Њихове и наше "КАНЦЕЛАРИЈЕ" ?!

Poruka
20.103
Недавно је Брисел тражио од Србије да у Београду отвори КАНЦЕЛАРИЈУ за КОСОВО,



EU traži otvaranje kancelarije Kosova u Beogradu​

Brisel je pred Srbiju postavio, kako se sada čini, gotovo neostvarive uslove za nastavak procesa evropskih integracija, ...

Od Srbije se traži da dozvoli otvaranje kancelarije Kosova u Beogradu, što je ovdašnjim vlastima neprihvatljivo.

Otvaranje kancelarije praktično bi značilo otvaranje ambasade koja će samo nositi drugačije ime – kancelarija.


Istovremeno se od Srbije zahteva da otvori svoje predstavništvo u Prištini što bi, uz beogradsku kancelariju, praktično značilo uspostavljanje diplomatskih odnosa.

Pored ovih, ostaju i dobro poznati, stari uslovi za nastavak evrointegracija. To su primena sporazuma sklopljenih u dijalogu Beograda i Prištine, ukidanje paralelnih institucija, ali i prekid finansiranja tih institucija.

Potrebno je i da se omogući nesmetano kretanje Euleksu i Kforu na severu Kosova. Kad Srbi budu srušili barikade, moraće da dozvole i otvaranje kancelarija misije EU na severu.
http://www.novimagazin.rs/vesti/eu-trazi-otvaranje-kancelarije-kosova-u-beogradu




...и претходна, Тадићева власт, НАВОДНО (ни)ЈЕ пристала на то. Онда смо имали ћутање у вези тога и

ево сада Николић са Дачићем (уз помоћ Динкића и питај Бога, кога још све не) укинуше министарство за Косово и Метохију, али "генијалци" открише Америку и осмислише неку КАНЦЕЛАРИЈУ за Косово и Метохију, којом ће да директорише "искусни" Александар Вулин. (ја га зовем Аца - мирођија за чорбу, али не сваку, него само за оне посебне, специјалне)


Па, од када чух да ће уместо мнистарства за КиМ, бити та КАНЦЕЛАРИЈА за КиМ, сетих се ових "бриселских" канцеларија за КОСОВО:think:
Свака сличност у називу (КАНЦЕЛАРИЈА) је СЛУЧАЈНА:zper: и нико Томи и Дачићу није рекао да се то тако назове - КАНЦЕЛАРИЈА!


Нешто мислим, да ли је ова "КАНЦЕЛАРИЈА" за КиМ опет нека подвала свима нама, а нарочито Србима на КиМ, нешто слично попут оних царина, возачких таблица, избора на Косову и Метохији....и узвика: "СРБИЈА никада неће ПРИЗНАТИ НЕЗАВИСНО КОСОВО:?::!:"


.
 
Недавно је Брисел тражио од Србије да у Београду отвори КАНЦЕЛАРИЈУ за КОСОВО,








...и претходна, Тадићева власт, НАВОДНО (ни)ЈЕ пристала на то. Онда смо имали ћутање у вези тога и

ево сада Николић са Дачићем (уз помоћ Динкића и питај Бога, кога још све не) укинуше министарство за Косово и Метохију, али "генијалци" открише Америку и осмислише неку КАНЦЕЛАРИЈУ за Косово и Метохију, којом ће да директорише "искусни" Александар Вулин. (ја га зовем Аца - мирођија за чорбу, али не сваку, него само за оне посебне, специјалне)


Па, од када чух да ће уместо мнистарства за КиМ, бити та КАНЦЕЛАРИЈА за КиМ, сетих се ових "бриселских" канцеларија за КОСОВО:think:
Свака сличност у називу (КАНЦЕЛАРИЈА) је СЛУЧАЈНА:zper: и нико Томи и Дачићу није рекао да се то тако назове - КАНЦЕЛАРИЈА!


Нешто мислим, да ли је ова "КАНЦЕЛАРИЈА" за КиМ опет нека подвала свима нама, а нарочито Србима на КиМ, нешто слично попут оних царина, возачких таблица, избора на Косову и Метохији....и узвика: "СРБИЈА никада неће ПРИЗНАТИ НЕЗАВИСНО КОСОВО:?::!:"


.

Искрено речено - И МЕНИ ЈЕ ЗАСМРДЕЛО.....баш тако како си описала..
 
