Nisu samo četnici spasavali pilote

Partizani nisu ni imali priliku da spasvaju savezničke pilote jer nije ni bilo bombardovanja ciljeva u blizini teritorija koje su bombardovali saveznici.Bombardovani su gradovi,uglavnom u Srbiji koja je većim delom bila pod kontrolom snaga Draže Mihalovića.Partizani su se skrivali po bosanskim pećinama.
Ma koji grad su kontrolirali gibaničari i rakijaši?:hahaha::rotf:
 
Za slučaj da su prljavi i da imaju nož u zubima, verujem da je reč o četnicima. :lol:

Šta se podrazumeva po "prljavi"? Neredovno kupanje? Ja sam, kao vojnik JNA, imao redovno kupanje jednom sedmično i to u kasarni. Da li znate kako to izgleda na terenu?
Nož je sastavni deo naoružanja svakog vojnika, zašto neko to vezuje za samo jednu vojsku?
Četnici ne postoje od 1941. godine.
 
Šta se podrazumeva po "prljavi"? Neredovno kupanje? Ja sam, kao vojnik JNA, imao redovno kupanje jednom sedmično i to u kasarni. Da li znate kako to izgleda na terenu?
Nož je sastavni deo naoružanja svakog vojnika, zašto neko to vezuje za samo jednu vojsku?
Četnici ne postoje od 1941. godine.



Taman pomislim da neću više naići na glup post, kad naletim na ovo.:hahaha::rotf::klap:
 
Ne može post da bude glup, već onaj ko ga piše. Takođe možemo da raspravljamo o poznavanju istorije onoga ko čita taj isti post, pa možemo postaviti pitanje da li je zaista glup onaj ko je napisao ili onaj koji je čitao.
Raspitaj se malo ko su bili Četnici a ko JVuO, pa se javi.
 
DOBAR OPIS ČETNIKA:hahaha::super::klap:

:hahaha::hahaha::hahaha: kad se rvat pojavi , mora da prdi ,ne zvao se on croatus crapinus primitivus....

de, razigrani majkane ,objasni ti nama zasto pucas corcima ko rvatski teritorijalci !?

evo ,i kad pricaju o komunistima ,ti brljavis o necem sto nema veze sa vezom ,al eto moras ti yebat ,nesto o srbima ne zvao se UJO JOSIP PAPAK ALOJZIJE

''strasni bojsovce'' to sto su srpski glumci izgovorili u vezi komunista, je isto ono sto se moze nazvati za vas kao narod -okot

:kafa:
 

Back
Top