Quantcast

Nokaut faza

Bari'91

Domaćin
Poruka
4.731
Nekontam prozivanje 'naturalizovanih nemaca' koji mi nikad nisu bili simpaticni naprotiv ali....Nojer, Kimih, Hovedes, Svajni, Kros, Draxler, Miler...u prvih 11, "CAK" 7 pravih nemaca...naspram Grizmana, Zirua, i Ljorisa 3 prava francuza...Greske su odlucile najbolja ekipa sa prvenstva ide kuci ono Svajnstajgerovo igranje rukom jeste glupost i moze se svirati ali sam ubedjen da Francuzi nisu domacini sudija ono nikad nebi sviro...Greske nemaca i Miler van forme dovoljno da ispadnu...treba odati priznanje nekolicini francuza na igri pre svega Sissoku i Umitiju koji su iskidali utakmicu Grizman ubica u formi suprotno od Milera trenutno...da i Ljorisu koji je verovatno najpotecenjeniji golman na svetu retko ko ce reci da u top 5 s druge strane Nojer najprecenjeniji golman na svetu(nekazem da je los al naprotiv) al te price najbolji golman na svetu mogu okacit macku o rep na jetine fore je pokupio slavu jer glumi libera a sklon je glupim kiksevima i neretko se desavaju...

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
34.384
Svajnstajger je ispao iz koloseka odavno. Uopste se nije uklopio u premijer ligu, pola sezone je bio povredjen. Kad nije bio povredjen ili je ulazio sa klupe ili menjan.
Ne znam jel sastavio 15 celih utakmica od prelaska u PL.

Agram14

Aktivan član
Poruka
1.538
Nadam se da Portugal ovo uzima. Sumnjam da Francuzi u 2 utakmice za redom mogu imati toliko sreće. Nijemci se jučer nakupili promašaja i pogrešaka za naredna 3 prvenstva. Očekujem čvrst, organiziran Portugal, sa svih 11 igrača iza lopte ( nešto slično kao protiv Hrvatske, možda malo hrabrije) u isčekivanju kontre. Najveća šansa im je francuska obrana koja bi jučer, da je igrao Gomez, primila nekih 3-4 gola bez problema. Francuska prednost je što im je 4-5 glavnih igrača u jako dobroj formi; Griezmann, Giroud, Lloris, Payet ( u laganoj silaznoj putanji nakon odličnog starta prvenstva) i Pogba ( u uzlaznoj putanji nakon nešto slabijeg starta prvanstva). Francuska je prednost što su vjerojatno svježiji jer su na turniru odigrali 1 ozbiljnu utakmicu, za razliku od Portugala koji se do finala prilično trošio, i koji je 2 puta igrao 120 minuta.

HYPE

Domaćin
Poruka
4.233
Nekontam prozivanje 'naturalizovanih nemaca' koji mi nikad nisu bili simpaticni naprotiv ali....Nojer, Kimih, Hovedes, Svajni, Kros, Draxler, Miler...u prvih 11, "CAK" 7 pravih nemaca...naspram Grizmana, Zirua, i Ljorisa 3 prava francuza...Greske su odlucile najbolja ekipa sa prvenstva ide kuci ono Svajnstajgerovo igranje rukom jeste glupost i moze se svirati ali sam ubedjen da Francuzi nisu domacini sudija ono nikad nebi sviro...Greske nemaca i Miler van forme dovoljno da ispadnu...treba odati priznanje nekolicini francuza na igri pre svega Sissoku i Umitiju koji su iskidali utakmicu Grizman ubica u formi suprotno od Milera trenutno...da i Ljorisu koji je verovatno najpotecenjeniji golman na svetu retko ko ce reci da u top 5 s druge strane Nojer najprecenjeniji golman na svetu(nekazem da je los al naprotiv) al te price najbolji golman na svetu mogu okacit macku o rep na jetine fore je pokupio slavu jer glumi libera a sklon je glupim kiksevima i neretko se desavaju...
Ok nemoj preterivati niko koga ja znam nece reci da Ljoris nije u top 5 u svetu, a Nojer po mom misljenju stvarno jeste najbolji, ne mogu ti to objasniti to se mora videti... a u finalu cu prvi put u zivotu navijati za Portugal, cigani su i ne volim ih ali posle ovog domacinskog sudjenja u polufinalu Francuze ne mogu pogledati. Lev ispao gospodin covek, sudije nije ni spomenuo, kaze posteno bili smo bolji ali nismo imali srece...

gost 366239

Ističe se
Poruka
2.224
CR bas nema srece. Mislim da je namerno bilo da ga skrndaju. Mozda je to bila taktika da bi lakse osvojili domacini. Glup razlog kako je izabran Klatenburg za sudiju finala. Ako sam dobro razumeo razlog je sto Englezi nisu imali sudiju od 1964. u finalima. Srbi i Madjari nisu ni jednom.

DjomlaSPLAT

Aktivan član
Poruka
1.780
Zaustaviti fudbal na trenutak, dok se Ronaldo ne oporavi.
Veoma cenim Ronalda kao igraca, i kao coveka. Ali ovo je preterano, povredio se sta je tu je, mora se dalje.
Ovi portali nisu normali sta sve pisu. Inace, dosadna utakmicao, kao i celo prvenstvo..

Drz'se Ronaldo! Stvarno covek nema srece!

Decky_Nis

Elita
Poruka
17.502
Toliko. Nezasluzeni sampion ali svaka cast. Treba sa ovim skromnim timom osvojiti prvenstvo. Ima tu dosta stvari koje su im isle na ruku ali opet treba skinuti kapu. Ocigledno da je trener specijalizovan za turnirske utakmice i za defanzivnu taktiku.