Nokaut faza - Evropsko prvenstvo 2012.

Ko osvaja?

  • Španija

  • Nemačka

  • Francuska

  • Engleska

  • Portugal

  • Italija

  • Grčka

  • Češka Rep.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Glavni zakljucak vecerasnje utakmice: Spanija istu igru ima i protiv Malte i Kipra i protiv recimo Brazila i Italije. Dakle oni diktiraju tempo, kad zele da dodaju gas postignu pogodak, kad zele da umire igru to odrade savrseno... Pobedili su Italiju 4:0, nisu strepeli ni jednog jedinog momenta... Isto tako bi bilo i protiv Malte. Mislim da se zna pobednik narednog prvenstva u Brazilu.

Kapa dole, sjajna ekipa :worth:
 
Svaka čast Španci. :super: Najbolju utakmicu su odigrali u finalu. Bili su sigurni i samouvereni. Pokazali su klasu. Jedino što su mogli da uspore jer su se Italijani predali kad je izašao Mota. Verovatno su ih povukli igrači sa klupe koji su bili željni igre...
Bila je rasprava ovde da li je Ćavi najbolji igrač Evrope ikad. Ako i nije sam, onda su on i Inijesta najbolji tandem ikada :klap: Toliko sigurni, toliko nadmoćni :worth:
Alba je bio strašno dobar i Barselona će imati dva sjajna beka sledeće sezone. Još uvek sam pod utiskom onog sprinta i sigurne egzekucije za 2-0. :worth: Nadam se da su naši igrači gledali ovo,
Selektor Italije je podbacio u ovom finalu. Dozvolio je Ćaviju i Inijesti mnogo prostora, a Španci su potpuno zatvorili Pirla i sjajno zadržali Balotelija. Nije bilo dobrih dubnksih iza linije štopera niti prodora Kasana po bokovima. Šteta, očekivao sam više od njih...
 
Xavi hirurg!!
Jeste znaju ponekad i da smore žestoko ali kad treba završavaju posao i rezultati su im neverovatni,pišu istoriju vezali su 3 velika takmičenja to nikom ranije nije pošlo za nogom...mi ne možemo da vežemo 2 što se učešća tiče ali nebitno sad to:mrgreen:
Vamos España !!!
 
Fantasticna utakmica do povrede Motte....Aj sto je uveo mottu al sto izvadi Monotoliva on im bio najbolji do tad...Da je Di Natale ono dao i da se nije povredio mota...al ****** nema sta spanci su danas bili mnogo dobri...sto je najgore vecina reprezentacija su protiv njih inferiorni kao Italijani sto su bili s igracem manje...
 
:lol:

534972_416455721731186_1334952230_n.jpg
 
Sve cestitek Spaniji za zasluzenu titulu.

Razmontirali su Italiju,svi su pricali o toj odbrani Italije,kao jaka,a evo kako su razbijeni.Juce pricam sa ortakom,navijacem Juvea,i on mi kaze ma odbrana je iz Juventusa nisu izgubili tekmu u sezoni,nece ih probiti.Ja mu kazem igrali su samo za scudetto,ne moze to da se poredi kad igras protic Lecea(pa i Intera i Milana koji ove sezone nisu bas jaki) sa ovim kad igras protiv mesavine Barse,Reala plus spanski igraci iz premijer lige;)

Generalno Italija je odigrala odlican turnir,ali previse su poleteli pred ovo finale,i sad su ih spanci samo spustili:D

Ali treba istaci sjajne igre Pirla,stvarno je doktor fudbala...Baloteli toplo-hladno kao i uvek

Ali spanci su:worth: Iniesta Cavi,kakvi doktori fudbala:worth::worth::worth: i ostali naravno sjajni...

Mislim da ostaju favoriti i za SP 2014,okosnica tima ce biti ista i tesko ce ih neko skinuti...

Mozda ako Argentina bude imala normalnog trenera,a ne Maradonu kao 2010,onda mogu nesto :)
 
Evo i Walkena uhvatila euforija, a? :lol:
Ma uhvatila me odavno, al od siline posla sam odgledao jedva dve tekme grupne faze ... Tek od 1/4 finala sam se propisno uključio :D ...

Vecaras se ce Pirlo da pokaze Xaviju da je on Piksi za njega :P
Pirlo je možda Piksi za Ćavija, ali Ćavi je Maradona za Pirla i sve ostale :D ...

Bila je rasprava ovde da li je Ćavi najbolji igrač Evrope ikad.


Doktor!!! Počeo je sjajno turnir, ali jedna loša (za njegove standarde) tekma (gde je imao 70-ak uspešnih dodavanja) protiv Portugala je pokrenula pitanje o njegovom kvalitetu :D ... No, maestro se dokazao kad je najviše trebalo - dve sjajne asistencije i ulazak u legendu :worth::worth: ... Sledeće je Sp u Brazilu, i ako Xavi to osvoji onda će biti jedini igrač koji je osvojio Ligu šampiona, EURo i SP kao glavni igrač ... I to dva puta :worth::worth: ... A velika je verovatnoća da će on diktirati igru Španije i za dve godine :D ...

 

Back
Top