"Nokautirala sam Vučića, on je krpa": Rada Trajković o povratku Srpske liste u kosovski parlament

udarnicki

Aktivan član
Poruka
1.119
1668682032-316029258-531997915117444-342988616700644645-n-768x430.jpg

Novi poslanici Srpske liste upravo su položili zakletvu u kosovskom parlamentu, što praktično znači povratak Srba u prištinske institucije. Predsednica Evropskog pokreta Srba s Kosova i Metohije i predstavnica Građanske inicijative za slobodu, pravdu i opstanak Rada Trajković za Nova.rs kaže da su se poslanici sa Srpske liste vratili u parlament iz straha da ona ne dođe na njihovo mesto, te da je predsednik Aleksandar Vučić pred njom kapitulirao.

Nepunih dve nedelje nakon što su članovi Srpske liste napustili parlament i Vladu Kosova, a povedeni njihovim primerom gotovi svi Srbi napustili zvanične institucije, danas su novi poslanici iz redova Srpske liste bez najave došli u parlament i položili zakletvu.

Interesantno je da je u svim ovim dešavanjima u kosovski parlament igrom slučaja ušao i predstavnik Građanske inicijative za slobodu, povratak i opstanak Rade Trajković.

U izjavi za Nova.rs ona kroz smeh kaže:

“Pa toliko se smejem, evo gledam kako novi poslanici Srpske liste polažu zakletvu pred Aljbinom Kurtijem pognutih glava. Pa čim su čuli da bih ja mogla da uđem u parlament potrčali su da se vrate, da se to ne desi. Tako sam nokautirala ovog Vučića, on je potpuno poražen. Vučić je jedna obična krpa”, navodi Trajković .

Izvor: https://nova.rs/vesti/politika/rada...ment-nokautirala-sam-vucica-on-je-jedna-krpa/

Pa ovo je fenomenalno. 🤣 Prezirem Radu Trajković, vrlo dobro se zna kakva je njena politika po pitanju Kosova i Metohije,ali SNS-ovci nemojte da nam ovde glumite "patriotizam" kada svi znamo da ste izdajnici srpskoga roda, da ste u stanju da prodate Srbiju i srpski narod za litar ulja,kilogram brašna, 100 g kafe i malo suhomesnatih proizvoda... Na vrhu liste je uvek aktuelni ukusni sendvič!

Vodite računa SNS-ovci sa tom suvom hranom, imaćete problema sa tvrdom stolicom,a sedenje na wc šolji će vam biti jako bolno iskustvo. Glasajte drugačije i pojedite za promenu nešto čorbasto.

udarnicki

Aktivan član
Poruka
1.119
znači baba ispušila za poslaničku platu pa se smeje čitav dan... Vučić radi poso, pun love a ova plete čarape i ona nakautirala Vučića?? ok

Aleksandar Vučić "radi posao" tako što se odriče srpske državnosti na Kosovu i Metohiji. Pokenjam mu se u pos'o 😘

Jel li šta je danas bilo u lanč paketima SNS-ovci? Jel ubacio Vučko i neku konzervu sardine uz već ono standardno?

fobos11

Iskusan
Poruka
5.617
1668682032-316029258-531997915117444-342988616700644645-n-768x430.jpg

Novi poslanici Srpske liste upravo su položili zakletvu u kosovskom parlamentu, što praktično znači povratak Srba u prištinske institucije. Predsednica Evropskog pokreta Srba s Kosova i Metohije i predstavnica Građanske inicijative za slobodu, pravdu i opstanak Rada Trajković za Nova.rs kaže da su se poslanici sa Srpske liste vratili u parlament iz straha da ona ne dođe na njihovo mesto, te da je predsednik Aleksandar Vučić pred njom kapitulirao.

Nepunih dve nedelje nakon što su članovi Srpske liste napustili parlament i Vladu Kosova, a povedeni njihovim primerom gotovi svi Srbi napustili zvanične institucije, danas su novi poslanici iz redova Srpske liste bez najave došli u parlament i položili zakletvu.

