Nizak nivo ulja

Te table na audijima mogu biti problematicne .. npr TT kad mu sravis drugu tablu nece da upali .. isto tako ako se vadi tabla mora da de da kontakt I čeka 10nin da imobilajzer sve ocita da bi uplalio .. Za tog 1,9 mislim da nije problem ..
 
Sad cu ti dam savet tj otkrijem tajnu elektricara.
Kod tog modela Audija dovoljno je raskaciti dzek iz sata i ponovo ga prikopcati i resio si problem.
Koliko je samo para uzeo autoelektricar koji je trgovcima resavao tu tablu dok nismo i sami skontali da je dovoljno razdzekati ga i ponovo ukopcati dzek.
Radi se o losem kontaktu pinova usled godina.
 
Sad cu ti dam savet tj otkrijem tajnu elektricara.
Kod tog modela Audija dovoljno je raskaciti dzek iz sata i ponovo ga prikopcati i resio si problem.
Koliko je samo para uzeo autoelektricar koji je trgovcima resavao tu tablu dok nismo i sami skontali da je dovoljno razdzekati ga i ponovo ukopcati dzek.
Radi se o losem kontaktu pinova usled godina.
tako je
audi ima odlican racunar koji sam rjesava i greske kad se popravi kvar
 
To je tipičan kvar na kompjuterima gde je lošiji bakar u opticaju pa pomalo oksidiše plus prašina i kontakt oslabi. Ionako loš kontakt rekao bih. Pre neku godinu kupim ja memoriju za netbuk da ga malo ubrzam. Gurnem ono ništa. Ja kupio nov, nikad ništa stavljano... Prodavac mi kaže samo ti isključi i obriši fatom sa malo alkohola. Gurnem ja memoriju evo radi i danas.
 
italijani zaista ocajno odrzavaju vozila, ali zato su lim i ovjes kao novi, prakticno se moze racunati eksploatacija od momenta uvoza kad su te stvari u pitanju.
ako kupis auto benzinca sa manje kilometara ne mora biti los auto
 
To ovi sa juga ali je zato odozgo auto reš pečen a plastika, volan i sedišta se raspadaju. Uv zračenje ubija a najluđi su oni otpali plafoni. Odozdo je sve ko novo ali su južno siromašni i slabije održavaju vozilo. Severnije su kao novi odozgo i dobro održavani ali truljavi. Pre bih uzeo sa severa al da se sagnem ispod auta pod obavezno. Inače sam se uvek saginjao a danas je to još lakše samo spistiš telefon i opališ par fotografija sa blicem. Ne da se sve vidi nego razbija, naročito po mraku.
 
ja sam ubo dobar primjerak, i dalje se svi dijelovi ovjesa sjaje kad operem auto, sjedista i enterijer su kao novi, a auto 2003 godiste. uzeo sam ga prije 10ak godina sa 60tkm. sad ima 110tkm i jos su svi dijelovi osim svjecica i bobine prva ugradnja. nisam mijenjao ni pakne do sada, kako sam ga dobio tako ga vozim. kad prozvizde kocnice promijenicu i diskove i to je to
 
Drugari,na kraju se sve dobro zavrsilo
Comfort modul koji se nalazi ispod vozacevog tepiha,malo se pokvasio...nakon 1 dan sve doslo sebi i nema nikakvih problema..unese se patikama voda i nekako dodje do njega 😂
Na kraju sve me kostalo 10e
5e mjerenje pritiska koji je odlican
5e vcds dijagnostika
Hvala svima na brzim odgovorima,nadam se da niko od vas nece imati slicnih problema
Pozdrav svima
 
Audi ima problem sa trosenjem ulja, mada oni to odbijaju da priznaju. Imaju gomilu tizbi oko toga , ali su za sada barem uspeli da iizbegnu ozbiljne posledice. Nije dobro cekati da se upali sijalica za ulje, vec treba da se kontrolise redovno. Opet, kod nekih automobila zavisi i od toga kako se vozi. Moja zena je ganjala Jeep Grand Cherokee kao da je Porshe i stalno je trosio ulje. Kada sam ja poceo da ga vozim, nisam morao da dodam nista izmedju zamena.
 
Do sada smo svašta pametno čuli od tebe počev od toga da je odlično uzimati automobile sa pola miliona kilometara jer je sve već popravljano i menjano do toga da su novi motori loši i gutaju ulje pa je odlično ako polovan troši litar ulja na 1000 km.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top