Nokaut faza - Evropsko prvenstvo 2016.

Nekontam prozivanje 'naturalizovanih nemaca' koji mi nikad nisu bili simpaticni naprotiv ali....Nojer, Kimih, Hovedes, Svajni, Kros, Draxler, Miler...u prvih 11, "CAK" 7 pravih nemaca...naspram Grizmana, Zirua, i Ljorisa 3 prava francuza...Greske su odlucile najbolja ekipa sa prvenstva ide kuci ono Svajnstajgerovo igranje rukom jeste glupost i moze se svirati ali sam ubedjen da Francuzi nisu domacini sudija ono nikad nebi sviro...Greske nemaca i Miler van forme dovoljno da ispadnu...treba odati priznanje nekolicini francuza na igri pre svega Sissoku i Umitiju koji su iskidali utakmicu Grizman ubica u formi suprotno od Milera trenutno...da i Ljorisu koji je verovatno najpotecenjeniji golman na svetu retko ko ce reci da u top 5 s druge strane Nojer najprecenjeniji golman na svetu(nekazem da je los al naprotiv) al te price najbolji golman na svetu mogu okacit macku o rep na jetine fore je pokupio slavu jer glumi libera a sklon je glupim kiksevima i neretko se desavaju...
 
50420.jpg
 
Nadam se da Portugal ovo uzima. Sumnjam da Francuzi u 2 utakmice za redom mogu imati toliko sreće. Nijemci se jučer nakupili promašaja i pogrešaka za naredna 3 prvenstva. Očekujem čvrst, organiziran Portugal, sa svih 11 igrača iza lopte ( nešto slično kao protiv Hrvatske, možda malo hrabrije) u isčekivanju kontre. Najveća šansa im je francuska obrana koja bi jučer, da je igrao Gomez, primila nekih 3-4 gola bez problema. Francuska prednost je što im je 4-5 glavnih igrača u jako dobroj formi; Griezmann, Giroud, Lloris, Payet ( u laganoj silaznoj putanji nakon odličnog starta prvenstva) i Pogba ( u uzlaznoj putanji nakon nešto slabijeg starta prvanstva). Francuska je prednost što su vjerojatno svježiji jer su na turniru odigrali 1 ozbiljnu utakmicu, za razliku od Portugala koji se do finala prilično trošio, i koji je 2 puta igrao 120 minuta.
 
Nekontam prozivanje 'naturalizovanih nemaca' koji mi nikad nisu bili simpaticni naprotiv ali....Nojer, Kimih, Hovedes, Svajni, Kros, Draxler, Miler...u prvih 11, "CAK" 7 pravih nemaca...naspram Grizmana, Zirua, i Ljorisa 3 prava francuza...Greske su odlucile najbolja ekipa sa prvenstva ide kuci ono Svajnstajgerovo igranje rukom jeste glupost i moze se svirati ali sam ubedjen da Francuzi nisu domacini sudija ono nikad nebi sviro...Greske nemaca i Miler van forme dovoljno da ispadnu...treba odati priznanje nekolicini francuza na igri pre svega Sissoku i Umitiju koji su iskidali utakmicu Grizman ubica u formi suprotno od Milera trenutno...da i Ljorisu koji je verovatno najpotecenjeniji golman na svetu retko ko ce reci da u top 5 s druge strane Nojer najprecenjeniji golman na svetu(nekazem da je los al naprotiv) al te price najbolji golman na svetu mogu okacit macku o rep na jetine fore je pokupio slavu jer glumi libera a sklon je glupim kiksevima i neretko se desavaju...

Ok nemoj preterivati niko koga ja znam nece reci da Ljoris nije u top 5 u svetu, a Nojer po mom misljenju stvarno jeste najbolji, ne mogu ti to objasniti to se mora videti... a u finalu cu prvi put u zivotu navijati za Portugal, cigani su i ne volim ih ali posle ovog domacinskog sudjenja u polufinalu Francuze ne mogu pogledati. Lev ispao gospodin covek, sudije nije ni spomenuo, kaze posteno bili smo bolji ali nismo imali srece...
 

Back
Top