Quantcast

Njegovo velicanstvo

Trust no one

Veoma poznat
Moderator
Poruka
13.439

Lorelajn

Iskusan
Poruka
6.695
Histerija,nervoza,panika,anksioznost i ostale bolesti tog tipa uglavnom su se pripisivale zenama, pa i danas, mnogo vise zena je sklona tim stvarima nego muskarci (ili mi se samo cini) no u svakom slucaju te bolesti (poremecaji) su se lecili jos pre par vekova sa nekom vrstom dilda pa potom sa vibratorom. Smatralo se da masaza karlice i genitalija povoljno utice na balans zenskog bica.
Tako da me ne cudi kada ze neku zenu koja je malo ostrija,deluje neuroticno ili ogorceno nazivaju "nedojebana" ili kako vec kao doticnu.

Kafa

Poznat
Poruka
8.704
Ovo je strasno,na tako mnogo nivoa.
Prvo nisu sve bolesti. Drugo,poremecaj nema uvid u to da li imas pic.ku ili kur.ac,sto je ocigledno danas,kada se takve stvari manje prikrivaju.
Mislim,smatralo se i da je zemlja ravna ploca.
To o cemu ti govoris,potice iz duboko utemeljenih predrasuda da muskarac mora uvek da bude smiren i stabilan,a zene su te koje su previse emotivne,ali opet s druge strane ako nisu smerne i pokazuju emocije previse,onda nesto nije u redu sa njima.
Lecili su ljude i bajanjem i elektrosokovima,samo ih nisu nikad izlecili.Stvarno mislis da bilo sta moze da se izleci kur.cem,pa makar i vestackim?
Pod uslovom da ima sta da se leci,jer izrazavanje emocija nije uvek bolest,samo je cesto drustveno neprihvatljivo.

Poslednja izmena od moderatora:

Lorelajn

Iskusan
Poruka
6.695
Prvo nisu sve bolesti. Drugo,poremecaj nema uvid u to da li imas pic.ku ili kur.ac,sto je ocigledno danas,kada se takve stvari manje prikrivaju.
To o cemu ti govoris,potice iz duboko utemeljenih predrasuda da muskarac mora uvek da bude smiren i stabilan,a zene su te koje su previse emotivne,ali opet s druge strane ako nisu smerne i pokazuju emocije previse,onda nesto nije u redu sa njima.
Lecili su ljude i bajanjem i elektrosokovima,samo ih nisu nikad izlecili.Stvarno mislis da bilo sta moze da se izleci kur.cem,pa makar i vestackim?
Pod uslovom da ima sta da se leci,jer izrazavanje emocija nije uvek bolest,samo je cesto drustveno neprihvatljivo.
Kad neka mlada osoba napise ovako nesto,ne postoji poredjenje koje mogu da upotrebim,jer bih uvredila nekog ko je odrastao u sumi i procitao samo slikovnicu za razliku od stvora kome je znanje dostupno na klik.
Srecom,kad me ovakav komentar od strane zene iznervira,setim se da je uzrokovan neizmernom potrebom za prihvatanjem i odobravanjem suprotnog pola i tragicnim nepoznavanjem sopstvenog.
Ne znam sto te iznervirao,nisam napisala da ja to odobravam, napisala sam da me ne cudi taj izraz sobzirom na to kako su odavnina i na taj pokusavali leciti zene.
Mene eto cudi kako ljudi citaju komentare kako zele,a ne kako su napisani.
Odakle tu clanovima potreba da nadju neku negativnost,osudjuju? Kao da traze nekoga samo da bi se prepirali.
Sva ta ogorcenost zbog jednog neshvacenog posta i prozivanje, zeno... :)

Poslednja izmena:

Kafa

Poznat
Poruka
8.704
Ne znam sto te iznervirao,nisam napisala da ja to odobravam, napisala sam da me ne cudi taj izraz sobzirom na to kako su odavnina i na taj pokusavali leciti zene.
Mene eto cudi kako ljudi citaju komentare kako zele,a ne kako su napisani.
Odakle tu clanovima potreba da nadju neku negativnost,osudjuju? Kao da traze nekoga samo da bi se prepirali.
Sva ta ogorcenost zbog jednog neshvacenog posta i prozivanje, zeno... :)
Onda se izvinjavam ako sam pogresno razumela.

