• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Nogice i business look

Manga Hilux

Buduća legenda
Moderator
Poruka
36.575
8747149-sexy-businesswoman-sitting-in-office-lobby-during-conference-break-looking-at-organize...jpg

paaa sad jeli ova dobila posao ili nije :mrgreen:

Manga Hilux

Buduća legenda
Moderator
Poruka
36.575
Ne vidim šefe problem
Ti očito još nisi čuo za inzinjera Marka bryana živi i radi nadomak Štutgarta

https://instagram.com/markbryan911?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Čitala sam intervju gde je i njegova supruga rekla da apsolutno podržava njenog muža i da je život kratak i da ga treba živeti punih plutja

:)

on dodaje da voli brza auta i lepe žene

Upoznala sam ga slucajno i videla.. Izgleda kao zenska bodibilderka. Fin covek, izuzetno fin, ali bas bas ne znam sta bih rekla za njegov izgled.. Potpuno nedefinisan stil.
Da li sam ja zaostala u proslom veku?
na ovog se ložite

Poruka
23.998
Poruka
50.349
Bio sam na jednom poslovnom sastanku gde je dama dosla u sakou ili blejzeru (koja je uopste razlika izmedju te dve stvari???) i minicu koji je bio kraci od blejzera.

Mislim nisam se zalio jer je izgledala mrnjaoooooooo ali me zanima sta mislite..jel to adekvatno oblacenje za poslovni sastanak?

i takodje jos jedno pitanje..zasto muskarci ne mogu u bermudama a zene mogu u bermudama i minicima?
jel to jedan vid diskriminacije?
to je stari trik za nejebe na sastancima da lakše progutaju patku, kada bi razgovarali bez seksualnog uznemiravanja odmah bi se utvrdile planirane začkoljice

Nona2

Domaćin
Poruka
3.827
Ne vidim šefe problem
Ti očito još nisi čuo za inzinjera Marka bryana živi i radi nadomak Štutgarta

https://instagram.com/markbryan911?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Čitala sam intervju gde je i njegova supruga rekla da apsolutno podržava njenog muža i da je život kratak i da ga treba živeti punih plutja

on dodaje da voli brza auta i lepe žene

pa brate ako bih zaradjivala od toga i imala 600k i ja bih pustila brkove i prestala da se brijem ispod pazuha.....

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
37.175
Bio sam na jednom poslovnom sastanku gde je dama dosla u sakou ili blejzeru (koja je uopste razlika izmedju te dve stvari???) i minicu koji je bio kraci od blejzera.

Mislim nisam se zalio jer je izgledala mrnjaoooooooo ali me zanima sta mislite..jel to adekvatno oblacenje za poslovni sastanak?

i takodje jos jedno pitanje..zasto muskarci ne mogu u bermudama a zene mogu u bermudama i minicima?
jel to jedan vid diskriminacije?
To u islamskoj drzavi ne bi moglo. Odgovarala bi za to i snosila posledice...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.