Nisu oduševljene Srbima: "Kad smo ušle u radnju, prodavačice su se smejale"

Ljuta Tica

Veoma poznat
Poruka
13.648
Ако је тачно да је тело огледало душе, онда су душе ових двеју девојака прилично непријатне за доживети, а то се не труде ни да сакрију.

Мени их је жао, не због физичког изгледа непријатног за око, већ због недовољно развијене свести да не лепе читавој нацији етикете, када већ нису у стању да савладају фрустрираност сопственим изгледом.


Nisu oduševljene Srbima: "Kad smo ušle u radnju, prodavačice su se smejale"

Dve devojke iz Izraela nedavno su posetile Srbiju. Ipak, njihovo iskustvo nije u potpunosti pozitivno.

Dganija Alfasi (20) i Kineret Goldstajn (22) došle su u Beograd jer su želele da posete neku zemlju iz "zelene zone", odnosno gde nije potreban test na koronavirus, ni karantin po povratku u Izrael.
1604684389761.png

Kako kažu, samo delimično su zadovoljne onim što su zatekle. Videle su dosta lepih pejzaža, ali imaju negativno iskustvo sa ljudima i kupovinom u Srbiji.


"Nas dve smo, da kažemo, gojazne, punačke... nazovite to kako želite. Uglavnom ljudi u Srbiji nemaju dobar odnos prema takvim ljudima, tamo smo kao NLO. Neprijatno su nas gledali. U prodavnicama je odeća uglavnom za mršave i sportski građene žene, ne za punije", rekla je Dganija.

"Frustrirajuće je ući u prodavnicu, i stalno probati garderobu koja vam ne odgovara. Kada smo uše u jednu od radnji, prodavačice su se smejale, kao da inače nema krupnih ljudi u njihovoj zemlji", dodala je Kineret, a prenosi portal Harec.

Kako kažu, "izborile" su se sa ovakvim situacijama zahvaljujući savetu devojke koju su upoznale u avionu, na putu do Beograda - ona im je rekla da uzvrate pogled svima koji gledaju u njih, a ne da okreću glavu.

"Oni su 'buljili' u nas, a i ja u njih. Pitala sam ih u čemu je problem", objasnila je Dganija.

S obzirom na to da je Srbija generalno poznata kao zemlja gde "domaćini" pružaju toplu dobrodošlicu turistima, teško je reći zašto su ove dve devojke doživele neprijatno iskustvo.
 
Ajme....

Znam par ozbiljnijih buca...doduše ne ovako extremnih ali generalno žene pune duha uopšte se ne potresaju zbog "malo" jače konstitucije, zezaju se na tu temu čak, normalne su i gle čuda niko ne bulji u njih niti im se smeje. A i ne idu Sport Vision po garderobu toliko razuma imaju :lol:
Ove ko zna koje komplekse vuku i onda bukvalno traže neki povod da budu "žrtve" političke nekorektnosti.
A i nisu putovanja da ne potežem sada generalno ponašanje izraelskih turista.
 
...........a kakve veze spolitiku ima slučaj dve debele foke?

Зато што су своју душевну бол поделиле са читаоцима обележавајући све Србе.
Наслов није смејали су нам се у једној радњи, него чинили су то Срби
 
Meni ništa neobično što je neko debeo. Nemam ja ništa protiv takvih ljudi i ne smetaju mi. Niti bih njih tretirao drugačije.
Jedno je buca, a drugo je slon.
Meni je najinteresantnije da tamo i zene sluze vojsku, i to jos 2 godine (muskarci 3).
Ove dve su verovatno bile oslobodjene zbog "invaliditeta".
Nije se bunila sto je morala da plati duplu kartu za dva sedista.

1604685664493.png
 
Jedno je buca, a drugo je slon.
Meni je najinteresantnije da tamo i zene sluze vojsku, i to jos 2 godine (muskarci 3).
Ove dve su verovatno bile oslobodjene zbog "invaliditeta".
Nije se bunila sto je morala da plati duplu kartu za dva sedista.

Pogledajte prilog 793913
:hahaha: :hahaha::hahaha: е само ми још фале дебелгузе да ми "соле памет"...............
 
Odlicno su svesne svojih atributa, sto i same priznaju. Gledao neko u njih ili ne, nasao bi se vec neki povod za takvom masovnom paznjom. Zele da odrze taj ego i da ih ljudi vide kao neke heroje, otuda i takva besmislena generalizacija.

Ova levo mozda i ne bi bila losa riba samo kad bi joj drugarica malo cesce spremala nesto corbasto, za promenu, kladim se da ekstra kuva. :aha:
 

Back
Top