Interesantno je da je u svim ovim dešavanjima u kosovski parlament igrom slučaja ušao i predstavnik Građanske inicijative za slobodu, povratak i opstanak Rade Trajković.

U izjavi za Nova.rs ona kroz smeh kaže:

“Pa toliko se smejem, evo gledam kako novi poslanici Srpske liste polažu zakletvu pred Aljbinom Kurtijem pognutih glava. Pa čim su čuli da bih ja mogla da uđem u parlament potrčali su da se vrate, da se to ne desi. Tako sam nokautirala ovog Vučića, on je potpuno poražen. Vučić je jedna obična krpa”, navodi Trajković .

Izvor: https://nova.rs/vesti/politika/rada...ment-nokautirala-sam-vucica-on-je-jedna-krpa/

Pa ovo je fenomenalno. 🤣 Prezirem Radu Trajković, vrlo dobro se zna kakva je njena politika po pitanju Kosova i Metohije,ali SNS-ovci nemojte da nam ovde glumite "patriotizam" kada svi znamo da ste izdajnici srpskoga roda, da ste u stanju da prodate Srbiju i srpski narod za litar ulja,kilogram brašna, 100 g kafe i malo suhomesnatih proizvoda... Na vrhu liste je uvek aktuelni ukusni sendvič!

Vodite računa SNS-ovci sa tom suvom hranom, imaćete problema sa tvrdom stolicom,a sedenje na wc šolji će vam biti jako bolno iskustvo. Glasajte drugačije i pojedite za promenu nešto čorbasto.
Де си бре Ударнички. Уплаших се нема те неко време да сипаш будалаштине. Али добро је да си ту. Као што неко рече, резервни куртијеви Срби су поново изиграни, Српска листа задржала српска места у шиптарском парламенту, лагани маневар који нам иде у корист. Твојој љубимици Ради остало да цвили по друштвеним мрежама, теби дало муницију да још једном свима покажеш своју комплетну ретардираност. Мислим да је ово вин-вин ситуација за све.

udarnicki

Aktivan član
Poruka
1.119
Де си бре Ударнички. Уплаших се нема те неко време да сипаш будалаштине. Али добро је да си ту. Као што неко рече, резервни куртијеви Срби су поново изиграни, Српска листа задржала српска места у шиптарском парламенту, лагани маневар који нам иде у корист. Твојој љубимици Ради остало да цвили по друштвеним мрежама, теби дало муницију да још једном свима покажеш своју комплетну ретардираност. Мислим да је ово вин-вин ситуација за све.

Pa de si bre @fobos11. Naravno da me nije bilo jer ja i ostali na forumu za razliku od tebe radimo. Naravno svi su provalili da botuješ 08h-15h na izmišljenom radnom mestu, da vređaš sve ljude kako su "retardi" a većeg retarda od jednog SNS-ovca nema,jer gde bi neko poput tebe mogao uopšte da bude zaposlen i čemu bi ti koristio ovom društvu.. 🤣

pop80

Domaćin
Poruka
4.673
Aleksandar Vučić "radi posao" tako što se odriče srpske državnosti na Kosovu i Metohiji. Pokenjam mu se u pos'o 😘

Jel li šta je danas bilo u lanč paketima SNS-ovci? Jel ubacio Vučko i neku konzervu sardine uz već ono standardno?
pa eto boli ga krac.. mi smo ga birali.. tj narod Srbije.. ovu babu niko nije birao.. očigledno da je zabolela duša što je ispušila za platu koja nije mala..kao smeje se celi dan..hahaha..koga bre laže da se smeje?? smeje se što joj ovi indijanci uzeli radno mesto? :D

