nokia c1-01 da li je kvar??

aca_mc

Zainteresovan član
Poruka
126
Kupio sam Nokia c1-01 i ima jedna stvar koja mi se ne svidja i voleo bih da vidim da li je tako i kod drugih ili je neki kvar u pitanju..prilikom razgovora zvucnik se vise cuje spolja i ako nije ukljucen spikerfon tako da onaj koji sedi pored vas bolje cuje mog sagovornika nego ja koji pricam preko telefona...
 
Nije kvar nego mana telefona..tako su mi rekli u prodavnici u tc usce..jedan zvucnik sluzi za razgovor i kao spikerfon..tako da mora da se cuje kad razgovarate..glupost nevidjena..pokusacu da prodam nov tel.jel nece da ga zamene za drugi jer sam ga koristio..
 

Back
Top