"Njega će glava da boli ako ja krenem da pričam o mojim ljubavnim vezama" Dijana Hrkalović u emisiji odgovorila Nebojši Stefanoviću

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
87.428
"Njemu bi bilo bolje da ne pominje ništa na temu mojih ljubavnih veza, i da ne izmišlja te gluposti koje je izmišljao juče. Njega će da boli glava ako ja krenem da pričam o mojim ljubavnim vezama".

iu_k9kpTURBXy8wYTg5MmIxMTJlMzg5Y2E4NmI5MjlhZTVkZTZkNjA5NS5wbmeRkwLNAxYAgaEwBQ

Ovim rečima je kontroverzna bivša državna sekretarka MUP-a Dijana Hrkalović u jučerašnjem intervjuu na "Hepi" televiziji odgovorila na pitanje o Nebojši Stefanoviću, aktuelnom Ministru odbrane. Ove reči Hrkalovićeve mnogi su protumačili kao aludiranje na to da su ona i Stefanović nekada bili u ljubavnoj vezi.

Ovakav odgovor Hrkalovićeve usledio je nakon što je ministar odbrane video-porukom odgovorio na njen intervju u kom ga je optužila za saradnju sa Veljkom Belivukom, poznatijim kao Velja Nevolja, za prisluškivanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića, učestvovanje u aferi "Jovanjica", ali i komentara da je svoje ime pre nekoliko godina promenila upravo da bi se sklonila od njega.

Sigurna sam da znate glumicu Itu Rinu. Nika jeste po grčkoj boginji pobede. I moje ime (Dijana) je po rimskoj boginji lova, meseca i nevinosti i to mi je bila neka simbolika - rekla je Hrkalović u velikoj ispovesti za Objektiv, a onda je dodala:

"Kad sam odlazila iz MUP ja sam se pisano odrekla obezbeđenja na ličnu odgovornost iz više razloga. Jedan je da on (Stefanović) ne zna moje kretanje. Tada ostajem potpuno sama, donosim odluku da se povučem iz javnosti, da sačekam da to prođe, ta bezbednosna ugroženost. Promena imena mi je pomogla u tom smislu".

Ona je u ovom intervjuu rekla i da je Stefanović lično šitito klan Velje Nevolje, koji je sada optužen za sedam svirpih likvidacija.

Belivukov klan je štitio niko drugi, do Nebojša Stefanović lično. Štitio ga je dok predsednik Vučić nije saznao za to i dok ih nije sve pomnožio sa nulom. Jedino Stefanovića Belivuk nije spomenuo u svom iskazu. Stefanović je to radio zarad svojih ličnih interesa, mimo bilo čijeg znanja. Zašto je toliko prolupao, moj mozak ne dobacuje dotle - rekla je Dijana Hrkalović.

Hrkalović o suđenju​

- Konačno je došlo vreme da sud pita Nebojšu Stefanovića za opstruisanje dokaza u slučaju ubistva na šinama, a ne mene ili neke druge nevine pojedince. Došlo je vreme da on konačno preuzme odgovornost za svoje postupke, i kao moj bivši šef i kao muškarac, a ne da ja robijam zbog njegovih nedela - izjavila je Hrkalović.

Hrkalović tvrdi da je izveštaj o prepiskama sa Belivukovog telefona kasnio u tužilaštvo i sud zato što je takvo bilo naređenje Nebojše Stefanovića lično.

- U tim prepiskama su se spominjali njegovo ime i funkcija. Jasno je da je to bio motiv za odugovlačenje. Stefanović ne samo da umesto mene treba da sedi na optuženičkoj klupi, nego i za još neke sudske procese, gde nevini pojedinci sede umesto njega, kao i za još nekoliko stavki koje još nisu stigle do suda - kazala je Dijana Hrkalović u intervjuju za Objektiv.

Odgovor Stefanovića​

Nakon prvog intervjua Stefanović je video- porukom prosleđenom svim medijima odgovorio na optužbe. U tom obraćanju naveo je i da je ona bila na odmoru u Izraelu sa vizokopozicioniranim pripadnikom kavačkog klana, kao i njenim drugim intimnim vezama.

https://www.blic.rs/vesti/hronika/n...ricam-o-mojim-ljubavnim-vezama-dijana/sjfxzlv

koja strana ce prevagnuti?
da li je ovo cistka unutar SNS-a?

fobos11

Domaćin
Poruka
4.975
Наравно, оно што сви овде игноришу у овом рату до истребљења Хркаловићке и Неше, то је да обоје најбоље речи имају само и једино за Алека. Нико га не увлачи у ово. Читав овај скандал га не дотиче. Из овог рата он излази као победник, јер га обоје испаде штите.