fobos11

Iskusan
Poruka
5.617
Pa de si bre @fobos11. Naravno da me nije bilo jer ja i ostali na forumu za razliku od tebe radimo. Naravno svi su provalili da botuješ 08h-15h na izmišljenom radnom mestu, da vređaš sve ljude kako su "retardi" a većeg retarda od jednog SNS-ovca nema,jer gde bi neko poput tebe mogao uopšte da bude zaposlen i čemu bi ti koristio ovom društvu.. 🤣
Их бре ударнички, осим што си утриповао да си Шерлок па ме уходиш да видиш када пишем, ти знаш да мојих нешто више од пет хиљада уписа за седам година на форуму тешко може да буде стандард напредњачког ботовања. Штавише, просек када се израчуна време проведено на форуму и број порука говори да пишем мање од тебе, који радиш к'о пас како би зарадио поштен динар и који пишеш "из срца" а не ботујеш. Јер си за годину дана пребацио хиљаду.

Али ти знаш да сам ја кључан овде за твоје ментално здравље. Ја те подучавам, држим ти бесплатне часове и лекције које твој полупани мозак нигде другде не би могао да покупи. И има резултата. Осим што своје ретардиране уписе оплемењујеш са неколико десетина смајлија, сада их стављаш само пар. Мислим да је довољно за ових годину дана.

Ако овако наставимо, за неколико година ћу те научити да напишеш једну иоле смислену просту реченицу. До тада, читај шта пишем о учи. Љуби те брат.

комшија

Stara legenda
Poruka
83.612
ova plete čarape
Рада Трајковић је докторка медицинских наука. Докторирала је на раном откривању рака грла. После гимназије је уписала студије математике, али је онда прешла на Медицински факултет у Београду. После дипломирања у року, запослила се у Оралној клиници Клиничко-болничког центра у Приштини. После специјализације, Рада Трајковић постаје начелница Ларинголошког одељења. Сада је председница невладине организације Европски покрет Срба са Косова и Метохије. Не "плете чарапе".

Zika34

Poznat
Poruka
9.655
znači baba ispušila za poslaničku platu pa se smeje čitav dan... Vučić radi poso, pun love a ova plete čarape i krpi kraj s krajem..laje po televizijma za 20 eura po intervjuu i ona nakautirala Vučića?? ok

ne zaboravimo kako se dotična krva smejala sa Kušnerom kada su ga pitali za Žutu Kuću..
ne znam kako je neko od rodbine ubijenih nije overio metkom u glavu do sad,., smeje se Srbima koji su ubijeni na najgori mogući način..nekima su na živo vađeni organi ( ima svedočenja albanaca).. i sad takva k rva dođe na tv sa nacionalnom frekvencijom i daje izjave umesto da je zakopana u neku rupu..
Vučić je doveo Šredera na svoj skup na godišnjicu bombardovanja, Toni abler mu je savetnik, ako to nije pišanje u usta sopstvenom narodu onda ne znam šta je.

Potreban je poseban mentalni sklop da bi se Vučić podržao u bilo kom scenariju.

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
65.614
Vučić je doveo Šredera na svoj skup na godišnjicu bombardovanja,
А јуче, на годишњицу почетка Колубарске битке, вођене против Аустрије и Угарске, довео је у Београд аустријског канцелара и Угра Орбана.

Обилић

Poznat
Poruka
8.288
... Prezirem Radu Trajković,

Ја је обожавам.
Даје ми тако добар алиби зашто не бих ратовао за Косово ...

Погледам је и кажем
Ово ти Срби са Косова ?!

За њих да ратујем ??!
😊🙃😂🤣😀😅😊🙃😂🤣😀😅

Буахахахаха хааааа ...

27E

Legenda
Poruka
51.406
Ја је обожавам.
Даје ми тако добар алиби зашто не бих ратовао за Косово ...

Погледам је и кажем
Ово ти Срби са Косова ?!

За њих да ратујем ??!
😊🙃😂🤣😀😅😊🙃😂🤣😀😅

Буахахахаха хааааа ...
ti kao aljbanac srbiji ne trebas, ali ne trebas nikome. ni englezima ni nemcima cak

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.