• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Nogice i business look

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
93.353
Bio sam na jednom poslovnom sastanku gde je dama dosla u sakou ili blejzeru (koja je uopste razlika izmedju te dve stvari???) i minicu koji je bio kraci od blejzera.

Mislim nisam se zalio jer je izgledala mrnjaoooooooo ali me zanima sta mislite..jel to adekvatno oblacenje za poslovni sastanak?

i takodje jos jedno pitanje..zasto muskarci ne mogu u bermudama a zene mogu u bermudama i minicima?
jel to jedan vid diskriminacije?

Војвода

Domaćin
Poruka
3.095
Зато што ле лепше видети лепу женску издепилирану ногу, него ли мушку длакаву. Мада сам увек сисама давао предност. Сматрам да добар деколте отвара хиљаду врата.

Zla Beba

Poznat
Moderator
Poruka
7.492
360_F_118831910_WUEr1IsjiH5NLH6ZMAQQzpGCVPcQGDsc.jpg

snowtrooper

Legenda
Poruka
61.655
Bio sam na jednom poslovnom sastanku gde je dama dosla u sakou ili blejzeru (koja je uopste razlika izmedju te dve stvari???) i minicu koji je bio kraci od blejzera.

Mislim nisam se zalio jer je izgledala mrnjaoooooooo ali me zanima sta mislite..jel to adekvatno oblacenje za poslovni sastanak?

i takodje jos jedno pitanje..zasto muskarci ne mogu u bermudama a zene mogu u bermudama i minicima?

Ako ce da ti uzima pare treba da ti obori koncentraciju da ne mislis na posao :lol:

Jeste diskriminacija, ocu u sorcu da radim.

LjubicaS

Domaćin
Poruka
3.171
Ne vidim šefe problem
Ti očito još nisi čuo za inzinjera Marka bryana živi i radi nadomak Štutgarta

https://instagram.com/markbryan911?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Čitala sam intervju gde je i njegova supruga rekla da apsolutno podržava njenog muža i da je život kratak i da ga treba živeti punih plutja

:)

on dodaje da voli brza auta i lepe žene

:)
Upoznala sam ga slucajno i videla.. Izgleda kao zenska bodibilderka. Fin covek, izuzetno fin, ali bas bas ne znam sta bih rekla za njegov izgled.. Potpuno nedefinisan stil.
Da li sam ja zaostala u proslom veku?

LjubicaS

Domaćin
Poruka
3.171

Potpuno si u pravu.

Zena moze i treba da izaziva, a ti se pravi i vizualizuj da nosi suknju do pola lista. Nemoj slucajno da joj udelis kompliment na poslovnom sastanku, jer je tvoj kompliment neumesan, a njeno oblacenje na mestu.

Mislim...

Jesam zensko, rado sam ih nosila, ali kad se izlazilo.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.