Quantcast

Nokaut faza

Ko osvaja?

• Španija

• Nemačka

• Francuska

• Engleska

• Portugal

• Italija

• Grčka

• Češka Rep.

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

8-Mile RD

Veoma poznat
Poruka
10.309
Četvrtfinale:

21.06.2012.
Češka Republika - Portugal 20:45 (Nacionalni stadion, Varšava)

22.06.2012.
Nemačka - Grčka 20:45 (PGE Arena, Gdanjsk)

23.06.2012.
Španija - Francuska 20:45 (Donbas arena, Donjeck)

24.06.2012.
Engleska - Italija 20:45 (Olimpijski stadion, Kijev)

8-Mile RD

Veoma poznat
Poruka
10.309
Polufinale:

27.06.2012.
Češka Republika/Portugal - Španija/Francuska 20:45 (Donbas arena, Donjeck)

28.06.2012.
Nemačka/Grčka - Engleska/Italija 20:45 (Nacionalni stadion, Varšava)

Poslednja izmena:

Azathoth

Veoma poznat
Poruka
13.215
Francuzi blentonje.

Umesto da pošalju Engleze Špancima da ih ovi pregaze a oni da se osvete žabarima za Zizuovu kevu - oni će umesto toga da ispadnu već u četvrtfinalu a u polufinale će da se provuče jedna od one dve bede. Ne znaš koja opcija je gora.

Bastiani

Poznat
Poruka
7.310
Ne znam zašto su svi toliko opčinjeni Nemačkom. Možda i jesu ukupno pokazali najviše, ali nije to uopšte dominantna igra. Nema favorita, ishod prvenstva potpuno otvoren.

fauler

Poznat
Poruka
8.210
@Bastiani
Ako je dominantna igra ono što Španci uglavnom rade (posed 70% i te fore) onda je dobro što ovi to ne igraju...
Ja sam više mislio na tu neku konzistentnost koju imaju godinama i koja ih toliko dugo drži u samom vrhu...

Bastiani

Poznat
Poruka
7.310
@Bastiani
Ako je dominantna igra ono što Španci uglavnom rade (posed 70% i te fore) onda je dobro što ovi to ne igraju...
Ja sam više mislio na tu neku konzistentnost koju imaju godinama i koja ih toliko dugo drži u samom vrhu...
Slažem se.

Na mene je kod Nemaca ostavilo utisak samo to što deluju kao da ima prostora za poboljšanje igre i ništa više. Ako je to zaista tako, onda o Nmecima zaista može da se govori kao o favoritima. Ako međutim zadrže postojeći nivo igre, tipujem ipak na Špance, mada mi se uopšte takva igra ne dopada.

Jeka#26

Poznat
Poruka
8.820
Finale Nemacka - Engleska! :) Ne volim Nemce, nikada necu da ih volim, ali po prikazanom - zasluzuju to finale. Jedina ekipa koja uopste nije kalkulisala, koja nije rasipala bodove nego u svaku utakmicu ulazila sa zeljom da pobedi. Inace, nadam se da ce se u finalu ponoviti finale LS! :D