Nokaut faza - Svetsko prvenstvo 2014. u Brazilu

kyo.

Elita
Poruka
22.685
28.06.2014.

18:00 - 49. Brazil - Čile (Stadion Mineriao, Belo Horizonte)
22:00 - 50. Kolumbija - Urugvaj (Marakana, Rio de Žaneiro)


29.06.2014.

18:00 - 51. Holandija - Meksiko (Stadion Kastelao, Fortaleza)
22:00 - 52. Kostarika - Grčka (Arena Pernambuko, Resife)


30.06.2014.

18:00 - 53. Francuska - Nigerija (Stadion Nacional, Brazilija)
22:00 - 54. Nemačka - Alžir (Stadion Beira Rio, Porto Alegre)


01.07.2014.

18:00 - 55. Argentina - Švajcarska (Arena Korintijans, Sao Paulo)
22:00 - 56. Belgija - SAD (Arena Fonte Nova, Salvador)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

04.07.2014.

18:00 - 58. Francuska - Nemačka (Marakana, Rio de Žaneiro)
22:00 - 57. Brazil - Kolumbija (Stadion Kastelao, Fortaleza)


05.07.2014.

18:00 - 60. Argentina - Belgija (Stadion Nacional, Brazilija)
22:00 - 59. Holandija - Kostarika (Arena Fonte Nova, Salvador)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

08.07.2014.

22:00 - 61. Brazil - Nemačka (Stadion Mineriao, Belo Horizonte)


09.07.2014.

22:00 - 62. Holandija - Argentina (Arena Korintijans, Sao Paulo)
 
Poslednja izmena od moderatora:
18:00 - 49. Brazil - Čile (Stadion Mineriao, Belo Horizonte) POBEĐUJE BRAZIL
22:00 - 50. Kostarika - Grčka (Marakana, Rio de Žaneiro) POBEĐUJE KOSTARIKA


29.06.2014.

18:00 - 51. Holandija - Meksiko (Stadion Kastelao, Fortaleza) POBEĐUJE HOLANDIJA
22:00 - 52. Kolumbija - Urugvaj (Arena Pernambuko, Resife) POBEĐUJE KOLUMBIJA


30.06.2014.

18:00 - 53. Francuska - Nigerija (Stadion Nacional, Brazilija) POBEĐUJE FRANCUSKA
22:00 - 54. Nemačka - Alžir (Stadion Beira Rio, Porto Alegre) POBEĐUJE NEMAČKA


01.07.2014.

18:00 - 55. Argentina - Švajcarska (Arena Korintijans, Sao Paulo) POBEĐUJE ARGENTINA
22:00 - 56. Belgija - SAD (Arena Fonte Nova, Salvador) POBEĐUJE BELGIJA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

04.07.2014.

18:00 - 58. Francuska - Nemačka (Marakana, Rio de Žaneiro) POBEĐUJE NEMAČKA
22:00 - 57. Brazil - Kostarika (Stadion Kastelao, Fortaleza) POBEĐUJE BRAZIL


05.07.2014.

18:00 - 60. Argentina - Belgija (Stadion Nacional, Brazilija) POBEĐUJE ARGENTINA
22:00 - 59. Holandija - Kolumbija (Arena Fonte Nova, Salvador) POBEĐUJE HOLANDIJA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

08.07.2014.

22:00 - 61. Nemačka - Brazil (Stadion Mineriao, Belo Horizonte) POBEDA NEMAČKE


09.07.2014.

22:00 - 62. Argentina - Holandija (Arena Korintijans, Sao Paulo) POBEDA HOLANDIJE


FINALE Nemačka - Holandija POBEDA NEMAČKE
3.MESTO Brazil - Argentina POBEDA BRAZILA




-------------
i Nemačka SVETSKI PRVAK :per:
 
Nemacka i Argentina po meni neobicno "tihe"....lagano prosli grupu nisu se trzali previse ni na jednoj utakmici pogotovo argentinci. Lak posao imaju i jedni i drugi u osmini finala i mislim da ekipa koja bude igrala sa njma u cetvrtfinalu ce imati probem da ih procita jer su do sada igrali dosta promenljivo. Volim da obracam paznju na detalje a jedan me posebno zainteresovao koliko god da izgleda naivno - selektor argentinaca pored aut linije daje instrukcije Laveciju, a ovaj pije vodu pa da s flasicom prsne malo po faci u fazonu " deda ne smaraj" a selektor nastavlja da prica :D To je po meni znak da u ekipi vlada dobra atmosfera i da imaju drugarski odnos sa selektorom sto donekle moze biit i pogubno ali s obzirom na kvalitet igraca i njihovu "tezinu karaktera" to moze biti kljucna stvar i po meni Argentina favorit br 1


:D
 
BrHtlh2CIAA195V.jpg
 
Nemacka i Argentina po meni neobicno "tihe"....lagano prosli grupu nisu se trzali previse ni na jednoj utakmici pogotovo argentinci. Lak posao imaju i jedni i drugi u osmini finala i mislim da ekipa koja bude igrala sa njma u cetvrtfinalu ce imati probem da ih procita jer su do sada igrali dosta promenljivo. Volim da obracam paznju na detalje a jedan me posebno zainteresovao koliko god da izgleda naivno - selektor argentinaca pored aut linije daje instrukcije Laveciju, a ovaj pije vodu pa da s flasicom prsne malo po faci u fazonu " deda ne smaraj" a selektor nastavlja da prica :D To je po meni znak da u ekipi vlada dobra atmosfera i da imaju drugarski odnos sa selektorom sto donekle moze biit i pogubno ali s obzirom na kvalitet igraca i njihovu "tezinu karaktera" to moze biti kljucna stvar i po meni Argentina favorit br 1


:D

ja navijam za argentinu i brazil na ovom prvenstvu, ali iskreno, argentina se nije nesto pokazala...naravno fali motivacije protiv malih ekipa, ali ipak ne moze se reci da kasno pale motore... ostale su jos maksimalno 4 utakmice za ekipe koje stignu do finala...a sada u nokaut fazi, svaka utakmica je biti ili ne biti...
 
ja navijam za argentinu i brazil na ovom prvenstvu, ali iskreno, argentina se nije nesto pokazala...naravno fali motivacije protiv malih ekipa, ali ipak ne moze se reci da kasno pale motore... ostale su jos maksimalno 4 utakmice za ekipe koje stignu do finala...a sada u nokaut fazi, svaka utakmica je biti ili ne biti...

Ja mislim da ovo nije nikakav drugrski odnos nego ga jednostavno ne yebu 2% ovo sto je Laveci ucinio je sramota ono kad te blam tudje sramte vrhunac nepostovanja...Inace vec pred Svetsko je pocela prica da Messi i Di Marija ignorisu trenera jer je nekoga mesijevog drugara ostranio iz ekipe dal Banegu dal tako nekoga...Sad to dal mogu da osvoje i pored svega ovog imaju takav potencijal ofanzivni plus Mesija sa kojim je sve moguce...ali isto nece biti nikakvo iznenadjenje ako ispadnu...
 

Back
Top