NLO nad Novim Sadom

A-man.

Aman covece... dobar ti je ovaj yutube klip.

Stvarno, sta bi ovo moglo biti ? Da li se negde pojavila vest o ovome u stampi ? Ili se nece ni pojaviti i tek sledi proces "zataskavanja"?

ps. Tesko Salu i ostalim Novosadjanima. Sta cemo sad?. Dosli reptili pravo iznad vasih glava.
 
A-man.

Aman covece... dobar ti je ovaj yutube klip.

Stvarno, sta bi ovo moglo biti ? Da li se negde pojavila vest o ovome u stampi ? Ili se nece ni pojaviti i tek sledi proces "zataskavanja"?

ps. Tesko Salu i ostalim Novosadjanima. Sta cemo sad?. Dosli reptili pravo iznad vasih glava.

iz pouzdanih izvora javljam da to nije ufo, nego sal bacao petarde... sta ces igrao se malo...
 
Eto kao i uvek, kada nemaju argumente onda krenu da se zezaju i spominjuu petarde, wc sholje mocne rendzere i tako dalje...

NLO je svuda oko nas, samo pazljivo posmatrajte nebo, nekad se pojavi pa odjednom nestane....
 
Poslednja izmena:
Pa, pre "nekoliko" godina, kada sam prvi put video na delu, oblacima, snazan reflektor ( kao sto se koristi u dvoristima diskoteka ) bilo je jezivo. Slicno sr***nje sam uprilicio sa dzepnim laserom po metalnom zidu u jednoj firmi. Portir jr flipnuo...mislio Bog zna sta...
Zasad pojma nemam, ali eto sutra ako budem imao srece...
 
Evo, jos jednog shokantnog linka...
Nije mi namera da raspravljam o ovoj ili onoj dimenziji ili sl. vec da Vas snabdem zanimljivim informacijama. Sam ne znam mnogo, ali zajedno znamo sve ! Nek se tema razvija...
 
ko zivi u dvoriste a boji se vanzemaljaca i te druzine duhova neka kupi dva psa evo preporucujem Kangala,Srednjeazijskog Ovcara Alabaja,Kavkaskog Ovcara nebi bilo lose da se kupi Americki Akita jer mu je drugi naziv djavolji pas isto opasan po vanzemaljce mada Dogo Argentino nije los isto kolje vanzemaljce kao lood ne osetis...dok ko zivi u stanu preporucujem Pit Bula od toga beze Drakoi, Mrakoi i ostala kompanija 100% provereno
 
ko zivi u dvoriste a boji se vanzemaljaca i te druzine duhova neka kupi dva psa evo preporucujem Kangala,Srednjeazijskog Ovcara Alabaja,Kavkaskog Ovcara nebi bilo lose da se kupi Americki Akita jer mu je drugi naziv djavolji pas isto opasan po vanzemaljce mada Dogo Argentino nije los isto kolje vanzemaljce kao lood ne osetis...dok ko zivi u stanu preporucujem Pit Bula od toga beze Drakoi, Mrakoi i ostala kompanija 100% provereno

ja imam civavu jel se to nesto vazi?
 
Savetujem tupim brijacem , zbog zastrasujuceg varvarskog izgleda. Veruj mi, ni komarci vise ne bi dolazili u posetu

elwood-cristado-chines-chiuaua-et-yoda.jpg


Magnifique
 
Poslednja izmena:
Cudno je samo to sto ih ima vise.

Oblik se ne vidi, svetla na svom mestu, signalizacija takodje.

Usresredi se na samo jedan objekat medju njima i reci mi sta vidis neobicno.

Nego je caka u tome sto su u vecem broju pa zbog toga stvara famozni utisak neceg "vanzemaljskog" :)
 
Neobicno je to sto Srbija NE POSEDUJE avione koji lebde ( Harier, Y22...) i pogotovo necujne. Moras tu sitnicu uzetii u obzir. Dalje, vojni avioni NE koriste svetlosnu signalizaciju kad su na "terenu". Znaci u tudjem vazd. prostoru, nenajavljeni itd. E, sad sta je...probacu pitati ljude sa radarske stanice na fr. gori, ako nesto znaju.
 

Back
Top