Недавно је Брисел тражио од Србије да у Београду отвори КАНЦЕЛАРИЈУ за КОСОВО,








...и претходна, Тадићева власт, НАВОДНО (ни)ЈЕ пристала на то. Онда смо имали ћутање у вези тога и

ево сада Николић са Дачићем (уз помоћ Динкића и питај Бога, кога још све не) укинуше министарство за Косово и Метохију, али "генијалци" открише Америку и осмислише неку КАНЦЕЛАРИЈУ за Косово и Метохију, којом ће да директорише "искусни" Александар Вулин. (ја га зовем Аца - мирођија за чорбу, али не сваку, него само за оне посебне, специјалне)


Па, од када чух да ће уместо мнистарства за КиМ, бити та КАНЦЕЛАРИЈА за КиМ, сетих се ових "бриселских" канцеларија за КОСОВО:think:
Свака сличност у називу (КАНЦЕЛАРИЈА) је СЛУЧАЈНА:zper: и нико Томи и Дачићу није рекао да се то тако назове - КАНЦЕЛАРИЈА!


Нешто мислим, да ли је ова "КАНЦЕЛАРИЈА" за КиМ опет нека подвала свима нама, а нарочито Србима на КиМ, нешто слично попут оних царина, возачких таблица, избора на Косову и Метохији....и узвика: "СРБИЈА никада неће ПРИЗНАТИ НЕЗАВИСНО КОСОВО:?::!:"


.
Aleksandar Vulin....kakav lik...on da vodi nesto...:roll:gde li ide ova zemlja...
 
Искрено речено - И МЕНИ ЈЕ ЗАСМРДЕЛО.....баш тако како си описала..


К`о да смо ми дебили, па ћемо поново да наседнемо. Као нема то "преименовање" министарства за КиМ у Канцеларију за КиМ, везе са оним
захтевом Брисела да се у Београду отвори КАНЦЕЛАРИЈА за Косово.



Aleksandar Vulin....kakav lik...on da vodi nesto...:roll:gde li ide ova zemlja...

Тамо где је такви поведу,...........................у АМБИС!!!


.
 
Ах да, ова наша је за КиМ, а она бриселска (њихова) је за КОСОВО:roll:


Нема везе, то није исто, а ни слично :worth:


.

Наравно,
представних свих НИКАД неће признати независност покрајини*.
Само ће са осмехом угостити њиховог председника и свечано отворити канцеларију* у слободарском београду.
Уосталом сад ће његови гласаћи, они ће ти боље појаснити....
 
Ах да, ова наша је за КиМ, а она бриселска (њихова) је за КОСОВО:roll:


Нема везе, то није исто, а ни слично :worth:


.


DSS nezadovoljan zbog ukidanja Ministarstva za KiM

Politika, 20:07, 24.07.2012.
Autor: Agencija FoNet




Samardžić je ukazao da je u obrazloženju za sedam ministarstava napisano da će imati pristup evropskim fondovima, koji neće biti veći od 200 miliona evra, a to je mali novac za koji "Srbija žrtvuje Kosovo"



BEOGRAD - Šef Poslaničke grupe Demokratske stranke Srbije (DSS) Slobodan Samardžić izrazio je danas čuđenje i nezadovoljstvo što je pitanje Kosova i Metohije sa nivoa ministarstva prebačeno na nivo službi Vlade Srbije, napominjući da se tako dovode u pitanje državni i nacionalni interesi zbog čega DSS neće glasati za zakone.
Član 37 izaziva veliku pažnju, jer se važna pitanja sa nivoa ministarstava prebacuju na režim službi, a najdramatičnije je pitanje Kosova i Metohije i čudi me da je to urađeno, rekao je Samardžić. On je ocenio da ima nagoveštaja da će buduća Vlada Srbije nastaviti kontinuitet prošle i da će vrlo prilježno obavljati poslove u procesu evropskih integracija.
Samardžić je ukazao da je u obrazloženju za sedam ministarstava napisano da će imati pristup evropskim fondovima, koji neće biti veći od 200 miliona evra, a to je mali novac za koji "Srbija žrtvuje Kosovo".
Postojanje Ministarstva za Kosovo i Metohiju je bio način da se država na koncentrisan i ozbiljan način bavi tim pitanjem i šalje poruka svetu da država na ozbiljan upravlja delom teritorije, koji je pod međunardnom upravom, rekao je Samardžić.
Samardžić je istakao da je vladajuća koalicija pokušala da veliki broj poslova koje Vlada treba da uradi pokušala da koncentriše u što manji broj ministarstava, ali da taj posao nije dobro urađen. Prema njegovim rečima, takav primer je "veštački" napravljeno Ministarstvo regionalnog razvoja i lokalne samouprave, odnosno Ministarstvo unutrašnje i spoljne trgovine i telekomunikacija.
 
