Nokaut faza - Svetsko prvenstvo 2014. u Brazilu

Cestitke Njemackoj masini.

Argentina nema niti jednog igraca u timu koji moze dati gol koji je Gotze dao, a Njemacka ima 20. Svaki Njemacki igrac je bolji centarfor nego ijedan igrac bilo kojeg tima na ovom prvenstvu.
Da, da ima 20 a dao samo jedan i to onda kad argentinci nisu imali snage za trcanje....dobili ih bre na cistu snagu i gotova stvar argentinci imali bolje sanse i konkretnije igrali dok su mogli da trce s njima, a cim je snaga opala nemci jednostavno nastavili da trce i to je to....za Mesija sma pogresio sto sam pomislio da ima nesto u njemu to priznajem - covek nema karakter, sitna dusa, slaba energija, a nije ni neki tehnicar....Maradona je jedan nece dobiti naslednika nikad. Dejan Petkovic je sa istog mesta gde i Mesi raspalio po golu iz slobodnjaka i pogodio direktno u raslje u 90 minutu finala brazilskog prvenstva.....pa sad vidite, ja tek sad 101% vidim....Nemacka propaganda dobija na snazi a verovatno ce uz to dobiti i veci broj ljubitelja te nacije pogotovo iz nasih krajeva jer smo poznati po tome sto vie volimo tudje nego svoje.....za mene su nemci sprdnja, isfolirani tim, naspricani svim i svacim, oslanjaju se na fizicku silu i to mi je odvratnije i od njih samih....jos su protiv Alzira trebali da ispadnu ali dobise i tad na trcanje. Jos pre SP kad su pocele price o tome da prave sopstvenu bazu znao sma da ce da osvoje jer siluju to jbn SP godinama ali toliko nisam zeleo da se to desi da sam totalno preokrenuo misljenje i bar u mislima podrzao gaucose no..jbg...
 
Ne znam zašto je uopšte poveo ovog Palasia na SP. On mi izgleda ko neki naš poluigrač kog su progurali mafijaši i tako mu napravili karijeru. On je bio neosposoban i u Boki kad je igrao. I onda Sabelja uvodi njega da reši meč. :roll: To je kao kad je Mihajlović protiv Hrvata počeo meč sa Šćepovićem... Košarkaškim rečnikom, duža klupa Nemačke je donela titulu Švabama. Svaka čast na istrajnosti i posvećenosti. :ok:

75. minut: Palasio još uvek deluje pomalo zgranuto što iko na svetu misli da je on bolji od Teveza.
http://www.tarzanija.com/argentina-albanija-lajv-i-uzivo/
 
Glupost, kad je Dortmund za Rojsa platio klauzulu da predje iz Menhengladbaha onda nikom nista, kad Bajern plati klauzulu za Gecea onda je on Juda. To su te price klinaca koji su poceli navijati za Dortmund one sezone kad su dosli do finala LS, a godinu pre toga nisu znali ni ko je Gece ni ko je Rojs ni ko je gde igrao ni ko je odakle dosao...

- - - - - - - - - -

Inace nedostatak Rojsa se nije skoro ni osetio...

Pa nije baš isto, jer su i Rojs i Gece iz Dortmundove škole, samo su imali drugačiji put do velike scene.
 
Zasluzeno Nemci do titule.
Pobedio je napadacki fudbal, za razliku od cekalice, koju su igrali Argentinci.

Inace, Nemci su impozantno odigrali ceo turnir, iako su imali dosta "rupa" u ekipi, tu pre svega mislim na odbranu. Ali su demonstrirali sistem.

Neverovatno je sa kolikom lakocom su Nemci ulazili u sanse na ovom turniru.
Ja sam u pocetku bio skeptik kada sam video da Lev igra bez klasicnog spica, kada je Gece pocinjao, ali sam ubrzo video da je to takav sistem igre gde se igra brzo i konkretno, pa se samim tim traze i takvi igraci, koji ce brzo menjati pozicije i ubacivati se iz drugog plana.
Evo i veceras je gol pao iz klasicne akcije Nemaca: prodor po boku, igrac utrcava iz drugog plana i resava stvar.

Stvarno su delovali kao masina.
Inace, Sirle je veceras pokidao.

Sto se Argentinaca tice, to je ekipa koja zavisi od jednog igraca, ali on je debelo umoran, a i nekako ne lici na sebe kad izadje iz Barse.
Veci su doprinos ekipi dali Makserano, Zabaleta, Di Marija, nego Mesi.
Jednostavno, oni zaista nisu ostavili takav dominantan utisak na SP kao Nemci i zasluzeno su drugi.
 
Zasluzeno Nemci do titule.
Pobedio je napadacki fudbal, za razliku od cekalice, koju su igrali Argentinci.

Inace, Nemci su impozantno odigrali ceo turnir, iako su imali dosta "rupa" u ekipi, tu pre svega mislim na odbranu. Ali su demonstrirali sistem.

Neverovatno je sa kolikom lakocom su Nemci ulazili u sanse na ovom turniru.
Ja sam u pocetku bio skeptik kada sam video da Lev igra bez klasicnog spica, kada je Gece pocinjao, ali sam ubrzo video da je to takav sistem igre gde se igra brzo i konkretno, pa se samim tim traze i takvi igraci, koji ce brzo menjati pozicije i ubacivati se iz drugog plana.
Evo i veceras je gol pao iz klasicne akcije Nemaca: prodor po boku, igrac utrcava iz drugog plana i resava stvar.

Stvarno su delovali kao masina.
Inace, Sirle je veceras pokidao.

Sto se Argentinaca tice, to je ekipa koja zavisi od jednog igraca, ali on je debelo umoran, a i nekako ne lici na sebe kad izadje iz Barse.
Veci su doprinos ekipi dali Makserano, Zabaleta, Di Marija, nego Mesi.
Jednostavno, oni zaista nisu ostavili takav dominantan utisak na SP kao Nemci i zasluzeno su drugi.

Nemoj tako o najboljem igraču turnira :mrgreen:
 
Nemoj tako o najboljem igraču turnira :mrgreen:

To je dodatna sramota i dokaz da se ta Zlatna lopta dodeljuje na lepe oci.
Nego, pozdravite prave sampione:

10468354_475682852534712_6973345407237927867_n.jpg
 
7:0 protiv Japana nije malo.
Već tu se moglo vidjeti da ovaj put zaista imaju ekipu za velika djela.

I SAD pobedili 4:0 a Kinu 2:0. Dobili zemlje za koje im je najveće zadovoljstvo da ih ponize. Mislim da je Severna Koreja jedina zemlja koja ima vladara za čije psihičko stanje bi se slozili Amerikanci, Rusi, Kinezi i ostatak sveta.
 
Poslednja izmena:

Back
Top