NOKIA C2-01

mladenovici

Zainteresovan član
Poruka
179
produzio sam ugovor sa telenorom pa sam dobio taj aparat i zanima me sta se i kako od programa moze ubaciti i slicno
a takodje me zanima i sta tacno podrazumeva 3G telefon jer ova nokija je 3g ali nema kamericu pomocnu za video poziv
 
Poslednja izmena:
danas sam u telenoru uzela ovaj telefon sutra idem da ga vratim telefon se sam gasi a baterija je puna dopola znaci nije prazna jos je nisam ni formirala .jednostavno se gasi sam interesuje me sta je u pitanju
 

Back
Top