Quantcast

~Nocni zivot u Smederevu~

Sasha85

Domaćin
Poruka
4.843
Ovde nema gde da se izaadje... Zimi ne volim da izlazim,da se guram i gusim u nekoj zadimljenoj dikoteci ili kaficu,neka fala... Lepse mu mi kucne varijante sa drustvom... :wink: A leti... Sta znam... Neki od kafica u Kralja Petra...

~eoya~

Obećava
Poruka
64
hahaha zhelezara...

ma nije ni owo shto ima mnogo bolje :D

pitaj nekoga gde je ulica "kralja petra" ako idesh u kafitj, a ako hotjesh u neki club gde se ne pushtaju narodnjaci - trazhi enigmu ili adagio, ostalo je swe shabanerija

H

hanibaI77

Gost
uzas ako je perper naj
seli smo tamo i cekali 15 min da onaj dodje onda 10 da nam donese jelovnik pa jos 15 da se vrati i pitaa sta smo izabrali,posle toga jos 40 da nam donese klopu,znaci nikad vise..
u porciju stavili po pola krompirica,rolovana dzigerica je bila u jednom delu tecna tj kad sam je ubola viljuskom pocelo je nesto da curi a na salati sam nasla i tanku dlacicu...
kad je muz poceo da broji za racun rekla sam mu da ne misli o baksisu jer konobar ni platu nije zasluzio a baksis moze da sanja...grozan rucak
e bilo me sramota ispred sopstvenog muza em jedva jedan resto gde moze da se ruca a i taj jedan uzas
inace moji rodjaci iz bg su dolazili u maderu i snajka trazila kafu a konobarica rekla "je l bas mora?" naravno da mora i kad je donela kafu ova joj trazila i secer a konobarica "sto nisi odmah rekla" na sta je ova napusila pa se luda kionobarica smirila
uuuh takve odmah na biro rada da cekaju

Cupavka

Domaćin
Poruka
3.593
Ja volim da odem u Brvnaru , kad se zateknem u Sm, al, moram da priznam da postoji razlika izmedju brvnare od pre 5-6 g., i prosle godi., kad sam bnila poslednji put...naravno, razlika nije dovoljna da bih rekla da necu opet otici tamo... :)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.