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
13.717
Kad neka mlada osoba napise ovako nesto,ne postoji poredjenje koje mogu da upotrebim,jer bih uvredila nekog ko je odrastao u sumi i procitao samo slikovnicu za razliku od stvora kome je znanje dostupno na klik.
Srecom,kad me ovakav komentar od strane zene iznervira,setim se da je uzrokovan neizmernom potrebom za prihvatanjem i odobravanjem suprotnog pola i tragicnim nepoznavanjem sopstvenog.
Otvoriš temu, neko dođe i napiše svoje mišljenje, shvatanje, kako god, bez ikakvog vređanja ili provociranja a ti ga ispljuješ najstrašnije bez ikakvog razloga. Da, to može biti simptom nedojebanosti.

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
13.717
Jel kur.ac smisao zivota?
Dragi muskarci,drzi li se sudbina sveta na tih 20 santima?
Drage zene,jel vam lakse sve s ku.rcem?
http://www.rudan.info/o-nedojebanos...ZdB2iXnkxuDPwGgH_b8Zk6xgoxklJeallrHFqkn3RKzZk
Elem, zašto praviti neku kvantnu fiziku od nekih tako prostih stvari. Mada ovde ljudi prave duboku filozofiju i od lizanja dupeta tako da ovo je još do nekle i smisleno.
Stvar je u tome da ako ti se traži seks, ti imaš seks, ako imaš sa kim. Ako nemaš, masturbiraš. Nedostatak seksa na nekog možda utiče a na nekog ne.

Mystic+

Legenda
Poruka
51.150
Jel kur.ac smisao zivota?
Dragi muskarci,drzi li se sudbina sveta na tih 20 santima?
Drage zene,jel vam lakse sve s ku.rcem?
http://www.rudan.info/o-nedojebanos...ZdB2iXnkxuDPwGgH_b8Zk6xgoxklJeallrHFqkn3RKzZk

Дарлинг,

Није им лакше, али им је лепо, испуњено и живахно. Са ку.рцем ти је велика животодавна борба и непрестано ментално, вербално и физичко рвање.

Све добија смисао, (а не да ли је лакше) са мушкарцем и његовим ку.рцем. (не мисли се на трутове, неспособњаковиће и декаденте).

Жена треба да испуни смисао сопствене унутрашњости, свог Ја, ега и свог Јаства (бивствовања) као љубавница, као мајка и као жена. Пуно је то улога и она опстаје таква лепа, пожртвована лафица само са ку.рцем. Ку.р.ац је узвиси, понесе, уздигне,.. да буде још боља и још лепша и психофизички снажнија.

Mystic+

Legenda
Poruka
51.150
Elem, zašto praviti neku kvantnu fiziku od nekih tako prostih stvari. Mada ovde ljudi prave duboku filozofiju i od lizanja dupeta tako da ovo je još do nekle i smisleno.
Stvar je u tome da ako ti se traži seks, ti imaš seks, ako imaš sa kim. Ako nemaš, masturbiraš. Nedostatak seksa na nekog možda utiče a na nekog ne.
Не може се постићи мастурбацијом никакав психофизички баланс.... можда да се привремено мало растеретиш

Треба друга особа да ти даје и одузима кинетичку и потенцијалну енергију елан-витал...

Onda se izvinjavam ako sam pogresno razumela.
Све ти разумеш врло добро, али одавно је прошло време, када си требала да примиш неког Господина...

Poslednja izmena:

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
24.463

Mystic+

Legenda
Poruka
51.150
Увек ја код Срба било да се распуштеницама и удовицама, истоваре, исцепају, утоваре дрва; закоље живина, прасе; утоваре кукурузи, сено, бале; поправљају разне ствари и стварчице, чак оне испод сукње...

То је све живот, треба помагати свима у не-срећи... сви заслужују минимум среће, јер сви живимо заједно!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.