Nokaut faza - Evropsko prvenstvo 2012.

Ko osvaja?

  • Španija

  • Nemačka

  • Francuska

  • Engleska

  • Portugal

  • Italija

  • Grčka

  • Češka Rep.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Svaka čast Španci. :super: Najbolju utakmicu su odigrali u finalu. Bili su sigurni i samouvereni. Pokazali su klasu. Jedino što su mogli da uspore jer su se Italijani predali kad je izašao Mota. Verovatno su ih povukli igrači sa klupe koji su bili željni igre...
Bila je rasprava ovde da li je Ćavi najbolji igrač Evrope ikad. Ako i nije sam, onda su on i Inijesta najbolji tandem ikada :klap: Toliko sigurni, toliko nadmoćni :worth:
Alba je bio strašno dobar i Barselona će imati dva sjajna beka sledeće sezone. Još uvek sam pod utiskom onog sprinta i sigurne egzekucije za 2-0. :worth: Nadam se da su naši igrači gledali ovo,
Selektor Italije je podbacio u ovom finalu. Dozvolio je Ćaviju i Inijesti mnogo prostora, a Španci su potpuno zatvorili Pirla i sjajno zadržali Balotelija. Nije bilo dobrih dubnksih iza linije štopera niti prodora Kasana po bokovima. Šteta, očekivao sam više od njih...

Tako je. Neverovatno je da je Italija ušla u meč ne shvatajući kako mora da se igra protiv Španije. Pa Portugalci su to pokazali pa i Hrvati. Ne sme da im s da prostora, ako ne možeš da im uzmeš loptu onda ih makar pritiskaj, ne dopusti igraču koji ima loptu pregled igre. Španci su superiorni u igri 1 na 1 i to koriste, drže loptu, onda im u toku utakmice upali jedan ili dva pasa, daju gol i onda opet do kraja drže loptu i to je to. Zapravo, Španci su igrali sinoć odbranu onako kako je trebalo da igraju Italijani.

Inijesti svaka čast, ali onaj pas kod drugog gola nije smeo da prođe. Kod prvog gola, ispao Kjelini, Apsloutni disident je u pravu, Kjelini je štoper, kao bek je slab.

Baloteli je po mom mišljenju precenjen. Slažem se s onima koji kažu da može da bljesne i napravi potez za prepričavanje, ali nije igrač na koga se može računati u kontinuitetu, pogotovu da sam rešava utakmice.

Pirlo je i juče bio na nivou ali on je tip igrača koji igra za tim, a kada tim podbaci onda ni njega nema.
 
Doktor!!! Počeo je sjajno turnir, ali jedna loša (za njegove standarde) tekma (gde je imao 70-ak uspešnih dodavanja) protiv Portugala je pokrenula pitanje o njegovom kvalitetu :D ... No, maestro se dokazao kad je najviše trebalo - dve sjajne asistencije i ulazak u legendu :worth::worth: ... Sledeće je Sp u Brazilu, i ako Xavi to osvoji onda će biti jedini igrač koji je osvojio Ligu šampiona, EURo i SP kao glavni igrač ... I to dva puta :worth::worth: ... A velika je verovatnoća da će on diktirati igru Španije i za dve godine :D ...


Pitanje je da li ce nastaviti da igra za Spaniju.
 
Tako je. Neverovatno je da je Italija ušla u meč ne shvatajući kako mora da se igra protiv Španije. Pa Portugalci su to pokazali pa i Hrvati. Ne sme da im s da prostora, ako ne možeš da im uzmeš loptu onda ih makar pritiskaj, ne dopusti igraču koji ima loptu pregled igre. Španci su superiorni u igri 1 na 1 i to koriste, drže loptu, onda im u toku utakmice upali jedan ili dva pasa, daju gol i onda opet do kraja drže loptu i to je to. Zapravo, Španci su igrali sinoć odbranu onako kako je trebalo da igraju Italijani.

Inijesti svaka čast, ali onaj pas kod drugog gola nije smeo da prođe. Kod prvog gola, ispao Kjelini, Apsloutni disident je u pravu, Kjelini je štoper, kao bek je slab.

Baloteli je po mom mišljenju precenjen. Slažem se s onima koji kažu da može da bljesne i napravi potez za prepričavanje, ali nije igrač na koga se može računati u kontinuitetu, pogotovu da sam rešava utakmice.

Pirlo je i juče bio na nivou ali on je tip igrača koji igra za tim, a kada tim podbaci onda ni njega nema.

Ćavi je poslao pas kod drugog gola. Alba je to jako dobro istrčao. Kad bi tako i Miljković mogao :lol:
 
Mozda ako Argentina bude imala normalnog trenera,a ne Maradonu kao 2010,onda mogu nesto :)

Ja mislim da će to biti Nemačka ili Brazil...

Protiv Španije treba igrati presing i tako im uzeti posed, tako je Francuska uspela sa malom ofanzivom, a i Italija, samo što Italijani nemaju toliko snage, nisu navikli toliko da trče, to bi Nemci mogli, pogotovo što su izgubili 2 tekme od Španije...
 

Back
Top