А што се мене тиче ово је здраво препуцавање. Јер било је овде негирања да држава има икакве везе са мафијом, било је свега на речима док мафија није убила свог шефа, Зорана Ђинђића. Онда смо одједном открили да држава има везе са мафијом и то прилично блиске.

kiriku1

Iskusan
Poruka
6.871
Meni ovo lici na dve varijante. Prva je da se on lozio na nju, a ona je bila u ljubavnim vezama sa onima koji mnogo znaju o njemu, koji ga mrze, koje on mrzi, plasi ih se, suprotstavljeni su i sl....Druga varijanta je da se ona uradila kokainom i nije bas dobro razumela reci koje izgovara, jer je njen najbitniji cilj da Nesketa gazi kroz pricu....

kojekude2022

Ističe se
Poruka
2.831
Кара Слина ал кара и Дијан.
Aj da ti verujem na reč, meni Slina malo mrljavo izgleda. Mačizam ubija taj njegov akademski život: samo knjiga, knjiga, knjiga... Neće se taj na jednom doktoratu zaustaviti. :mrgreen:

Pacho Herrera

Ističe se
Poruka
2.749
Aj da ti verujem na reč, meni Slina malo mrljavo izgleda. Mačizam ubija taj njegov akademski život: samo knjiga, knjiga, knjiga... Neće se taj na jednom doktoratu zaustaviti. :mrgreen:
Otvoreni sukob sa imenima, datumima, ciframa. Sve je tu, samo da se glave zakotrljaju kao u majstoru i margariti. Nego, slina me iznenadio baš zato što deluje tako kako deluje. Dijan je bagra, vidi se sa par kilometara.

canavaro

Primećen član
Poruka
698
"Njemu bi bilo bolje da ne pominje ništa na temu mojih ljubavnih veza, i da ne izmišlja te gluposti koje je izmišljao juče. Njega će da boli glava ako ja krenem da pričam o mojim ljubavnim vezama".
mozda je mislila na to kako se ona ne skida sa .I. a kod Sline radi samo desanka pa bi bio ljubomoran ko bi ona pocela da pric... a od ljubomore oce glava da zaboli! :think:

S1MCRO

Veoma poznat
Poruka
14.333
Zaključak ovog sukoba kod naroda će na kraju biti: Nije loš Vučić nego ljudi oko njega.

Uostalom već vidimo da SNS slabi na izborima ali zato je Vučić sve jači.
Mora Vučić duradi nešto, da posmenjuje sav taj bašibozluk i dovede nove ljude.

Ovako se više ne može.

Nema zaštićenih.

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
62.112
Mora Vučić duradi nešto, da posmenjuje sav taj bašibozluk i dovede nove ljude.

Ovako se više ne može.

Nema zaštićenih.
E al vidiš on ih nešto slabo smenjuje. Stalno vodi medijske hajke protiv njih ali ne može da ih smeni jer CIA snajka CIA. I tako Vučić ispada borac i protiv stranih službi pored toga što se bori i protiv kriminala.

S1MCRO

Veoma poznat
Poruka
14.333

jos_1_5ak

Poznat
Poruka
8.642
Svi se nadamo da je neka od tih brojnih Dijaninih ljubavi bio i naš kolega @jos_1_5ak. Možda baš on sruši slinavog.

Haha nisam brate ali polako ima vremena , ono mladi smo oboje pa Boze zdravlja........ono ko zna......;) , mislim da jesam kojim slucajem bio pa ta me ne bi pustila ni za zivu glavu, ono navukla bi se na mene ko na dop, fazon vukla bi me i za rukave i za nogavice. ;)

Nego ovako sad na stranu zajebavancija (sto bi reko brat Hido Turkoglu) i simpatije , iskreno ovako na osnovu njenog psiholoskog profila i ponasanja ja ne bi bas rekao da je promiskuitetna osoba i da bas olako uskace u veze i u neciji krevet, na stranu to sto je ona rekla za sebe da je asocijalna osoba ali nekako deluje ovako malo previse otresito i ponosito (izmedju ostalog u smislu da malo ima previsoko misljenje o sebi), takodje oduvek je delovala onako malo kruto, napeto, nervozno, nepristupcno, malo agresivno (jer vrlo moguce da zaista jeste emotivna i ranjiva pa tako pokusava da zastiti sebe) a realno da je imala bogat i ispunjen ljubavni zivot siguran sam da bi delovala dosta onako smirenije, vedrije, opustenije, jer kada je neko u vezi i uopste ima nekakav ljubavni zivot organizam te osobe luci vise tih tzv. hormona srece i onda se covek oseca vedrije, smirenije, opustenije, sve mu je super i prosto sve pocinje da gleda sa neke vedrije strane ( ne deluje tako napeto, agresivno, otresito, nepristupacno i pocinje da zraci nekom skroz drugom energijom).
Cak i onomad kada sam se jednom prilikom nesto malko dopisivao sa njom sto verovatno jeste premalo da bi doneo neki konkretan zakljucak ali delovala je onako iznenadjujue nezno i prijatno i kao da joj je prijala ta moja paznja i kao da je bas to ono sto joj treba (ali ona iskrena paznja, a ne ono tipa carice najjaca si, najbolja si, kako si hot, kakva si ribetina, sta bi ti radio i slicne gluposti ili neko slihtanje) i da je neko voli i gotivi takvu kakva jeste (sa svim svojim vrlinama i manama), sto generalno treba svakom od nas i sigurno da ni ona nije izuzetak.

Mislim ima jako puno lazi i senzacionalizma o njoj i sad neki zele da je predstave kao nekog super-zlikovca ili nekakvu zlu masinu koja je isla okolo kao programirana i samo se yebavala, tukla i ubijala ljude , sto je ono.................smejurija.
Pazi ja verujem kada ona kaze da je emotivna, krhka i ranjiva, jer pazi mozda ona ima svojih mana, mozda ima i F dijagnozu i mozda je radila neke stvari koje nije smela ali i ona ima dusu i ona je samo obicna devojka i osoba od krvi i mesa i pritom inteligentna osoba i sigurno da i ona nekad oseca usamljenost, strah, nepravdu, tugu, kada neko pokusava da je iskoristi, kada je neiskren, kada zeli da joj napakosti, itd , ono cista psihologija. ; )

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.