sad,uradi i ti nesto. :?
 
Ne znam zasto se svi plase nortona. Ja sam ga dobio na cdeu uz plocu kad sam sklapao komp. Mada sam dok mi nije istekla subscripcija updateovao sa cdova i casopisa, posle isteka subscipcije
jednostavno sam mu rekao live update on je tamo proverio stanje subscriptiona i updateovao mi sve sto sam trazio i produzio mi sub. za jos dva meseca.
Nije se pominjalo nikakvo placanje.
 
Incognito:
Molim vas da ne postujete linkove ka crack, warez i ostalim sajtovima slicne tematike, jer ce biti obrisani!

I procitajte http://forum.krstarica.com/faq.php pa vidite sta je dozvoljeno a sta ne na ovom forumu!

A sta ti treba to uvodjenje reda na forumu. Zar ti nikad nisi uradio nesto mimo pravila (prepisivao u skoli, na fax-u, rekao nekoj cici da je volis, a samo si hteo sex, rekao matorima da nisi pio prethodno vece...). Ako nisi, onda OK, ali ako jesi, preispitaj prvo svoju savest pre nego pocnes da izigravas policajca.
Sto se piratskog softvera tice i sajtova koji ga podrzavaju, ja se slazem da red treba postepeno uvoditi. No, uzevsi u obzir sve sto nam se desavalo, verovatno je da niko od nas ne bi ni znao da ukljuci racunar da nije bilo pirata. Treba ljudima ipak odati zasluzeno priznanje...
Eto
 
neven:
sve o hariju ako ga neko voli na film i umetnost mozete dobiti i slike a i informacije od njegove vrlo daleke sestre tema se zove "svi koji vole hp neka se ovde prijave" :P

Ajde mala pomoc posto vidim da imate zestoke probleme sa registracijom Nortona 2004
CD-Key je V4TX-J9GJ-JBBD-2TBM-V4GW-WKVQ
Onda ce vas pitati na koji nacin cete aktivirati program
Izaberite Phone Activation i ukucajte
B9C8-1DDB-CB3B-5937-7CA1-BAFA-C2E7-346E-7B

PS. Ne mozet kucati direktno sa tastature nego morate da pastujete.
PPS. Javite mi ako nije uspela aktivacija.
 

Back
Top