Poslednja izmena:
Vulin,Dinkic,Dacic,Velja...dream team....:dash:...

A ti si bolji od njih?
Koliko je osvojila tvoja partija na izborima?

Koalicija oko Dacica je dobila 45 mandata, a Dacic 15% glasova na predsednickim izborima.
Koalicija u kojoj su Vulin i Velja ima 73 mandata.
Koalicija oko Dinkica ima 16 mandata.

Koliko ih ti imas?

Sta to tebe sprecava da tom "olosu" onemogucis ucesce u vlasti?
Najlakse je sesti za racunar i traziti zamerke i mane svemu i svacemu.

Uradi nesto po tom pitanju i nemoj se mnogo praviti pametan!
To vazi za sve forumske politicare i intelektualce.
 
Мислим да сте попвршно схватили ову моју тему.:(


Мени се чини да се под плаштом "отварања" КАНЦЕЛАРИЈА ЗА КиМ, Србима на Косову и Метохији, а и
свима нама припрема још једна СТРАВИЧНА ПРЕВАРА.

Она ће по замисли Брисела с временом да ПОЧНЕ ДА ОБАВЉА послове АМБАСАДЕ КиМ У Београду.

То мора у самом старту да се спречи. Пратимо шта ће да ради ова КАНЦЕЛАРИЈА на челу са "фамозним" Вулином, који се у овој причи појављује као неко у кога народ са КиМ има поверење, а он је далеко од тога. Он с времена на време "за некога" одради понешто што никако не може да буде добро за српски народ.


.
 
A ti si bolji od njih?
Koliko je osvojila tvoja partija na izborima?

Koalicija oko Dacica je dobila 45 mandata, a Dacic 15% glasova na predsednickim izborima.
Koalicija u kojoj su Vulin i Velja ima 73 mandata.
Koalicija oko Dinkica ima 16 mandata.

Koliko ih ti imas?

Sta to tebe sprecava da tom "olosu" onemogucis ucesce u vlasti?
Najlakse je sesti za racunar i traziti zamerke i mane svemu i svacemu.

Uradi nesto po tom pitanju i nemoj se mnogo praviti pametan!
To vazi za sve forumske politicare i intelektualce.
to jedino i mozemo....
 
Šef Poslaničke grupe Demokratske stranke Srbije (DSS) Slobodan Samardžić izrazio je danas čuđenje i nezadovoljstvo što je pitanje Kosova i Metohije sa nivoa ministarstva prebačeno na nivo službi Vlade Srbije, napominjući da se tako dovode u pitanje državni i nacionalni interesi zbog čega DSS neće glasati za zakone.
Član 37 izaziva veliku pažnju, jer se važna pitanja sa nivoa ministarstava prebacuju na režim službi, a najdramatičnije je pitanje Kosova i Metohije

Касно се и ДСС сетио да попује, јер је Коштуница први још 2000. те па све до 2008.године много тога и пропустио и УПРОПАСТИО, Тадић иза њега наставио, а Тома и Дачић ће ЗАВРШИТИ причу о Косову и Метохији, по казни, јер су 1999.године били против НАТО и свих ових крволока који попут лешинара круже око Србије свакодневно.

.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Vulin,Dinkic,Dacic,Velja...dream team....:dash:...

grobar-1.gif
grobar-1.gif
grobar-1.gif
 
Касно се и ДСС сетио да попује, јер је Коштуница први још 2000. те па све до 2008.године много тога и пропустио и УПРОПАСТИО, Тадић иза њега наставио, а Тома и Дачић ће ЗАВРШИТИ причу о Косову и Метохији, по казни, јер су 1999.године били против НАТО и свих ових крволока који попут лешинара круже око Србије свакодневно.

.

da, i ja mislim isto
 

Back
Top